"Zraniona miłość" odcinek 73. Ali Kemal pomaga Leonowi w ucieczce! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Hilal powstrzymała Leona przed popełnieniem samobójstwa. Chłopak wciąż jest jednak załamany. Sprawdź, co wydarzy się w 73. odcinku serialu "Zraniona miłość"!

Multimedia

"ZRANIONA MIŁOŚĆ" ODCINEK 73. W PONIEDZIAŁEK, 28.08.2017 O GODZ. 15:55 W TVP1!

Leon (Boran Kuzum) pomógł Azize (Berguzar Korel) i jej sprzymierzeńcom w przemycie broni. Później chciał popełnić samobójstwo. Nie umarł tylko dzięki Hilal (Miray Daner).

Hilal ukrywa Leona. Wasilij czyta list pożegnalny syna [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 73. odcinku serialu "Zraniona miłość" Wasili (Baki Davrak) robi wszystko, by pozbyć się pan Ryzy z Ajdynu. Na jego rozkaz Cevdet (Halit Ergenc) i Tevfik (Onur Saylak) zastawiają pułapkę na mężczyznę. W ostatniej chwili na miejscu pojawi się Kara Fatma ze swoim oddziałem i ocali delegata.

Leon wciąż ukrywa się u Hilal. Wie, że teraz jest wrogiem nie tylko tureckich buntowników, ale także Greków i swoich najbliższych. Hilal nie kryje już, jak bardzo go kocha. Młodego porucznika postanowi ratować Ali Kemal (Kubilay Aka), który organizuje jego ucieczkę. Żegnając się, Leon całuje Hilal. Na brzegu, z którego ma odpłynąć Leon dochodzi jednak do nieprzywiadzianego wydarzenia.

Ile odcinków ma turecka telenowela z Halitem Ergençem i Bergüzar Korel? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź, co wydarzy się w nowej tureckiej telenoweli! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • wkurzona do granic możliwości (gość)

  nie będę płacic abonamentu za to że Pis przerywa seriale, dla kogo jest nadawanie o godz. 16 jesli normalnby pracujący tyra na armię nierobów? a co z serialem Zemsta o jasnych oczach na TVp 2

  04.09.2017 18:00
 • Martyna (gość)

  Do Kai: Bo tak tvp lekceważy widzów. Non stop zmieniają godziny i dni nadawania seriali. Poza tym jak jest jakieś wydarzenie to oczywiście dają na żywo zamiast serialu jakby nie można było tego pokazać na drugim kanale gdzie akurat jest powtórka starego teleturnieju. Strasznie mnie to wkurza. Rozdarte serca i Zagadka Hotelu Grand są raz w tygodniu i też nie raz było coś innego w tym czasie. To jest po prostu totalnie olewanie widza.

  31.08.2017 13:38
 • kaja (gość)

  Jestem zrozpaczona film przelozyli na 15.55 i na jego miejsce dali jakiś głupi polski serial a ja pracuje do 16 no i nie będę już widzieć dalszych odcinków a film naprawdę bardzo ciekawy

  28.08.2017 22:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×