"Zraniona miłość". Halit Ergenç i Bergüzar Korel - razem w życiu i na ekranie [WIDEO+ZDJĘCIA]

W serialu emitowanym przez TVP1 w główne role wcielają się aktorzy, znani polskim widzom z innych tureckich produkcji - "Wspaniałego stulecia" oraz "Tysiąca i jednej nocy". Oto gwiazdy "Zranionej miłości"!

Multimedia

"Zraniona miłość" to turecka produkcja, która miała swoją premierę w październiku 2016 roku. W Polsce można było ją oglądać od 4 maja 2017 roku na antenie TVP1. Serial rozgrywa się po wojnie bałkańskiej, w czasach I wojny światowej.

Sprawdź, co wydarzy się w nowej tureckiej telenoweli! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W głównych bohaterów - majora armii osmańskiej Cevdeta i jego żonę Azize - wcielają się tureccy aktorzy znani już polskim widzom z innych produkcji znad Bosforu. Halit Ergenç zdobył popularność w Polsce rolą sułtana Sulejmana Wspaniałego w serialu "Wspaniałe stulecie". Wystąpił także w "Tysiącu i jednej nocy", gdzie zagrał główną rolę męską. Tutaj partnerowała mu Bergüzar Korel, która wcieliła się w piękną Szeherezadę. We "Wspaniałym stuleciu" wystąpiła gościnnie w roli Moniki Teresy.

Co ciekawe, aktorzy stanowią parę także w życiu prywatnym. Halit Ergenç i Bergüzar Korel pobrali się w sierpniu 2009 roku. Halit jest starszy od swojej żony o 12 lat. Mają syna o imieniu Ali. Teraz także grają małżeństwo. Czy polscy widzowie pokochają Cevdeta i Azize?

Najlepiej zarabiające gwiazdy tureckich seriali [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×