Zostań w domu gotuj z Jamiem

Przeczytaj także:

Jola Kleser z "Pytania na śniadanie" dostała własny program. Tylko nam opowiedziała o kulisach swoich "Kulinarnych wędrówek". Co nie podoba jej się w diecie Polaków?

Jola Kleser od lat związana jest z telewizyjnymi programami kulinarnymi. Widzowie mogli ją oglądać m.in. w kuchni "Pytania na śniadanie". Kulinarna gwiazda TVP tym razem wystartowała z własnym programem. W rozmowie z Telemagazynem, Jola Kleser zdradziła m.in. czego widzowie będą mogli się spodziewać w jej nowym show, a także wyznała, co jej się nie podoba w diecie wielu Polaków.

21.06.2022Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser

"Family Food Fight. Pojedynek na smaki". Znamy wszystkich uczestników nowego show kulinarnego Polsatu! Kim są gotujące rodziny?

„Family Food Fight. Pojedynek na smaki” to nowy program pełen kulinarnych inspiracji z nutką rywalizacji, który już w środę 1 września o godz. 20.05 zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat. Rodziny kochające gotowanie będą musiały zmierzyć się z presją czasu oraz opiniami wymagających jurorów: Ewy Wachowicz, Piotra Gąsowskiego i Adama Borowicza. Kim są uczestnicy programu i o co walczą?

26.08.2021Family Food Fight. Pojedynek na smaki

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×