"Zraniona miłość" odcinek 16. Ali Kemal chce wyjechać w poszukiwaniu rodziny. Yildiz go zatrzyma? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ali Kemal nie jest biologicznym synem Azize i Cevdeta. Chłopak chce jednak poznać swoją prawdziwą rodzinę. W 16. odcinku "Zranionej miłości" postanowi wyjechać. Sprawdź, co wydarzy się w 16. odcinku serialu "Zraniona miłość"!

Multimedia

"Zraniona miłość" odcinek 16. w czwartek, 26.03.2020 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Azize (Berguzar Korel) wciąż jest wściekła na Cevdeta (Halit Ergenc) i ślepo wierzy Tevfikowi (Onur Saylak).

Tevfik zastawia pułapkę na Cevdeta! Eftalia go uratuje? Zobacz więcej

W 16. odcinku serialu "Zraniona miłość" Hilal (Miray Daner) wraz z przyjaciółmi postanawia uprowadzić ze szpitala greckiego żołnierza i nakłonić go do udzielenia wywiadu amerykańskiemu dziennikarzowi: Mężczyzna ma zdradzić szczegóły pacyfikacji wsi Menemen. Dziewczyna przeżywa załamanie, gdy widzi nieżywą, wiszącą na sznurze kobietę, która także przebywała w szpitalu.

Ali Kemal (Kubilay Aka) odrzuca ofertę lichwiarza Yinona, ale pożycza od niego pieniądze i postanawia wyjechać do Salonik w poszukiwaniu swojej biologicznej rodziny. W porcie pojawia się Yildiz (Pınar Deniz), ale Kemal nie zmieni swojej decyzji. Tymczasem, Weronika dowiaduje się od wróżbitki, że syn, którego uznała za zmarłego, żyje. Cevdet wyrusza na poszukiwanie broni.

Ile odcinków ma turecka telenowela z Halitem Ergençem i Bergüzar Korel? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Cewet (gość)

    Film akcji

    25.05.2017 03:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×