"Zranione ptaki". Ayşen İnci gra Ulviye Metehanoglu. Jaka prywatnie? Wszystko, co wiemy o aktorce z serialu "Yaralı Kuşlar"

Ayşen İnci to turecka aktorka, którą widzowie poznali za sprawą serialu "Zranione ptaki". W tureckiej telenoweli "Yaralı Kuşlar" wciela się w seniorkę rodu Metehanoğlu, do którego należy dwóch braci: Levent i Bahadır. To chyba jedyna postać tej produkcji, która budzi pozytywne emocje wśród widzów. Kim jest i jaka jest prywatnie? Wszystko, co wiemy o tureckiej aktorce Ayşen İnci!

Multimedia

Ayşen İnci - co wiemy o tureckiej aktorce z serialu "Zranione ptaki"

Na antenie Telewizji Polskiej nie brak tureckich telenowel. Jedną z produkcji jest emitowany od końca marca serial "Zranione ptaki". Jedną z głównych postaci jest Ulviye Metehanoglu - dostojna seniorka rodu Metehanoglu. To jedna z nielicznych postaci w produkcji, która nie budzi negatywnych emocji wśród widzów! Do klanu należą: dwaj bracia, Levent i Bahadır oraz żona tego drugiego, Hülya, w którą wciela się aktorka Elif Erol. Dowiedz się więcej o tureckiej piękności!.

**Co wiemy o aktorce, która wciela się w rolę matki przystojnego Leventa z serialu "Zranione ptaki"?

Ayşen İnci to turecka aktorka, która urodziła się w 7 czerwca 1955 roku - ma 66 lat. Przyszła na świat w Ankarze, w Turcji. Mająca 167 cm wzrostu turecka aktorka jest widzom znana z takich seriali, jak "Zranione ptaki", "Kadın İşi: Banka Soygunu" i "Kaçiklik diplomasi".

Sprawdź naszą galerię i zobacz, jak wygląda turecka aktorka prywatnie

W serialu wciela się w małomównego przystojniaka. Jaki jest prywatnie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Kokos (gość)

    Grała także w serialu "Wieczna miłość" rolę Müjgan Kozçuoglu, matki Emira.

    16.04.2022 19:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×