Żona Olbrychskiego spokrewniona z Kirkiem Douglasem

Życie pisze zaskakujące scenariusze.

Multimedia

Żona Daniela Olbrychskiego, Krystyna Demska ujawniła w niedzielę w "Dzień Dobry TVN", że jest spokrewniona z rodziną legendy kina Kirka Douglasa!

  • O tym się zawsze mówiło w mojej rodzinie. Ja do tego nie bardzo przywiązywałam wagę jako mała dziewczynka. Ojciec zawsze opowiadał, że Kirk Douglas jest Demskim. Dziadek Kirka Douglasa i dziadek mojego ojca byli prawdopodobnie, bo nie mam na to dokumentów, braćmi. Pochodzili z osady żydowskiej niedaleko Moskwy. Cała rodzina wyemigrowała do Stanów. Moi dziadkowie mieli płynąć statkiem z Niemiec, ale mój ojciec się urodził i tam pozostali. A Kirk urodził się już w Stanach - powiedziała Krystyna Demska.

W tym wyznaniu kryje się pewna ironia historii. Demska jest żoną Daniela Olbrychskiego od 2003 roku, natomiast aktor zna się w Kirkiem Douglasem od pół wieku!

  • Z ojcem Michaela [czyli Kirkiem] już ponad 50 lat się przyjaźnię i czasami dzwonimy do siebie… Z tego co wiem jest jeszcze w dobrej formie. Jeszcze trzy lata temu dzwonił do mnie z życzeniami w Nowy Rok - zapewnił Daniel Olbrychski.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×