Zobaczcie, jak mieszka Joanna Dyrkacz. Ulubienica widzów „Sanatorium miłości” pokazała nam swój azyl. Zakochaliśmy się w łazience!

Joanna Dyrkacz brała udział w 5. edycji „Sanatorium miłości”. Piękna seniorka, która przez 40 lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych, pokazała nam, jak wygląda jej mieszkanie. W galerii możecie zobaczyć, jak mieszka Asia z „Sanatorium miłości 5”. Technika feng shui jest jej bardzo bliska!

Multimedia

Kim jest Joanna z „Sanatorium miłości 5”?

Joanna Dyrkacz jakiś czas temu wróciła do Polski po 40 latach życia w Ameryce. Piękna seniorka w 1. odcinku 5. edycji „Sanatorium miłości” wyznała:

Jestem gotowa, na to by się zakochać dlatego, że naprawdę jestem w najlepszym momencie mojego życia w tej chwili. Pomimo swojego wieku, naprawdę wiem, kim jestem, znam swoje cechy i ujemne i dodatnie.

Kuracjuszka wierzy, że po 60 roku życia można przeżyć największą miłość.

Joanna miała 24 lata, gdy wyjechała do Stanów Zjednoczonych. -Pracowałam na cały etat. Miałam dziecko, byłam w ciąży i chodziłam na studia - wyznała w programie seniorka. Asia była modelką, współzałożycielką Teatru Chopina oraz właścicielką agencji pośrednictwa pracy. Stworzyła także fundację pomagającą osobom z uzależnieniami. Przez pierwsze dwadzieścia lat mieszkała w Chicago, drugie dwadzieścia w Nowym Jorku. Prywatnie jest mamą dwóch synów.

Asia czuje się świetnie sama ze sobą, jest młoda duchem i bije od niej pozytywna energia. Postanowiliśmy sprawdzić, jak mieszka sympatyczna seniorka z 5. edycji „Sanatorium miłości”. Jak wygląda jej dom?

Kuracjuszka z Bydgoszczy pokazała nam swój azyl: kominek, pianino i rodzinne pamiątkiZobacz więcej

Tak mieszka Joanna Dyrkacz, Asia z „Sanatorium miłości 5”

Joanna mieszka w Warszawie od dwa i pół roku. Jej mieszkanie w stolicy jest bardzo nowoczesne i przemyślane. Kuracjuszka studiowała bowiem starożytną praktykę feng shui, a jej domowy azyl urządzony jest według pięciu elementów: drzewo, ogień, ziemia, metal i woda. -Stosuję technikę feng shui w każdym pomieszczeniu. Mieszkam bardzo prosto, minimalistycznie i monochromatycznie. Nie lubię zagraconych mieszkań - powiedziała w rozmowie z redakcją Telemagazyn.pl.

Joanna Dyrkacz zakochana? Senioreka pochwaliła się zdjęciem z tajemniczym przystojniakiemZobacz więcej

Seniorka podzieliła się z nami pouczającymi radami w kwestii urządzania mieszkania:

Wszystko powinno być harmonijnie. Jak się wchodzi do pomieszczenia, dobrze żeby to była otwarta przestrzeń, bo energia powinna krążyć. Takie proste rzeczy, jak haczyk na klucze przy drzwiach, lub haczyk na nożyczki w kuchni - kiedyś gubiłam i szukałam tych rzeczy, teraz są widoczne. To jest praktyczne i pomocne. Uważam, że jeśli mamy estetyczne, dobrze urządzone mieszkanie, to może nas ono inspirować do działania. Moim zdaniem, w takich miejscach lepiej się odpoczywa - wyjaśniła.

Biel i szarość dominują w warszawskim apartamencie Asi Dyrkacz. Jeśli seniorka decyduje się na kolor na ścianie, to tylko w formie sztuki - obrazu, czy dekoracji. Jej mieszkanie jest bardzo estetyczne, ale również funkcjonalne. Motywem przewodnim jest element kółka. -Jest dla mnie symbolem życia i śmierci - przyznała seniorka.

Kuchnia jest otwarta - miejsce spotkań i wspólnego gotowania z najbliższymi. Łazienka przyciąga wzrok oryginalną grafiką, z żółtymi i czarnymi elementami.

Nie podlega wątpliwości, że Joanna Dyrkacz ma zmysł i smykałkę do urządzania mieszkań. Przekonacie się o tym, jeśli zajrzycie do naszej galerii, gdzie publikujemy zdjęcia jej mieszkania. -Pomagałam moim przyjaciołom w urządzaniu przestrzeni. Doradzałam, co kupić, co przestawić. W pewnym stopniu czuję się w tej dziedzinie ekspertem - dodała w rozmowie z nami Asia.

Zobacz w galerii, jak mieszka Joanna z Sanatorium miłości 5

Zobacz galerię

Tak mieszka Dariusz z Lillestrøm. Widoki zapierają dech w piersiach!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Aga (gość)

    A najzabawniejsze będzie jak dwie baby niedługo pobiją się tam o chłopa coś się tak zapowiada - żenada

    19.01.2023 18:56
  • Aga (gość)

    Do Miki- wiesz muszę Ci przyznać rację, tylko , że rzeczywiście jestem drobiazgowa Ty Miki nie musisz być taka jak ja, ja najzwyczajniej w świecie skupiłam się na takich rzeczach a Ty widocznie nie, bo każdy z nas jest inny…a tak prawdę mówiąc to dalej nie oglądam, nudą wieje, albo dziwne zabawy albo panel psychologiczny nie rozumiem tego reality robienia z siebie głupków prze publiką, dziękuję za uwagę

    19.01.2023 18:51
  • Ziutek (gość)

    Tka... super pomysł - ludzie z jednego wojewodztwal! Haha.. Trza rejonizację wprowadzić a co! Dopiero program by był ciekawy. A i jeszcze znaleźć tyle samo kobiet i facetów z danego województwa. Dobre! Program trwałby na okrągło bo jakby telewizja chciała dać szansę ludziom z każdego województwa to bylby tasiemiec nudziarski. Ludziska to jak coś wymyślą to nie wiadomo czy się śmiać czy co. A może zbierać ludzi z jednego miasta, wsi ? Jakoś Rolnik szuka żony organizuje z całej Polski i nic nie stoi na przeszkodzie aby być razem. Jak się ktoś podoba to żaden problem mieszkać w innym mieście , czasem taka zmiana nawet nie jest zła.

    19.01.2023 13:41
  • Onuzego (gość)

    Gdyby nie gruby portfel Gerarda Iwonka by nie skakała i zabiegał o tego starca , intelektem też pasuje Gerard to nie woźny w szkole tylko człowiek , który posiada wiedzę Iwoka też odleciała trochę świata więc sie jakoś dogadają Marek z Natalką to jeszcze nic pewnego na 5 edycji malo par tu nie miłość chodzi tylko rozum i wygodę na starość. Czy to takie proste w tym wieku zmienić całe swoje życie,nawyki zmienić miejsce zamieszkania dlaczego wybierają ludzi z drugiego krańce Polski może jakaś przyjaźń by się związała na dłużej ale on z Gdańska ona z Zakopanego powinni dobierać ludzi w tym wieku którzy mieszkają w danym województwie wtedy odległość by nie miała tak dużego znaczenia.a to główna przeszkoda.

    19.01.2023 12:36
  • Ale pleciesz Tede (gość)

    Tede jak dla ciebie oni są bogaczami to musisz być rzeczywiście biedakiem. Może dość zamożna jest Joanna i Anita a na przykład Ula emerytowana nauczycielka to według ciebie bogaczka? Co za myślenie tępe. Najpierw poczytaj , pooglądać co to za osoby a potem komentować. Niektórzy to mają chyba problem ze zrozumieniem co oglądają. Panie zwyczajne , zadbane i coraz więcej jest takich emerytek. To że są kobiety zaniedbane , grube i bez gustu to nie znaczy że takie muszą brać do programu. Powinni chyba zrobić program z takimi ludźmi, zaniedbanymi na zasadzie " Chłopaki do wzięcia" w Polsacie . Oj wtedy to by się podobało. Odkąd jest Sanatorium są pary które po programie są razem. Na przykład Iwona i Gerard , biorą wkrótce ślub i Telemagazyn o tym piszę. Zaręczyli się Natalia i Marek z poprzedniego sezonu więc nie pisz bzdur że nikt nie ułożył sobie życia z poznanym uczestnikiem w programie.

    19.01.2023 12:02
  • Tefe (gość)

    Przepraszam chciałem napisać nie apatyczna pani Marta Manowska a sympatyczna i to bardzo poprostu umknęły litery .pozdrawiam pani Marto.jest pani.profesionalistka przez wielkie P.i wielki.uklon w pani stronę

    19.01.2023 11:23
  • Tede (gość)

    Ten program powinien się nazywać sanatori dla bogaczy szukających przygód. Tam nie ma zwykłego.skrpmnego.biednego nazwanego kuracjuszem ? Hihi tylko sami poszukiwacze zaistnieć w telewizji by czekać na chętne równie bogate ale młode i piękne i odwrotnie . Jakoś dziwnym jest że po programie żadno.z nich nie ułożyło sobie życia z osobą poznaną niby o której względy zabiegają . To zbieg okoliczności ? Nie to zwykle dla mnie oszustwo może nie tyle oszustwo ale celowe zgłoszenia a żadne no.mozr panie tak naprawdę nie mają ochoty na miłość . To widać i słychać. Chyba czas skończyć ten teatr lub zaprosić zwykłych ludzi chętnych do poznania drugiej połowy by nie być na starość samotnym tyle że niektórzy w w roku 60 lat pomimo bogactwa wyglodaja na 80 lat. Czyżby to też było celowe . Najbardziej lubię panią Martę która dobrze odnajduje się pośród starszych ludzi miła apatyczna kobieta a rozumiem że nie ona dobiera kandydatów. Szkoda że wiele tam.udawsnia bo to.moglby być piękny program gdyby był bardziej prawdziwy

    19.01.2023 11:18
  • Miki (gość)

    Aga ale jesteś drobiazgowa . Chyba większość widzów nie zwraca uwagi na sklejone rzęski tylko ogólnie na wygląd i osobowość. A wygląd i zachowanie każdy z uczestników ma inny i bardzo dobrze. Gdyby organizatorzy programu przy doborze kandydatów kierowali się ich nobliwym wyglądem i sprawdzali czy dobrze pomalowane rzęsy czy usta program byłby nudny jak flaki z olejem. To nie był casting na program w stylu " Ocaleni" o godnym życiu po walce z nałogiem czy na prezentera do programu religijnego dla siwych staruszek ale z założenia miał pokazać różne osoby , ich wygląd i charakter. W życiu też każdy jest inny i ma do tego prawo.

    19.01.2023 07:48
  • Ola (gość)

    Bardzo ładna Pani z klasą ale mieszkanie nie musi się podobać. Na pewno nie urządziłabym tak swojego, trochę nie na czasie.

    19.01.2023 01:38
  • Aga (gość)

    Pani Joanna bardzo ładna kobieta skromna inteligentna z dużym wyczuciem gustu, nie to co te sroki Bożena i Ula, Bożena udaje ,, kolorowego ptaka” a Ulka ma zaschnięty tusz na rzęsach że prawie oczu nie widać i te serpentyny na głowie jak w latach 80tych, i ta Iwona z tym kokonem na głowie a Anita niezbyt urodziwa ale chociaż naturalna jak Asia tylko charaktery zupełnie inne

    19.01.2023 00:07
  • Memento Mori (gość)

    Bolo nie radź innym co mają robić. Ty pewnie nie chcesz być zgredem to i los może być dla ciebie łaskawy i nim nie będziesz po prostu bo...nikt nie wie kiedy żywot zakończy. Czyżbyś był aż tak głupi? No to się módl .

    18.01.2023 17:00
  • Bolo (gość)

    Stare zgredki i zgredy przyszedł dla nich ostatni etap życia to więcej pokory i módlcie sie o zdrowie bo to wiek z którego można w kazdej chwili zejść z tego świata i nie ważne co kto posiada za majątek

    18.01.2023 06:48
  • J. (gość)

    Łazienka ładna ,tylko ten kosz do śmieci psuje wszystko

    17.01.2023 23:41
  • Jola (gość)

    Byłoby lepiej,gdyby osoby występujące mieszkały w Polsce i były osobami przeciętnymi.Jak na razie to same kokietki.Mezczyzni są ok.

    17.01.2023 23:10
  • Margo (gość)

    Pierwsze edycje lubiłam nawet oglądać była tam naturalność. Jeśli chodzi o obecną edycje katastrofa. Jedyne Panie, które prezentują klasę inteligencje i elegancję to Pani Urszula i Pani Ewa, one wydają się tez naturalne. Jeśli chodzi o panią Bożenę, ta kobieta jest tak irytująca, zachowuje jak mała dziewczyna, to jest tak żałosne, ze aż przykre, najchętniej to chodziłaby tam nago, zero klasy. Klei sie do Pani Joanny chce być jej mega przyjaciółka. Pani Joanna jest tam tylko dla fame’u. Dla niej nie ma tam atrakcyjnego mężczyzny zreszta nawet nie patrzy na nich i nie chce ich poznać. Ah i ta ortodoncja jeszcze tak zakompleksionej zazdrosnej i fałszywej kobiety w historii telewizji nie było. Cały czas powołuje się na swoja szczerość owszem jest ale w jej przypadku może lepiej byłoby grać. Pani Anita jest tak zawistna, zazdrosna i zakompleksiona kobieta, do tego zero klasy taktu, szczyci dur swoją medycyna ale inne panie maja również wyższe wykształcenie i tego co odcinek nie obwieszczają. Najlepiej by było żeby pani Anita opuściła program psuje atmosferę. Jeśli chodzi o panów szkoda słów, pojechali tam na wczasy nie dla znajomosci, szukają kogoś kto im będzie prał gacie taka prawda. Jedynie pan jozek jest szczery i pojechał tam żeby kogoś poznać z kim może dzielić życie. Dziękuje

    17.01.2023 19:30
  • Ale Kama bredzu (gość)

    Już gdzieś w komentarzach było że piszą tu też ludzie o ciasnych horyzontach i z gramatyka na bakier. To prawda nie tylko z gramatyka ale i podstawową wiedzą o Polsce a siebie nazywają patriotami bo siedzą w Polsce i tyle. Po pierwsze ludzie mieszkający za granicą mogą w swojej ojczyźnie robić co chcą, przyjeżdżać kiedy chcą czy szukać partnera czy przyjaciół. Nikt im nie zabrał obywatelstwa , są nadal Polakami Wielu wyjechało bo musieli żeby mieć z czego żyć a nie siedzieć na zasiłkach. Trzeba też ruszyć mózgiem , może w podstawówce wszystkiego nie nauczyli o patriotach polskich za granicą. Ale kto tam słyszał o Paderewskim na przykład?

    17.01.2023 18:36
  • Ignacy (gość)

    Żenujący program , żenujący ludzie

    17.01.2023 18:22
  • Kama (gość)

    Nie podoba mi się, że do programu biorą ludzi mieszkających za granicą. Wyjechali z ojczyzny, więc niech tam szukają miłości. Polska jest dla patriotów

    17.01.2023 17:47
  • Kama (gość)

    Nie podoba mi się, że do programu biorą ludzi mieszkających za granicą. Wyjechali z ojczyzny, więc niech tam szukają miłości. Polska jest dla patriotów

    17.01.2023 17:47
  • Melon (gość)

    Joanna nie wygląda na seniorkę!????! A na kogo? Na czterdziestolatke? Zasuszona , siwa babcia. Jak można takie bzdury pisać. Może okulary czas najwyższy zmienić. Mieszkanie rzecz gustu. Trochę za dużo tej szarości. Monotonne i odchodzi się już od tego. Poza tym według sztuki fengshui w mieszkaniu powinno być trochę koloru , energii a tu usypiająca monotonia. Bidule żalą się że tu zabiegi za darmo. To trzeba było się zgłosić i nie zedolic. Ludziska nie rozumieją że to program czy co ? Jeszcze tego by brakowało aby płacili. Biorą udział w różnych konkurencjach , to nie siedzenie na dupie na ławkach i zabiegi. A już pytanie czy w programie są ludzie nie z zagranicy to szczyt nie wiadomo czego. Większość zdecydowanie mieszka w Polsce łącznie z hejtowana Anitą ortodontka. Uczyła się dziewczyna to ma wykształcenie i dobry intratny zawód. A jak się nie chciało nosić do szkoły teczki to się zasuwali i nosiło woreczki a teraz się na starość zazdrości.

    17.01.2023 17:07
NowszeStarsze