"Zostań przy mnie". Netflix wypuści kolejną ekranizację prozy Harlana Cobena jeszcze w tym roku! O czym będzie nowy serial?

Jeszcze w tym roku na Netfliksie pojawi się kolejny serial oparty na prozie autorstwa Harlana Cobena. O czym opowie nowa produkcja? Sprawdźcie, dlaczego warto na nią czekać!

Multimedia

"Zostań przy mnie" - premiera serialu już niedługo

Harlan Coben to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych autorów powieści kryminalnych na świecie. Współpracę z pisarzem wielokrotnie podejmował Netflix, czego skutkiem było powstanie takich popularnych seriali jak "Niewinny" czy "W głębi lasu". Najnowsza ekranizacja powieści Cobena zadebiutuje na Netfliksie jeszcze w tym roku! Już 31 grudnia będzie miała miejsce premiera serialu "Zostań przy mnie". Będzie się składał z ośmiu odcinków.

Finałowe odcinki już dostępne! Widzowie są bardzo podzieleniZobacz więcej

Dreszcz emocji, trzymająca w napięciu historia i tajemnice minionych zbrodni, które właśnie zaczynają wychodzić na jaw. Serial "Zostań przy mnie" próbuje odpowiedzieć na pytanie, jak dobrze można znać drugą osobę. Każdy z czterech głównych bohaterów — Megan, pracująca matka trójki dzieci, Ray, niegdyś obiecujący fotoreporter, Broome detektyw, który nie jest w stanie zapomnieć o nierozwiązanej sprawie zaginięcia sprzed wielu lat, i Lorraine, dawna przyjaciółka Megan — skrywa przed swoimi najbliższymi mroczne sekrety. Przeszłość powraca, by ich prześladować, grożąc zrujnowaniem życia nie tylko ich samych, ale również bliskich im osób. Jaki będzie ich następny ruch?

Premiera serialu "Zostań przy mnie" już 31 grudnia, tylko na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×