zofia wichłacz

Polscy aktorzy w zagranicznych serialach Netflix, HBO, Amazon i nie tylko! Marcin Dorociński i Maciej Musiał podbijają zagraniczne produkcje. Kto jeszcze?

Polscy aktorzy w zagranicznych serialach pojawiają się coraz częściej! Marcin Dorociński był fenomenalny w "Gambicie królowej". Również Borys Szyc, Tomasz Kot, Joanna Kulig czy Zofia Wichłacz robią już międzynarodową karierę! Kto jeszcze zdobył serca reżyserów, producentów oraz widzów poza granicami Polski? Poznajcie polskich aktorów i aktorki, których talent został dostrzeżony przez twórców na całym świecie.

22.06.2021Ranking

"Receptura". Kolejne gwiazdy w obsadzie. Zofia Wichłacz serialową prawnuczką Agnieszki Więdłochy!

Historia lubi się powtarzać, szczególnie w miłości. Ile jest w tym prawdy, przekona się Zosia, bohaterka nowej produkcji TVN Grupa Discovery „Receptura”. Akcja serialu rozgrywa się w dwóch płaszczyznach czasowych. Od początku czerwca trwają prace na planie fabuły współczesnej, w której w głównej roli widzowie zobaczą Zofię Wichłacz! Kto będzie jej towarzyszyć na ekranie?

17.06.2021Receptura

"Pisarze. Serial na krótko". Antoni Królikowski i Zofia Wichłacz gwiazdami 2. sezonu produkcji Canal+

Świetni prozaicy i twórcy kultury. Suspens i dowcip. Znakomici aktorzy. CANAL+ rozpoczął zdjęcia do kolejnego sezonu oryginalnej produkcji „Pisarze. Serial na krótko”. W rolach głównych zobaczymy Zofię Wichłacz i Antoniego Królikowskiego. Scenariusze do poszczególnych odcinków napisali znakomici polscy autorzy. Serial reżyseruje Paweł Maślona. Kiedy premiera?

12.11.2020Pisarze. Serial na krótko

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×