"Zraniona miłość" - streszczenia odcinków. Sprawdź, co wydarzy się w nowej tureckiej telenoweli! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Zraniona miłość" - streszczenia odcinków serialu znajdziecie w naszym serwisie. Sprawdźcie, co czeka bohaterów nowej tureckiej telenoweli, która zastąpiła w ramówce TVP1 "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV".

Multimedia

"Zraniona miłość" - od poniedziałku do piątku o godz. 18:35 w TVP1!

"Zraniona miłość" - streszczenia odcinków na najbliższe dni znajdziecie w naszym serwisie! Jeśli chcecie dowiedzieć się, co wydarzy się w najbliższym czasie u bohaterów nowej tureckiej telenoweli to sprawdźcie streszczenia odcinków "Zranionej miłości".

Nowa turecka telenowela zamiast Sułtanki Kösem w TVP1! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Bohaterem nowej tureckiej telenoweli jest major Cevdet (Halit Ergenc). To wielki patriota, oddany mąż i kochający ojciec. Jego żoną jest Azize (Berguzar Korel), która pracuje jako pielęgniarka w szpitalu. Cevdet wraca z armią osmańską po zwycięskiej bitwie z grecką armią. Radośnie witany przez przyjaciela Tevfika (Onur Saylak), żonę, matkę i dzieci. Następnego dnia major dowiaduje się, że grecka armia niebawem dotrze do Salonik.

"Zraniona miłość" - streszczenia odcinków

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Melania (gość)

    Odc.41, II serii

    18.01.2018 23:15
  • Melania (gość)

    Właśnie obejrzałam 41 odcinek na kanał D. Wciąż trzyma w napięciu...

    18.01.2018 23:10
  • YS (gość)

    "Zraniona miłość", to moim skromnym zdaniem, najlepszy z tureckich seriali, jakie w tej chwili są emitowane przez naszą telewizję, poważniejszy, poruszający inną tematykę, to fakt - i w związku z tym mniej popularny - ale ani "Nadzieja i miłość", ani tym bardziej "Elif" nie mogą się z nim równać.

    13.09.2017 17:09
  • Kasia (gość)

    Na YouTube można obejrzeć po rosyjsku. Znam już zakończenie!

    02.09.2017 10:45
  • BeBe (gość)

    Zgadzam się, tureckie filmy są ciekawe pod względem informacyjnym, socjologicznym, psychologicznym i aktorskim. Nasze w większości są, jak słusznie zauważono- infantylne. Mamy dobrych aktorów, ale nie tak dobrych i chatyzmatycznych, jak np.Murat Yildirim czy Halit Ergenc. Aktorki ładne, ale nie tak, jak np. Nurgul Yesilcay, Tuba Buyukustun, Fahriye Evcen,Neslihan Atagul .Serial "Zraniona miłość "jest wartościowym serialem także pod względem warstwy historycznej wprawdzie dość ogólnie potraktowanej, ale dającej nam pojęcie o wojnie grecko- tureckiej. Aktorzy zasługują na ocenę celującą, podobnie jak muzyka skomponowana do tego filmu.

    31.08.2017 22:14
  • anabela (gość)

    Kocham tureckie seriale. Filmy są bardzo ciekawe, aktorzy znakomici. Filmy współczesne przekazują wartości przydatne w życiu zwykłego człowieka. Historyczne seriale fascynująco przedstawiają historię Turcji.Nie są to filmy nudne i infantylne jak większość naszych seriali. Nic , tylko znaleźć czas i oglądać.

    31.08.2017 20:28
  • A .Z. (gość)

    Oczywiście -serial jest bardzo interesujący !

    31.08.2017 19:52
  • Ona (gość)

    Dlaczego zmnienili godziny tego filmu tylko w Polsce może tak być polubiłam ten film a nie każdemu pasuje żenada

    29.08.2017 18:09
  • YS (gość)

    Na vod .tvp.pl seriale można obejrzeć ostatnie odcinki. Swoją drogą zmiana godziny jest denerwującdenerwująca!

    28.08.2017 22:36
  • atosik (gość)

    gdzie można zobaczyć powtórkę ostatnich odcinków, czy na innym programie ? zmienili godziny nadawania i nie mam jak obejrzeć.

    28.08.2017 21:44
  • XXX (gość)

    Zgadzam się z wpisem poniżej. Może nam się serial, podobać lub nie- wyraźmy naszą opinię, ale nie obrażajmy się wzajemnie, nie używamy wulgaryzmów ,nie róbmy błędów ortograficznych (przymiotnik "pieprzony "piszemy przez "rz"a nie "sz"!!!) A serial "Zraniona miłość "wg mnie jest filmem ciekawym, dobrze zrealizowanym i bardzo dobrze zagranym.

    27.08.2017 00:04
  • Śmietańska (gość)

    Seriale tureckie są super aktorzy pięknie grają naturalnie nie oglądam żadnego serialu polskiego miernoty aktorskie bez porównania sztuczna gra szkoda mi oczu

    24.08.2017 08:11
  • gabi0107 (gość)

    Uwielbiam ten serial. Z niecierpliwością oczekuję każdego dnia na kolejny odcinek.

    23.08.2017 11:52
  • gabi0107 (gość)

    Uwielbiam ten serial. Z niecierpliwością oczekuję każdego dnia na kolejny odcinek.

    23.08.2017 11:52
  • Ja ok (gość)

    Serial zaciekawałił mnie od samych poczatków , lecz 60 odcinków leci o tym , że jest zdrajcą i szpiegiem .Staje sie to nude szczerze mówiąc nie spodziewałam sie takiego zwrotu akcji . Azize poślubi Tefika i szczerze mówiąc odechciało mi sie tego oglądać , rozumniem że wszyscy oczekujemy szczesliwego zwrotu akcji . Mam nadzieje że w 100 odc. wszystko sie ułoży i nie bede musiała ogladać 40 odcinków o tym że jest szpiegiem i nic im sie nie uklada...

    14.08.2017 19:30
  • Drabe1 (gość)

    Racja ! Serial jest niesłychanie ciekawy, a TV ciągle beztrosko go przerywa na jakieś głupie mecze. Teraz znowu przerwa w najciekawszym momencie.

    04.08.2017 11:30
  • fanka Halita (gość)

    Nowe serial z Halitem Ergencem jest 100 razy lepszy niż Kosem! Trzeba było obejrzeć pierwsze odcinki. To jest najlepszy serial jaki oglądałam Ever! Chcę żeby TVP dokończyła emisję!!! Żaden do tej pory nie miał tak wciagajacej fabuły! Może i jest naciągany historycznie itp.,ale my, Polacy nie jesteśmy w stanie nakręcić tak wciągającego serialu hist. Nie oszukujmy się. Poza tym gra aktorów, to jest mistrzostwo świata. Pozdro.

    30.07.2017 11:45
  • tom (gość)

    W kulki lecicie nie ma streszczen zranionej milosci, nawet tych o nastepnym odcinku jesto do bani inaczej bylo w serialach o wspanialym stuleciu czy kwiecie... , szecherezadzie. Czego ludzi wprowadzacie w blad. A piszecie ogolniki i w reszcie ile bedzie tych odcinkow bo robi sie to nudne. Bohater wiecznie turecki zdrajca, ktorego wyrzekla sie rodzina . to ile tych odcinkow: 10 ,50, 100 czy 10.000

    25.07.2017 20:53
  • RebeliaH (gość)

    Ludzie czy Wy jesteście normalni? Nawet to jaki serial puszczają sprowadzacie do polityki? Plujecie jadem z każdej strony... szkoda, że nie byliście tacy mądrzy przez te wszystkie lata kiedy w Polsce ciągle źle się działo, no tak Polak nie ma walecznego serca każdy kit mu się wciśnie i każdą propagandę, cokolwiek się wydarzy to się dopasuje...Niestety właśnie przez tą mentalność polską było tyle zaborów. Na szczęście nie jestem 100% polką, ani katoliczką, wstyd mi za Was. Mimo to kocham ten kraj, bo tu się urodziłam więc w sercu jest jakiś patriotyzm. Wrzućcie sobie na luz, poczekajcie i dajcie szansę tym rządzącym - na ocenę przyjdzie czas, na pewno nie od razu, ja z pewnością nie chcę żyć w takiej Polsce jak przez te ostatnie lata postkomunizmu. Ale komentarze pod artykułem o tureckim serialu dotyczące polityki w naszym kraju to już szczyt głupoty. Na pewno nie do zniesienia jest też obrażanie ludzi z innych regionów Polski, bo wszędzie są mądrzy i mądrzejsi, skąd to się w ogóle wzięło?? Jakim ograniczonym trzeba być, żeby tak myśleć. Cała Polska to Polacy, każdy jej region jest tak samo ważny i wszyscy ludzie, którzy zamieszkują nasz kraj również. Dajcie sobie trochę na luz z tym obrażaniem innych, za to, że żyją w takim czy w takim regionie. Ja żyję na Śląsku, tu też są tacy co nie uważają się polakami tylko już sama nie wiem kim, żyjemy w granicach państwa polskiego, wiec wszyscy jesteśmy polakami. Ludzie, którzy walczyli za wolność tego kraju przewracają się w grobach. Żal mi też tych co przede wszystkim uważają się wielkimi europejczykami zamiast najpierw polakami - w sercach przede wszystkim POLSKA moi drodzy rodacy. Oglądajcie tureckie seriale może nauczycie się jak należy kochać własny kraj, bo jeśli ktoś słusznie zauważył turki głośno krzyczą, że przede wszystkim miłość do ojczyzny, a później reszta. Uczcie się od nich, znam ich bardzo dużo i tam jest ogromna solidarność, tylko u nas jej brak - ciekawe czemu polak tak nienawidzi rodaka. Pozdrawiam!

    22.07.2017 09:45
  • myszka (gość)

    Zgadzam się, Z tymi serialami to jakaś karuzela. Jeśli już zaczyna się jakiś serial ,to dlaczego znika po kilku odcinkach oglądalności. Kilka już nie zostało dokończonych.Nie lekceważmy telewidzów TVP bo to jest bardzo nie przyzwoite. Już nawet tytuły pozapominano , ale treść mamy nie dokończoną i pamiętamy o nich.

    13.07.2017 19:46
NowszeStarsze