Zobacz zdjęcia z filmu "Obce ciało". Premiera 5 grudnia! [GALERIA]

Już 5 grudnia na ekrany polskich kin trafi najnowszy film Krzysztofa Zanussiego pt.: „Obce ciało”. W tej międzynarodowej koprodukcji zobaczymy plejadę polskich gwiazd, w tym: Agatę Buzek, Agnieszkę Grochowską, Weronikę Rosati, Janusza Chabiora, Jacka Poniedziałka i wielu innych.

Multimedia

Wielokrotnie nagradzany, wybitny polski reżyser Krzysztof Zanussi powraca do kin w wielkim stylu. Jego nowy film, zatytułowany „Obce ciało”, premierę światową miał na renomowanym festiwalu w Toronto. „Obce ciało” to międzynarodowa koprodukcja z gwiazdorską obsadą, której akcja dzieje się aż w trzech krajach. Obok Agaty Buzek, Agnieszki Grochowskiej i Weroniki Rosati zobaczymy również Janusza Chabiora, Jacka Poniedziałka, Ewę Krasnodębską, Sławomira Orzechowskiego i Stanisławę Celińską. Piękne polskie aktorki będą się ubiegać o względy przystojnego Włocha – Riccardo Leonellego, którego Krzysztof Zanussi zaprosił do udziału w swoim filmie. Warto wspomnieć, że ścieżkę dźwiękową do „Obcego ciała” skomponował Wojciech Kilar. To ostatni obraz z muzyką wybitnego kompozytora, który zmarł w grudniu 2013 roku.

Zachodni dziennikarze, którzy mieli już okazję obejrzeć „Obce ciało”, zwracali szczególną uwagę na kreacje aktorskie, zwłaszcza na rolę Agnieszki Grochowskiej, której wygląd i grę porównywano do osiągnięć Juliette Binoche czy Evy Green.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×