"Zraniona miłość". Nowa turecka telenowela zamiast Sułtanki Kösem od 4 maja w TVP1! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Od 4 maja w czasie emisji serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" zobaczymy nową turecką telenowelę. O czym jest "Zraniona miłość"? Które tureckie gwiazdy zobaczymy w nowej produkcji?

Multimedia

"ZRANIONA MIŁOŚĆ" OD CZWARTKU, 4.05.2017 O GODZ. 18:35 W TVP1!

"Zraniona miłość" zastąpi w ramówce TVP1 serial "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV". Zmiana związana jest z problemami licencyjnymi. Być może kontynuację losów sułtanki zobaczymy po wakacjach 2017.

Kösem ponownie na czele Imperium! Co z Muradem? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Serial "Zraniona miłość" opowiada o tragicznych wydarzeniach w Izmirze w roku 1918, podczas I wojny światowej. Cevdet jest majorem w osmańskiej armii. To wielki patriota, oddany mąż i kochający ojciec. Jego żona Azize pracuje jako pielęgniarka w szpitalu, pomaga rannym żołnierzom. Cevdet wraca po zwycięstwie z grecką armią do domu w Salonikach, radośnie witany przez przyjaciela Tevfika, żonę, matkę i dzieci. Następnego dnia major dowiaduje się, że grecka armia niebawem dotrze do Salonik.

Jako bohaterski major Cevdet, pałający miłością do swej ojczyzny, występuje gwiazdor "Wspaniałego stulecia" Halit Ergenc. W Azize, idealną żonę i matkę, wcieliła się Berguzar Korel, znana z serialu "Tysiąc i jedna noc". Nagłe wezwanie majora na front i następujące po tym wydarzenia doprowadzają do rozpadu rodziny. Już nic nigdy nie będzie takie jak kiedyś.

Sprawdź, co wydarzy się w nowej tureckiej telenoweli! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Oglądalam tylko Wspaniałe Stulecie sułtanka Kosem a teraz? To straszne że tak przerwaliście bez zapowiedzi

    11.09.2017 20:34
  • Za (gość)

    Nowa telenowela wspaniała z przyjemnością oglądam. Halita Ergenca jak zwykle pokazał jak wspaniałym aktorem jest. Ja się cieszę że mogłam odetchnąć od wspaniałego stulecia. Ale dla miłośników tego serialu życzę aby mogli do końca obejrzeć serial.

    30.05.2017 10:13
  • Natalia (gość)

    Zawiedziona jestem,ze w takidomu sposób przerwali serial,gnojstwo ;)

    15.05.2017 19:27
  • Natalia (gość)

    Masakra,poza kossem nic nie oglądałam.na tvp1 ,i znowu wyłącze ten kanał. Powodzenia;)

    15.05.2017 19:26
  • Grażyna... (gość)

    Dalsze odcinki przerwanego serialu wspaniałego stulecia, sułtana kosem Murat 4 jest na yutub ale w wersji tureckiej oryginalnej bez tłumaczenia także są odcinki dalsze oglądałam teraz się dzieje dużo intryg, morderstw ale bez tłumaczenia...

    13.05.2017 22:34
  • gosia (gość)

    Anty, dlaczego mnie obrażasz ? Nie znasz mnie, nie wiesz czym się zajmuję, kim jestem, tak jak ja nic nie wiem o Tobie. Ja cię nie obrażam, tylko wydawało mi się iż pomimo swoich deklaracji, podświadomie broniłeś Kurskiego. No. ale może się myliłam. Nie życzę sobie żebyś mnie obrażał, więc zostaw już moją osobę w spokoju

    08.05.2017 19:25
  • anty (gość)

    Oj Gośka, ty to jednak jesteś analfabetką i masz problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego i ciągle powtarzasz te swoje głupoty. Piszę, że nie bronię Kurskiego a ty mi wmawiasz, że się zgadzam z jego decyzją. Nie oglądam M jak miłość czy innego badziewia, ale znowu Kosem nie tak wiele się od nich różni, no może poza całą tą otoczką realizacyjną związaną z dużymi nakładami finansowymi , ale to w dalszym ciągu tylko telenowela, płaska, patetyczna, z mieliznami scenariuszowymi, więc nie kreuj tu się na jakąś wielką intelektualistkę, tylko dlatego, że wolisz Kosem od M jak miłość. Jak jesteś taką fanką kina tureckiego to obejrzyj coś bardziej ambitnego, na przykład świetny film "Mustang", no ale to nie jest płaska telenowela więc wymaga trochę więcej wysiłku przy oglądaniu.

    08.05.2017 11:38
  • Bade (gość)

    Skoro już telewizja nie umiała sobie poradzić z zakupem nowych odcinków Kosem, to można było przynajmniej kulturalnie widzów poinformować o zaistniałej sytuacji i przeprosić, a nie tak z dnia na dzień bez jakichkolwiek wyjaśnień, wrzucają nowy serial, żeby prowokować złe nastroje telewidzów. Przecież spiker mógł wyjaśnić to przed planowaną emisją kolejnego odcinka. Można było o tym zamieścić wzmianki w czasopismach z programem tv, a tu nic. Tylko chamstwo pokazała telewizja Polska i dlatego rozumiem wielkie niezadowolenie z tej sytuacji ludzi tu piszących.

    07.05.2017 20:58
  • gosia (gość)

    Anty,Ty rzeczywiście jesteś anty, czepiasz się i uważasz że Kurski zrobił dobrze. Te 5 odcinków czyli 10 godzin i to że Turcy nakręciliby kolejne 4 godziny czyli 14 godzin przybliżyłoby nas do wakacji bez przerywania serialu. Nie wiem, jak wygląda kwestia licencji, wiem że odcinki są tłumaczone. Rosjanie też potrafili sobie poradzić, zakupili odpowiednią ilość odcinków i dobrze sobie radzą z tłumaczeniem. Widocznie jak się chce, to można. Gorzej jak się nie chce. A Ty się tak nie czepiaj. Jeśli zgadzasz się z decyzją Kurskiego, to co robisz na tym forum? Może włącz sobie M jak miłość, Rodzinkę, czy inne badziewie.

    07.05.2017 00:32
  • Bade (gość)

    Telewizja Polska już nie raz zakpiła z widzów . Bardzo dobry serial "Dynastia Tudorów" też liczy kilka sezonów, a w nasza telewizja wyemitowała tylko dwa . To właśnie ten serial dał podwaliny twórcom wspaniałego stulecia. Sami przyznali to w nakręconym filmie dokumentalnym o kulisach spaniałego stulecia. I zrobili absolutny hit . nieporównywalny dotychczas z innymi produkcjami. Nie obraziłabym się gdyby w oczekiwaniu na dalsze losy Kosem wyemitowano wreszcie wszystkie sezony Dynastii Tudorów.

    06.05.2017 22:54
  • anty (gość)

    Do Gosia: Po pierwsze nie bronię Kurskiego. Po drugie, uważam, że zrobił błąd, mógł poczekać aż nakręcą cały II sezon, kupić całość i puścić po wakacjach, ale pewnie potrzebował na gwałt sukcesu czyli oglądalności. Po trzecie twoje ciągłe powtarzanie, że nie jesteśmy na bieżąco (chociaż różnica tylko 5 oryginalnych odcinków to nie jest dużo) jest kompletnie bez znaczenia, ważne jaki był stan nakręconych odcinków W MOMENCIE KUPNA a nie co jest teraz. Po czwarte, chcesz powiedzieć, że osoby tłumaczące serial w internecie zakupiły prawa do tego serialu i mają licencję? No nie żartuj sobie.

    06.05.2017 19:26
  • Dora (gość)

    To zenujace że bez zapowiedzi przerwano sułtanke kosem , chamstwo ! A ten nowy serial to flaki z olejem

    06.05.2017 13:48
  • niezadowolona (gość)

    Ten nowy serial jest denny. Nie ta epoka . Nie będę go oglądać. Zobaczyłam dwa odcinki ale nie, podobny do Szury i Seita. Kosem 100 razy lepsza.

    05.05.2017 22:41
  • Mahidebran (gość)

    Kurski amatorstwem poraża od dawna i ośmiesza cały PiS . Doprawdy nie rozumiem jak mogą tolerować jego kolejne wpadki. KOŃCZ WAŚĆ WSTYDU OSZCZĘDŹ !!!

    05.05.2017 22:30
  • walide sułtan (gość)

    Rok temu na yt leciały te seriale z tłumaczeniem na Kosem Polska, ale teraz coś im poblokowali i wprowadzili na jakiś inny portal czy jakoś tam i trudno ich znaleźć . Mam wrażenie, że to jakaś zmowa zazdrośników - tych którzy nie potrafią nakręcić takich seriali i utrudnia do nich dostęp wszystkim zainteresowanym. Trzeba się będzie nauczyć tureckiego, nawer już zapamiętałam kilka zwrotów i znaczeń. A nowy serial turecki ma żle przetłumaczony tytuł . Tam chodzi raczej o ojczyznę niż zranioną miłość . Co ten Kurski wyprawia to szok.

    05.05.2017 22:23
  • Załamana (gość)

    Co mnie obchodzi co kupuje Kurski. Jak nie potrafią zakupić to co trzeba to nich najpierw się nauczą. Sam Kurski w jesiennej ramówce powiedział, że będzie " odcinał widzów" od tureckich seriali i jak widać skutecznie to robi. Można obrzydzić tureckie seriale, gdy się je ciągle przerywa, zmienia pory emisji, nie informuje widzów o przyczynach tych czynności itp. Ja też wolałabym oglądać teraz dobry film, ale muszę pisać to co mi na sercu leży.Kolejny rząd opanował telewizję i chce mieć oprócz władzy realnej jeszcze rząd dusz. Bardzo mnie to denerwuje. Jakoś nie przypadł mi do gustu ten nowy serial . czekam na Kosem. Oglądam na YT niestety po turecku. Jakoś nie umiem odnależć z tłumaczeniem tych seriali.

    05.05.2017 22:12
  • gosia (gość)

    Do anty: na grupie Kosem tłumaczą dość szybko. Poza tym Kurski mógł w takim razie zakupić później i później zacząć a nie teraz przerywać. Poza tym można zmienić emisję na raz w tygodniu, a nie przerywać. Powtarzam się czasem, jeśli widzę że ktoś kolejny raz tłumaczy Kurskiego i że jesteśmy na bieżąco. Bzdura. czasem ktoś pyta gdzie znaleźć odcinki, a nie wszyscy czytają poprzednie wpisy na poprzednich stronach.

    05.05.2017 22:00
  • anty (gość)

    Gośka, ale ty głupoty opowiadasz i non stop je powtarzasz. Myślisz, że zakup serialu to jak kupno szynki w sklepie, można dokupywać po jednym odcinku jak plasterek wędliny? Kurski za bardzo się pospieszył i kupił tyle ile w momencie kupna pewnie było dostępne. Do tego potem trzeba serial przetłumaczyć, nagrać lektora a to trwa.

    05.05.2017 21:37
  • gosia (gość)

    Do Dany : " przeciez to logiczne ze kosem niebedzie leciec w tvp rowno z turecka premiera" - to nie jest prawda. Gdy przerwano emisję to był odc 132 czyli turecki 47 Tureckie dwugodzinne, a w Turcji był już 51. To dziesięć , czy jedenaście naszych odcinków. Turcy kręcą raz w tygodniu ale dwugodzinne. My do tyłu 10 odcinków czyli dwa tygodnie.My oglądając przez dwa tygodnie też nie dogonilibyśmy bo Turcy nakręciliby kolejne dwa odcinki dwugodzinne czyli cztery nasze

    05.05.2017 20:27
  • Madame Ciemnogród (gość)

    To już kolejny numer kiedy bez słowa przeprosin lub wyjaśnienia zdejmuje się serial z anteny. Moja deklaracja z tym związana -Panie Kurski ,od dzisiaj nie płacę abonamentu i nie oglądam TVP 1 -żegnam

    05.05.2017 19:28
NowszeStarsze