zofia klawinowska

"Sanatorium miłości 4". Zofia Klawinowska ma przestronne mieszkanie w Łomży. Tak mieszka Królowa Turnusu! Robi wrażenie?

Zofia Klawinowska jest Królową Turnusu programu "Sanatorium miłości 4". Seniorka błyskawicznie zdobyła sympatię widzów, którzy docenili, że kobieta nie szuka miłości na siłę i nie kreuje się na ekranie na kogoś, kim nie jest. Jakiś czas temu Zofia Klawinowska do swojego mieszkania w Łomży zaprosiła kamery TVP. Zobaczcie, jak mieszka Królowa Turnusu "Sanatorium miłości 4"! Mieszkanie robi wrażenie?

20.06.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Zofia Klawinowska pochwaliła się wnukami oraz figurą modelki sprzed lat. Fani nie kryli zachwytu nad Królową Turnusu

Na oficjalnym profilu "Sanatorium miłości TVP" na Facebooku pojawiło się nagranie z mieszkania Królowej Turnusu ostatniej edycji "Sanatorium miłości", Zofii Klawinowskiej. Sympatyczna kuracjuszka pochwaliła się na nim swoim rodzinnym archiwum zdjęć. Można było tam zobaczyć m.in. zdjęcia jej wnucząt, a także fotografie jej osoby z ostatnich lat, które zdecydowanie zrobiły wrażenie na jej fanach!

03.06.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Zofia Klawinowska oraz Piotr Hubert Langfort wspominają program. Jak czują się jako Król i Królowa Turnusu? Osobiste wyznanie Piotra Huberta!

Wielki finał programu "Sanatorium miłości 4" za nami. Wszystko już jest jasne - Królem Turnusu został Piotr Hubert Langfort, natomiast koronę Królowej założyła Zofia Klawinowska. Oboje właśnie pojawili się w programie "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiedzieli o emocjach, jakie im towarzyszyły po finale show.

19.05.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Mariola Różalska była typowana na Królową Turnusu. "Berlinka" komentuje zwycięstwo Zofii! Wciąż ma kontakt z Andrzejem? [TYLKO U NAS]

Mariola Różalska to jedna z najbardziej wyrazistych uczestniczek programu "Sanatorium miłości 4". Widzowie szybko pokochali "Berlinkę" i wielu z nich było przekonanych, że to właśnie ona zostanie Królową Turnusu. Redakcja serwisu Telemagazyn.pl miała okazję porozmawiać z Mariolą Różalską, która tylko nam skomentowała zwycięstwo Zofii. "Berlinka" zdradziła nam również, czy utrzymuje kontakt z Andrzejem Sikorskim po programie!

16.05.2022Sanatorium miłości

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×