Zobacz zdjęcia z planu teledysku Nataszy Urbańskiej!

Na słonecznej plaży Venice Beach w Los Angeles, Natasza Urbańska nagrała teledysk do "All The WrongPlaces"

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: PREMIERA PIERWSZEGO SINGLA NATASZY URBAŃSKIEJ Z PŁYTY "POLAND WHY... NOT?" URBAŃSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA WYJAZD DO USA

Gorący piasek, pobliskie bary i sklepiki, oraz luksusowy jacht - tak bawiła się ekipa pracująca nad klipem Nataszy Urbańskiej do singla "All The WrongPlaces".

"All The WrongPlaces" to kawałek o poszukiwaniu miłości w najmniej odpowiednich miejscach. Do tego też nawiązuje klip, w którym Natasza przechadzając się po plaży Venice Beach i jej okolicach, bezskutecznie szuka tzw. "Mr. Right". Poszukiwania kończą się super imprezą na luksusowym jachcie, gdzie artystce towarzyszy bardzo seksowny mężczyzna oraz zwyciężczynie ogólnopolskiego konkursu ubrane w stroje kąpielowe ESOTIQ.

CZYTAJ TAKŻE: URBAŃSKA CHCE PODBIĆ USA URBAŃSKA WRACA NA STUDIA

Utrzymany w letnim i tanecznym klimacie teledysk został wyreżyserowany przez Davida Palmera, znanego reżysera klipów, który dotychczas współpracował m.in. z Nelly, Mary JBlidge, Toni Braxton, czy LilWayne’em.

Premiera radiowa "All The WrongPlaces" odbyła się 15 sierpnia, a efekt pracy w słonecznej Kalifornii będzie można zobaczyć już we wrześniu!

Komentarze

Skomentuj
  • iza (gość)

    ojojjj bluzeczka tył na przód.... metka widać ee

    22.08.2011 20:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×