"Zraniona miłość" - koniec tureckiego serialu! Co go zastąpi? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Serial "Zraniona miłość" kończy się. Ostatni odcinek w środę, 20 września w TVP1. Co zastąpi turecką telenowelę?

Multimedia

"ZRANIONA MIŁOŚĆ" ODCINEK 90. W ŚRODĘ, 20.09.2017 O GODZ. 16:05 W TVP1!

Serial "Zraniona miłość" dobiega końca. Historia Azize (Berguzar Korel) i Cevdeta (Halit Ergenc) kończy się w druzgocący sposób, a ostatni odcinek obejrzymy już w środę, 20 września.

Dramat rodziny Cevdeta i śmierć Tevfika w ostatnim odcinku! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W Turcji powstaje drugi sezon "Zranionej miłości". Aktorzy wrócili na plan po wakacjach, jest więc szansa, że także w Polsce, za jakiś czas będziemy mogli oglądać kontynuację serialu.

Co zastąpi turecką telenowelę w ramówce TVP1?

Telewizja Polska póki co nie planuje emisji nowego tureckiego serialu. W najbliższych dniach będzie emitować dwuczęściowe niemieckie filmy: "Miłość bez zapachu mięty", "Zgadnij, kto przyjdzie na wesele" oraz "Miłość nad fiordem. Koniec ery lodowcowej".

Wciąż nie wiadomo, co obejrzymy od piątku, 29 września o godz. 16:00. Nowe informacje na ten temat będziemy podawać na bieżąco!

Ile odcinków ma nowa turecka telenowela z Halitem Ergençem? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Maria (gość)

    Jaki koniec tego serialu ? Zraniona Miłość ma się dobrze i dalej jest kręcona przez Turków . W internecie oglądamy drugi sezon na cda.

    19.01.2018 22:02
  • kinia (gość)

    Puscie kosem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    05.10.2017 16:21
  • YS (gość)

    "A S I" !!!!!!, "Suskunlar", "Zapach truskawek", "Kara Sevda"....., jest w czym wybierać, ale TVP ma nas w d.......!!!!!!!

    22.09.2017 19:56
  • Anka (gość)

    Nie jestem zadowolona z faktu, że telewizja puszcza niemieckie filmy. Nie zastąpią tureckich seriali. Proszę o fajny turecki serial.

    22.09.2017 17:21
  • Basia (gość)

    Co z dalszymi odcinkami ,,Zlote serce,,??

    22.09.2017 15:10
  • jk (gość)

    Pytam TVP gdzie jest dalszy ciąg "Złotego Serca" i sułtana Murada??????????

    22.09.2017 13:31
  • J.J. (gość)

    "Polonista" w sensie świadomości, a nie zawodu prawda? Przepraszam najmocniej :) , ale to są : Yildiz, Hilal, Ali Kemal . Co nam po opisie , my chcielibyśmy to obejrzeć i tyle, ale w obecnych realiach wydaje się, że aż tyle! Dobrze, ze mamy możliwość oglądania seriali na YouTube , choćby tylko po turecku. Właśnie wczoraj zaczęłam kolejny raz oglądać "Asi" po rosyjsku:)) Ciekawe, jak oceniliby ten serial ci, uznający "Elif" za cudo?!

    22.09.2017 09:56
  • Polonista (gość)

    Wieści z planu filmowego: Jakub uratuje ciężko rannego Cerveta, Halil wyjedzie i wyjdzie za Leona a ta druga Gildiz zostanie i wyjdzie za Alike Mała. Azize urodzi chłopca , da mu imię Cervet i długo nie będzie wiedzieć, że jej mąż Cervet przeżył. Dowie się jak Mustafa Kemal czyli Ataturk awansuje Cerveta na tureckiego generała w wolnej od Greków Turcji.

    22.09.2017 03:22
  • Halina Sz. (gość)

    Ja także jestem niezadowolona, że telewizja zamiast następnego nowego serialu tureckiego/a jest ich mnóstwo które polecam/ puściła niemiecki a mamy jeszcze do obejrzenia następne odcinki serialu o sułtance Kosem które tak nagle przerwano na rzecz Zranionej miłości? Całe szczęście że pokazano nam wszystkie odcinki ZM,bo się bałam że znowu nie zobaczę całego​ filmu do końca.Zadowolona bym była gdyby puszczono odcinki drugiego sezonu ZM.

    21.09.2017 23:26
  • Julka (gość)

    "Cilek Kokusu", czyli "Zapach truskawek", jak najbardziej. Urocza komedia: Demet Ozdemir, jako Asli i Jusuf Cim, jako Burak są niezwykle sympatyczni, aparycja jest, talent jest, sytuacji komediowych sporo...

    21.09.2017 20:58
  • Jk (gość)

    Ta cała Elif szkoda czasu na ten film !!!

    21.09.2017 20:39
  • Jk (gość)

    Czekam na druga cześć Zraniona miłość !!!

    21.09.2017 20:36
  • Eva (gość)

    Właśnie kończę oglądać Cesur ve Guzel świetny serial plecam,niestety w tv już nie ma co oglądać 😒.

    21.09.2017 20:32
  • Maria (gość)

    Raz tvp mogło by wykupić komedie a nie zawsze te obyczajowe np. Kiralik ask , cilek kokusu , atesbocegi naprawdę jest w czym wybierać. Szkoda ze zamiast ciekawych seriali leci cos takiego jak Elif .

    21.09.2017 18:42
  • KR (gość)

    Lubię tureckie seriale . Są piękne ciekawe i wspaniali aktorzy .

    21.09.2017 17:31
  • Fanka* (gość)

    Do Ka.Ko.- zanim znalazłam wersję rosyjską, obejrzałam "Asi" po turecku . Z obrazu odczytałam sporo, do tego doszły pojedyncze zwroty utrwalone przez seriale emitowane dotąd, tak więc jeśli nie znasz rosyjskiego, spróbuj tak. Nie pożałujesz:) Ja nawet "Sonsuz Ask" z Muratem Yildirimem obejrzałam po turecku najpierw na jakimś arabskim kanale , zanim odkryłam, że na turcjatv.pl już jest. Powodzenia! Murat i Tuba są świetni!!!!! A ten ranking jest dla tych, którzy tylko "Elif" oglądają, bo gdyby dla innych , to i wynik byłby inny , a nie 48% - o matko jedyna!!!!!!!

    21.09.2017 17:07
  • Ka.Ko. (gość)

    Dziękuję" Julka"za wiadomość o serialu" ASI". Myślę tak samo jak Pani,że serial"Elif" jest najgorszym ze wszystkich oglądanych.Okropne dłużyzny,aktorzy jacyś nijacy. To jest WIELKA MIERNOTA i szkoda czasu na oglądanie :(

    21.09.2017 16:55
  • BeBe (gość)

    Do Ka.Ko. - Julka napisała prawdę, kto chce zobaczyć w "Asi" przepych , to się zawiedzie. Jeśli znasz choć trochę rosyjski, to spróbuj, a i po serbsku czy chorwacku chyba też jest. Przepychu nie ma, ale jest przyroda okolic Antakyi, jest przywiązanie do ziemi przodków, próba zemsty po latach za zmarnowane dzieciństwo, jest znaczenie rodziny i przepięknie pokazana miłość ASI i DEMIRA. Już pisano na ten temat - Tuba i Murat w tym serialu j są wyłącznie Asi i Demirem! No i jedną z głównych ról gra "gurur" - duma. Piosenka tytułowa też o niej mówi. W ogóle muzyka jest cudna : energetyczna miejscami, a niekiedy nastrojowa. Do tego w drugiej części dołącza mała Asyia - cudo po prostu! A ten procentowy ranking jest niepojęty dla mnie -"Elif" lepsza od "Wspaniałego stulecia", też coś!!!!!!!!!!!

    21.09.2017 16:51
  • Lokici

    Zgadzam się z tobą TVP powinno puścić serial Turecki powinni wzięci pod uwagę że widzowie przyzwyczaili się do tych produkcji. Jest sporo tureckich produkcji tylko tracimy czas na niemieckie knoty nic nie warte wolał bym zobaczyć serial Turecki z Engin Akyürek np. Miłości aż po grób albo Kara Para Aşk albo z gwiazdorem z Imperium miłości, Cesur ve Güzel to są seriale wielokrotnie nagrodzone za najlepszą rolę męską i żeńską za całą produkcję dla naszej telewizji były by to ważne produkcie. Tacy Bułgarzy kupują seriale od Turków a Grecy też nie zostawiają w tyle chociaż są przeciwnicy produkcji oni nie zwracają na to uwagi robią swoje tak jak i my musimy robić swoje i inwestować w Tureckie produkcie bo one są najciekawsze w telewizji jak się zakończą nie będzie co oglądać i wtedy będzie bardzo źle.

    21.09.2017 16:48
  • Julka (gość)

    Do Ka.Ko. - niestety serial "ASI" , który był nominowany do nagrody głównej na festiwalu w Monte Carlo jest do oglądania tylko w internecie w wersji oryginalnej albo w tłumaczeniach, ja oglądam któryś raz z kolei po rosyjsku. Wystarczy po polsku wpisać :Asi na russkom " i oglądać, tylko radzę wejść na napis u dołu stronicy - lepsza jakość! Niestety na Turcjatv.pl nie ma polskiego tłumaczenia. Film nie najnowszy, ale nie umniejsza to jego wartości! Oczywiście gusty są różne i kto oczekuje rezydencji i pięknych sukien, to tego w "Asi" nie znajdzie, ale za to może podziwiać wspaniałych Tubę Buyukustun i Murata Yildirima. A motto , rozpoczynające serial brzmi:"Duma może przewrócić nasze życie, zamienić je w piekło...." Skomplikowane osobowości głównych bohaterów są zagrane perfekcyjnie - moim skromnym zdaniem! a tymczasem proszę państwa Radio ZET zadało pytanie (przy opisach "Elif"), który serial jest najlepszy i...."Elif" przebiła "Wspaniałe stulecie" !!!!!! Nie wiem, może ja coś z percepcją mam nie tak, ale wydawało mi się, że jako tako odróżniam dobry film od miernoty. Przegrały sromotnie z "Elif" i "grzech Fatmagul" i "Królowa nocy"....nic dodać , nic ująć! No to teraz mamy odpowiedź dlaczego drugiej części "Zranionej miłości" nie będzie, skoro raczej marniutki film ogląda masa ludzi.....