"Zołza". Małgorzata Kożuchowska zachwyca na premierze swojego filmu. Towarzyszyli jej m.in. Artur Żmijewski, Ilona Łepkowska i Paulina Koziejowska

W warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się oficjalna premiera długo wyczekiwanej komedii w reżyserii Tomasza Koneckiego z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Film "Zołza" przybliża historię Anny, której bilans życia prezentuje się imponująco: 1 mąż, 2 dzieci, 36 statuetek i 40 milionów widzów. Gwiazdy dopisały na premierze - na ściance stanęli m.in. Artur Żmijewski, Łukasz Garlicki, Joanna Majstrak, Agnieszka Kawiorska i Anna Samusionek. Zobacz zdjęcia z premiery!

Multimedia

Małgorzata Kożuchowska na premierze filmu "Zołza"

1 mąż, 2 dzieci, 36 statuetek, 40 milionów widzów - tak prezentuje się życiowy bilans Anny, głównej bohaterki filmu "Zołza". 13 września w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się oficjalna premiera długo wyczekiwanej komedii w reżyserii Tomasza Koneckiego, który zasłynął z hitów takich jak: "Lejdis", "Testosteron" czy "Listy do M.3". Nie jest to jednak kolejna produkcja z przewidywalną fabułą. To opowieść pełna zaskakujących zwrotów akcji i ironicznych dialogów, inspirowana prawdziwą historią ikony polskiego filmu i serialu - Ilony Łepkowskiej, scenarzystki i producentki hitów takich jak: "M jak miłość" czy "Nigdy w życiu".

Tak wyglądała słynna podróżniczka w krótkich włosach! Publikujemy archiwalne zdjęciaZobacz więcej

Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Ma przepiękny ogród!

Gwiazdorska obsada z Małgorzatą Kożuchowską na czele, opowie zabawną, a zarazem wzruszającą historię silnej kobiety. Annę, tytułową zołzę, cechuje samodzielność i ogromna determinacja. Można powiedzieć - kobieta sukcesu, która ma na swoim koncie okazałą listę zawodowych osiągnięć. Ma jednak jedną wadę - nie umie poradzić sobie równie dobrze ze swoim życiem prywatnym. Próbuje być idealna w każdym calu, jednak nie rozumie, że życie to nie bajka, ani film, które w całości da się zaplanować. W gwiazdorskiej obsadzie, oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej, widzowie mogli oglądać m.in.: Artura Żmijewskiego, Annę Dymną, Rafała Zawieruchę, Marcina Perchucia, Leona Charewicza, Katarzynę Ankudowicz oraz Jacka Borusińskiego.

Premiera "Zołzy" przyciągnęła do Multikina Złote Tarasy całą plejadę znanych osób i cenionych artystów. Na czerwonym dywanie zapozowali m.in.: Małgorzata Kożuchowska, Zofia Tomalik, Ewa Telega, Jan Dąbrowski, Grzegorz Heromiński, Ilona Łepkowska, Artur Żmijewski, Łukasz Garlicki, Joanna Majstrak, Agnieszka Kawiorska, Anna Samusionek, Marek Kaliszuk, Phillipe Tłokiński, Klaudia Leclercq oraz Michał Koterski.

Na wielkie ekrany polskich kin "Zołza" wejdzie już 16 września.

źródło: AKPA.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×