Zombie z "The Walking Dead". Oto 20 najbardziej obrzydliwych szwendaczy. Zdjęcia dla osób o mocnych nerwach!

Zombie to wdzięczny temat dla horrorów i seriali grozy. Kojarzą się oczywiście przede wszystkim z serialem FOX "The Walking Dead". Żywe trupy przerażają i budzą obrzydzenie jednocześnie. Jesteście gotowi, aby zobaczyć naszą galerię najbardziej obrzydliwych zombiaków z "The Walking Dead"?

Multimedia

Najlepsze zombie z "The Walking Dead"

Zombie w serialu "The Walking Dead" to zbiorowy bohater, którym tak naprawdę może stać się każdy! W szwendaczy zamieniają się ludzie, którzy zostali ugryzieni lub tylko zadrapani przez te istoty zakażone niezidentyfikowanym jak dotąd wirusem, który opanował ziemię.

11. sezon będzie ostatni! Serial zakończy się w 2022 roku?Zobacz więcej

"Pierwszoplanowych" zombie jest w serialu bardzo dużo, choć pewna ich część jest dodawana komputerowo. Poszczególnych "zimnych" grają jednak prawdziwi ludzie, a każdy z nich jest osobno charakteryzowany. Przemiana w zombie trwa wiele godzin, to praca bardzo dokładna i misterna. Efekt jest oszałamiający - zombie potrafią zniesmaczyć, poruszyć, zaskoczyć i oczywiście przerazić!

To nie są istoty, które wyglądają tak samo, mają jednak kilka cech wspólnych. Zwykle charakteryzują się bladą, niemal białą twarzą, czarną oprawą oczu, pustym wzrokiem (lub w ogole brakiem tęczówek) i śladami ukąszeń oraz wychodzących wnętrzności. W wielu z nich można także zobaczyć namiastkę człowieka i tego, kim byli za życia. Specjaliści od efektów specjalnych i charakteryzacji podkreślają, że w każdym szwendaczu jest coś, co odróżnia go od całej reszty. W naszej galerii zobaczycie właśnie takie przykłady.

Ci bohaterowie horrorów mrożą krew w żyłach! Zobacz nasz ranking!Zobacz więcej

Zobacz galerię

TOP5 horrorów na jesień!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×