"Zranione ptaki". Cemre Melis Cinar jako Melis irytuje widzów! Prywatnie jest przesympatyczna! Na nowych zdjęciach zachwyca urodą!

Niełatwo jest grać czarne charaktery. Często spotyka się to z ogromną krytyką ze strony widzów, którzy czasami nie potrafią oddzielić postaci od aktora. Przekonała się o tym Cemre Melis Cinar, która na swoim koncie ma już niejedną rolę intrygantki! Najpierw mieszała w "Elif", a teraz knuje w "Zranionych ptakach". Aktorka na nowych zdjęciach zachwyca!

Multimedia

KIM JEST CEMRE MELIS CINAR?

Cemre Melis Cinar wyrasta na naczelny czarny charakter w tureckich serialach. Najpierw jako Arzu Emiroglu mieszała w "Elif", a teraz z podobną rolą mierzy się w "Zranionych ptakach", gdzie jako Melis walczy o Leventa. Jest zdolna do wszystkiego, aby osiągnąć swój cel! Prywatnie oczywiście jest zupełnie inna, jej koledzy z planu twierdzą, że jest przesympatyczna!

Nagła zmiana w programie TV. Widzowie będą niepocieszeni! Co dalej z losami Leventa i Meryem?Zobacz więcej

CEMRE MELIS CINAR - KARIERA

Cemre Melis Cinar sławę zyskała dzięki serialowi "Elif". Aktorka urodziła się 13 maja 1991 roku w Stambule. Od dawna pasjonuje się tańcem, a jej nową pasją są także sztuki walki. Cemre Melis Cinar w 2013 roku pojawiła się w serialu "Wspaniałe stulecie", a następne mogliśmy podziwiać ją w serialu "Arka Sokaklar" (2014), aby niedługo później dostała rolę w "Elif". Ponadto aktorka zagrała w 2017 roku w filmie "Cenaze İşleri". Później przyszły "Zranione ptaki" i kolejne role. Od 2020 roku aktorka zagrała jeszcze w takich produkcjach jak m.in. "Kirmizi Oda", "Kefaret ", "Gönül Dagi" czy "Kaderimin Oyunu".

Wciela we wredną kombinatorkę. Jaka jest naprawdę? Zobacz więcej

Zobacz galerię

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Zosia (gość)

  Bardzo lubie Arzu wiecej z nia seriali by moglo byc

  17.12.2019 11:45
 • O Arzu w rezydencji emiroglu (gość)

  Arzu tam dorastała jak była dzieckiem też była zla

  16.07.2019 06:55
 • O Arzu w rezydencji emiroglu (gość)

  Arzu tam dorastała jak była dzieckiem też była zla

  16.07.2019 06:54
 • O Arzu (gość)

  Arzu emiroglu jest bardzo dobra ponieważ porywa elif dlatego że jest zła i ja ją lubię i ubiera się na czarno Arzu emiroglu karapınar królu pa

  16.07.2019 06:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×