"Zoologia ekstremalna". Najbardziej zabójcze zwierzęta na świecie! Gdzie oglądać?

Największe, najbardziej zabójcze – takie zwierzęta będziemy obserwować w sierpniu z National Geographic Wild. W serii "Zoologia ekstremalna" poznamy przygody Jacka Randalla, którego największą pasją są najbardziej niebezpieczne zwierzęta na świecie! Nic dziwnego, skoro jego idolem był słynny łowca krokodyli Steve Irwin! To trzeba zobaczyć!

Multimedia

"Zoologia ekstremalna" – premiery w niedziele od 11 sierpnia o godz. 21:00 na kanale Nat Geo Wild! - sprawdź program tv

Zwierzęta, które nie gryzą, nie trują, nie duszą albo żyją tam, gdzie łatwo dotrzeć, nie interesują Jacka Randalla. Miał sześć lat, kiedy oglądając program o wężach, poznał swoją pasję. To zoologia w najbardziej ekstremalnym wydaniu. Dzisiaj, już jako absolwent nauk przyrodniczych na Oksfordzie, wciąż uwielbia bezpośredni kontakt z naturą. I jest w tym bezkompromisowy! Czego można się spodziewać po człowieku, którego idolem zawsze był Steve Irwin, słynny australijski „Łowca krokodyli”? Na pewno nie tego, że boi się zwierząt. Jack Randall podąża drogą swojego mistrza – przybliża widzom życie najbardziej niebezpiecznych i niedostępnych przedstawicieli świata fauny, podejmując przy tym mnóstwo wysiłków na rzecz ich ochrony.

Jak słodkie, puchate kuleczki stają się zabójcami? Zobacz więcej

W „Zoologii ekstremalnej” Randall zabiera widzów w najbardziej niedostępne rejony świata, by wspólnie obserwować tych przedstawicieli królestwa zwierząt, do których raczej nie docieramy w czasie wakacyjnych wycieczek. Najgroźniejsze pytony australijskiego buszu? Dla Jacka są tym, czym dla nas osiedlowe koty. Krokodyle, których waga przekracza 900 kilogramów? Jak wiewiórki w parku. Jack nie tylko lubi na nie popatrzeć, chętnie je też czymś nakarmi.

Randall uwielbia adrenalinę, ale nie brawurę. Jego motywacje są zupełnie inne. Chce pokazać z bliska gatunki, których ludzie się boją, pozwolić nam lepiej je poznać. Być może ktoś – jak kiedyś mały, sześcioletni Jack – pokocha zoologię. Misja ochrony groźnych gatunków, w którą tak angażował się Steve Irwin, a którą kontynuuje Randall, na pewno nie zostanie przerwana.

Duszenie czy toksyczny jad? Oto najgroźniejsze węże świata! Gdzie oglądać?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×