"Żona idealna" w CBS Drama od 26.01.2015

Zdobywca nagród Emmy serial „Żona idealna” to dramat z Julianną Margulies (Ostry dyżur) w roli Alicii Florrick, żony i matki, która zmuszona jest wziąć odpowiedzialność za swoją rodzinę. 1. sezon serialu na CBS Drama od 26 stycznia w dni powszednie o 21:00.

Multimedia

Zdobywca nagród Emmy serial „Żona idealna” to dramat z Julianną Margulies (Ostry dyżur) w roli Alicii Florrick, żony i matki, która zmuszona jest wziąć odpowiedzialność za swoją rodzinę. Po wieloletniej przerwie wraca na rynek pracy, po tym jak jej mąż Peter (Chris North, Seks w wielkim mieście) w wyniku seksualnego i politycznego skandalu trafia do więzienia. Nie bacząc na zdradę i publiczne upokorzenie, jakie stały się jej udziałem przez Petera, Alicia rozpoczyna karierę obrońcy sądowego. Na 1. sezon serialu zapraszamy od 26 stycznia w dni powszednie o 21:00.

Alicia podejmuje pracę w prestiżowej kancelarii prawnej w Chicago w aurze skandalu, z powodu zakończenia kariery prokuratora generalnego jej męża. Dołącza tam do swojego wieloletniego przyjaciela Willa Gardnera (Josh Charles, Stowarzyszenie umarłych poetów). Bohaterka od razu zostanie rzucona na głęboką wodę. W kancelarii zostanie jej przydzielona sprawa kobiety podejrzanej o zabójstwo byłego męża. Będzie także bronić syna znajomych, którzy po aferze z Peterem odwrócili się od niej. Ponadto Alicia i William będą pomagać trzem kobietom w walce o sprawiedliwość po wypadku, w którym zginęli ich mężowie.

Mężczyzna podejrzany o zamordowanie opiekunki, naukowiec oskarżony o wywołanie pożaru w laboratorium, gospodarz talk show powiązany z samobójstwem pewnej kobiety – tych i wielu innych osób będzie musiała bronić bohaterka w kolejnych odcinkach serialu. Jednak życie Alicii to nie tylko trudne wyzwania zawodowe, okazuje się, że jej mąż być może wyjdzie z więzienia do domu. Czy bohaterka wytrwa u jego boku? Czy też całkowicie poświęci się karierze i wychowaniu dzieci?

Na 1. sezon serialu „Żona idealna” kanał CBS Drama zaprasza w dni powszednie od 26 stycznia o 21:00. Powtórki następnego dnia o 16:00. Odcinki z całego tygodnia w soboty od 13:00.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×