zofia wichłacz

Polscy aktorzy w zagranicznych serialach Netflix, HBO, Amazon i nie tylko! Kto ma szansę na karierę za granicą?

Polskie kino przeżywa prawdziwy renesans. To również wyjątkowy czas dla polskich aktorów. Już wcześniej zdarzało się, że nasi rodacy błyszczeli w zagranicznych produkcjach, ale nie na skalę, z którą mamy do czynienia teraz. Tomasz Kot, Joanna Kulig czy Zofia Wichłacz to polscy aktorzy, których możemy w zagranicznych serialach. Kto jeszcze? Zobacz galerię!

08.11.2019Ranking

"Rojst" [RECENZJA]. Martwe prostytutki i działacze partyjni, ubecy i przeboje lat 80., czyli serialowa petarda od Showmax. Netflix, HBO i CANAL+ mają konkurencję

„Bycie dobrym człowiekiem w tym mieście naprawdę nie jest łatwe. Być może nawet niewykonalne. Coś tutaj, ku**a, wisi w powietrzu.”. Tymi słowami w świat serialu „Rojst”, w prologu do produkcji, wprowadza widzów bohater kreowany przez Piotra Fronczewskiego. Doskonale oddaje to klimat serialu autorstwa Jana Holoubka – mroczny, duszny, ale jednocześnie też ironiczny i kolorowy. Oto nasza recenzja dwóch pierwszych odcinków nowego serialu Showmax pt. „Rojst”.

19.08.2018Recenzje

"Rojst". Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik i Zofia Wichłacz opowiedzieli nam o nowym serialu Showmax! W kogo się wcielają? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już w niedzielę, 19 sierpnia, na platformie Showmax zadebiutuje kryminalny serial Jana Holoubka pt. "Rojst". Mieliśmy okazję porozmawiać z gwiazdami produkcji: Andrzejem Sewerynem, Dawidem Ogrodnikiem, Zofią Wichłacz, Agnieszką Żulewską, Jackiem Belerem oraz Nel Kaczmarek, którzy opowiedzieli nam o serialu. Sprawdźcie nasz materiał! Jaki będzie "Rojst"?

18.08.2018Rojst

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×