zranione ptaki aktorzy

"Zranione ptaki" odcinek 91. Nurgül zjawia się w rezydencji! Melis dowiaduje się, komu Levent chce się oświadczyć [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 91. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Melis dowiaduje się, komu chce się oświadczyć Levent. Nie zamierza na to pozwolić! Z kolei do rezydencji przychodzi nikt inny, jak Nurgül, podszywająca się pod matkę chłopca. Jej wizyta sprawia, że Meryem postanawia wyznać całą prawdę Leventowi i Ömerowi. Tymczasem Ayşe zastanawia się, czy troska Cemila to gra czy naprawdę mężczyźnie na niej zależy. Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

30.07.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki" odcinek 90. Levent, Meryem i Ömer spędzają razem miłe chwile. Nurgül gubi spreparowane zdjęcie, które znajduje chłopczyk! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 90. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Levent, Meryem i Ömer spędzają razem miłe chwile. Levent czeka, aż Meryem się przed nim otworzy, a dziewczyna tymczasem stara się przełamać, by wyznać mu wszystko o nagłym pojawieniu się rzekomej matki chłopca. Spotykają ją w parku, gdzie kobieta chce przytulić chłopca... Ku przerażeniu Tekina, Nurgül gubi spreparowane zdjęcie, na którym jest z rocznym Efe. Zdjęcie trafia w ręce Ömera, który nie rozumie, dlaczego jest na nim z panią z parku. Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

28.07.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki". Przygotowania do zaręczyn, wyrzucenie Melis z rezydencji i intryga Tekina, by rozdzielić Meryem i Ömera. Oto, co się wydarzy na początku sierpnia!

Koniec lipca i początek sierpnia w serialu "Zranione ptaki" to spora dawka emocji! Levent z pomocą Ömera będzie przygotowywał się, aby oświadczyć się nieświadomej jego zamiarów Meryem. Ma nawet pierścionek - ale wpadnie on w ręce Melis! Jednak nie wszystko pójdzie po jej myśli. Levent, mając już dość jej zachowania, poprosi ją o... opuszczenie rezydencji! Sprawdź, co wydarzy się na przełomie lipca i sierpnia w serialu "Yaralı Kuşlar". Najnowsze zdjęcia z odcinków publikujemy w galerii!

27.07.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki" odcinek 89. Meryem jest załamana wizją utraty brata. Zwierza się przyjaciółce, a babka Cemila wykorzystuje sytuację! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 89. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak wielki talent aktorski ma Nurgül, podszywająca się pod matkę Ömera. Meryem nie może w to wszystko uwierzyć i jest załamana myślą, że będą z braciszkiem rozdzieleni. Zwierza się Ayşe, którą prosi o dyskrecję. Wykorzystuje to Bedriye, która nastawia wnuka przeciwko świeżo poślubionej żonie! Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

27.07.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki" odcinek 87. Levent daje Meryem jasno do zrozumienia, co czuje. Odrzucona Melis poprzysięga zemstę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 87. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Leventowi wreszcie udaje się szczerze porozmawiać z Meryem. Daje jej jasno do zrozumienia, że nie odwzajemnia uczuć Melis! Tymczasem Melis, opętana zazdrością, jedynie udaje, że rozumie, że ona i Levent mogą być tylko przyjaciółmi... Babcia Cemila daje się nowożeńcom we znaki. Nie może znieść Ayse, bo na żonę dla wnuka wybrała inną kandydatkę! Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

25.07.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki". Cemre Melis Cinar jako Melis irytuje widzów! Prywatnie jest przesympatyczna! Na nowych zdjęciach zachwyca urodą!

Niełatwo jest grać czarne charaktery. Często spotyka się to z ogromną krytyką ze strony widzów, którzy czasami nie potrafią oddzielić postaci od aktora. Przekonała się o tym Cemre Melis Cinar, która na swoim koncie ma już niejedną rolę intrygantki! Najpierw mieszała w "Elif", a teraz knuje w "Zranionych ptakach". Aktorka na nowych zdjęciach zachwyca!

21.07.2022Zranione ptaki

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×