"Zraniona miłość" - ile odcinków ma nowa turecka telenowela z Halitem Ergençem? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Serial "Zraniona miłość" zadebiutował na antenie TVP1 4 maja 2017 r. Ile ma odcinków? Jak długo będzie można oglądać nową turecką telenowelę?

Multimedia

Serial "Zraniona miłość" miał swoją premierę Turcji w październiku 2016 roku. Każdy z odcinków emitowanych przez turecki Kanal D trwa od 150 do 200 minut. W Polsce telenowelę można było pierwotnie oglądać od poniedziałku do piątku ok. godz. 18:35 w TVP1. Od 28 sierpnia emisja serialu przeniesiona jest na godz. 16:05.

Gwiazdy "Wspaniałego stulecia" oraz "Tysiąca i jednej nocy" w nowym tureckim serialu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jeden odcinek ma długość ok. 45 minut. Oznacza to, że zobaczymy o połowę epizodów więcej niż Turkowie. Łącznie w Polsce ma być wyemitowanych 90 odcinków. Ostatni epizod zostanie wyemitowany 20 września 2017 r. W Turcji, do 27 kwietnia 2017 r. pokazano 25 odcinków. Póki co, TVP1 nie pokazuje powtórek "Zranionej miłości".

Telenowela rozgrywa się w pierwszej połwie XX wieku i opowiada historię majora armii osmańskiej, Cevdeta (Halit Ergenç), który zostaje rozdzielony z ukochaną żoną Azize (Bergüzar Korel), matką Hasibe (Celile Toyon) i dziećmi. Jegorzy przyjaciel Tevfik (Onur Saylak) okazuje się być zdrajcą, który chce zdobyć żonę Cevdeta.

"ZRANIONA MIŁOŚĆ" - STRONA SERIALU

"Zraniona miłość" - streszczenia odcinków

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Julka (gość)

    Także jestem pod wrażeniem muzyki w "Zranionej miłości". Jest niesamowita, to stopniowanie napięcia, bogactwo brzmieniowe, a przy tym melodyjność! I tak jest niemal z każdym serialem :"Cena miłości", "Asi", "Kara Sevda", "Królowa nocy"...., a u nas co?! Najczęściej jakieś brzdąkanie w tle !

    26.09.2017 18:40
  • Laurie (gość)

    podpisuję się obiema rękami ! dobrze zrobiony film...muzyka...kto u pod serial podkłada muzykę w tak bogatym instrumentarium! Muzyka w punkt podkreśla akcję , nastrój....scenografia...znakomita! Z przyjemnością ogląda się detale....suknie z epoki...meble...biżuterię...do tego jak jedzą to naprawdę jedzą...poznałam dzięki serialom tureckim ich kuchnie! u nas tylko owoce na talerzu leżą... nuda....szkoda....

    21.09.2017 12:23
  • Jurgens (gość)

    Z niecierpliwością czekam na drugi sezon

    21.09.2017 05:37
  • Jaga (gość)

    Super serial proszę o wiecej

    20.09.2017 22:27
  • Rafał (gość)

    Dla tych co nie zdążą na 16.00 można wejść na vod.tvp.pl i tam oglądać go za darmo :)

    20.09.2017 21:03
  • kasia (gość)

    licze na druga czesc zranionej milosci uwielbiam tureckie seriale pozwalaja choc na chwile odbic sie od klopotow pozdrawiam

    20.09.2017 17:56
  • Jerzy gość (gość)

    W Turcji ten serial był emitowany w każdy czwartek i składał się z 31 odcinków dwu godzinnych , wyjątkiem były dwa pierwsze które były jedno godzinne. Ale to nie tak bardzo istotne - zakupiony serial był tak powycinany że producent powinien oddać za to pieniądze. Dopiero kilka ostatnich było zgodne z tym co emitował na antenie Turecki Kanał D.

    20.09.2017 17:56
  • Z (gość)

    Tymczasem pierwszy sezon "Zranionej miłości " się kończy , pozostawiając nas w niepewności , co do losów bohaterów, jak i tego czy drugi sezon zostanie zakupiony. Byłoby dobrze, ale z nasza telewizją nic nie wiadomo. W każdym razie ostatnie odcinki trzymają w napięciu i są bardzo emocjonalne.

    18.09.2017 17:58
  • BeBe (gość)

    Narażę się zapewne na totalna krytykę, ale moim skromnym zdaniem tureckie seriale ( z pewnymi wyjątkami) są o wiele lepsze od wszystkich telewizyjnych gniotów, programów typu reality show i powtórek starych seriali , jakimi raczy nas telewizja na wszystkich kanałach! "Zranioną miłość" upchnięto byle gdzie, tak właściwie, aby ci którzy pracują nie mogli jej oglądać! Dlaczego?! Za co taka kara?! Za to, że płaci się abonament ?! Jeśli się tego wymaga, to należy widza szanować! "Zraniona miłość", to serial bardzo dobry pod względem reżyserii, aktorstwa, zdjęć i muzyki. Ostatni odcinek trzyma w napięciu, wzrusza i ...pozostawia w niewiedzy. Czy dane nam będzie oglądać drugi sezon i to o sensownej godzinie?!

    17.09.2017 12:03
  • Teresa (gość)

    prosze o cofniecie nadawania serialu Zraniona milosc spowrotem na 18.40. skandal nie moge teraz go ogladac ;((((((((

    16.09.2017 16:40
  • YS (gość)

    Za kilka dni koniec serialu - wielka szkoda, bo bardzo dobry. Miejmy nadzieję, że telewizja zakupi drugą część, którą w Turcji mają dopiero wyemitować. Jesteśmy prawie na bieżąco. Dziwne i bardzo denerwujące było też przeniesienie godziny emisji, na taką która większości, oglądających nie odpowiada. Ten serial nadaje się na lepszy czas antenowy niż 16:05. No ale i tak dobrze, że nie przeniesiono go na godzinę 6.rano, jak to miało miejsce z serialem "Sila". Ciekawe, co będzie zamiennikiem "Zranionej miłości", bo jeszcze nic do ogólnej wiadomości nie podano nie ani się nie przedostało. "Asi" byłaby super wyborem, ale przypuszczam, że będzie to coś pokroju Tylko z tobą" o ile to będzie w ogóle serial turecki, bo równie dobrze może być jakiś stary , odgrzewany latynoski...

    16.09.2017 15:47
  • kaja (gość)

    Chciałam też coś powiedzieć na temat przesunięcia tego wspaniałego serialu na tak beznadziejną godzinę .To jest makabra ,apeluje do władz TVP ze zrobili ogromne świństwo telewidzom przesuwając serial na godz.16!!!! Jak tak można?A na 18 dali nudny niestety już KLAN który nie ma już niestety takiej oglądalności,czasy świetności Klanu minęły już,to jest już zwykły nudny tasiemiec .Ja kończę pracę o 15.30 i muszę się nieźle spieszyć by zdążyć na kolejny odcinek,a ilu jest takich widzów którzy w ogóle na ten serial już nie zdążą. WSTYD I ZENADA DROGA TELEWIZJO!!!!!!!!!!

    15.09.2017 23:40
  • LIZ (gość)

    Zgadzam się z przedmówcami w kwestii, że nie szanujecie telewizjo widza !! Serial bardzo dobry, dlaczego o takiej beznadziejnej godzinie jest nadawany? Godzina 16 ?????? Kto o tej porze jest w domu??? Chyba tylko nie pracujący !! Nawet nie zadbaliście o przyzwoite godziny na powtórki !! Zastanówcie się i weźcie pod uwagę głosy widzów !!!

    15.09.2017 13:43
  • Julka (gość)

    Jeśli te komentarze na cokolwiek się przydają, to ja też głosuję za " Asi"! A "Zranioną miłość "potraktowano byle jak, to nie jest film z gatunku "zapchaj dziura"! To film dla osób, które mają jakie takie pojęcie o historii albo chcą się o niej czegoś dowiedzieć. To nie jest miałka "Elif" i może dlatego ma mniejszą oglądalność. W "Zranionej miłości " mamy też doskonałe aktorstwo.

    15.09.2017 11:36
  • zoja (gość)

    Proszę o zakupienie serialu ASI. Pozdrawiam i dziękuję.

    15.09.2017 09:49
  • Maria (gość)

    Myślę sobie , że celowo zmieniono godziny nadawania "Zranionej miłości". Znów stwierdzą , mała oglądalność , jak to zrobiono ze "Złotym sercem". Jest to ewidentne ignorowanie i nieszanowanie widza. Dziwią się , że obywatele nie chcą płacić abonamentu. Panie Kurski proszę naprawić swój błąd. Ale po co ja to właściwie mówię ? Pan nas ,widzów , ma gdzieś.

    15.09.2017 08:19
  • Julka (gość)

    W Turcji to 25 odcinków, ale oczywiście prawie dwugodzinnych, więc u nas prawdopodobnie (po podzieleniu na trzy czy cztery) około 90 -95. Serial bardzo dobry, dający do myślenia w kwestii patriotyzmu, rodziny, miłości, która nie zna granic, ale traktowany po macoszemu. Po co kupować serial, a potem go emitować raz o tej, raz o tamtej godzinie. "Vatanin sensin" - aktorzy w tym filmie , reżyseria, zdjęcia i muzyka są super!

    13.09.2017 17:25
  • janina (gość)

    ile odcinków ma serial zraniona miłośc.

    13.09.2017 16:57
  • J.J. (gość)

    J.J., ale ta od pierwszego wpisu na tej stronie:) Potwierdzam. Serial bardzo dobry, gra aktorów na wysokim poziomie. Warto oglądać .Daje do myślenia. nasuwa się przy okazji taka refleksja - Jak historia stara, tak zawsze powtarzał się ten sam scenariusz : każdy naród - tych , którzy napadali nazywał agresorem, a gdy sam napadał, wtedy stawał się obrońcą praw własnego państwa.

    08.09.2017 16:28
  • J.J. (gość)

    Też uważam,że to fajny, nawet bardzo fajny film.Mam na myśli zranioną miłość.

    07.09.2017 16:28
NowszeStarsze