zranione ptaki co się wydarzy

"Zranione ptaki". Zaręczyny, groźby i szantaż! Tekin postawi na szali życie i wolność Leventa. Chce zmusić dziewczynę, by przyjęła jego oświadczyny! Oto, co się wydarzy we wrześniu

Początek roku szkolnego w serialu "Zranione ptaki" to spora dawka emocji! Melis nie odpuści walki o Leventa, podobnie jak Tekin nie odpuści walki o Meryem - znajdzie sposób, by szantażem zmusić dziewczynę do ożenku! Levent, wskutek intrygi Tekina, stanie przed wizją długiej odsiadki w więzieniu. Oto, co się wydarzy na początku września w serialu "Yaralı Kuşlar". Najnowsze zdjęcia z odcinków publikujemy w galerii!

30.08.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki". Intryga Melis i Tekina da Nurgül niepodważalny argument! Levent i Meryem będą załamani! Oto, co wydarzy się w sierpniu

Sierpień w serialu "Zranione ptaki" to spora dawka emocji! Intryga Melis i Tekina przyniesie spodziewane efekty - Nurgül, udająca matkę chłopca, zyska za ich sprawą dodatkowy argument! Levent i Meryem nie będą mogli sobie wybaczyć, że tak się wszystko potoczyło i zrobią wszystko, aby nie stracić Ömera. To będzie bardzo trudne.... Oto, co się wydarzy w ostatnim miesiącu wakacji w serialu "Yaralı Kuşlar". Najnowsze zdjęcia z odcinków publikujemy w galerii!

03.08.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki". Przygotowania do zaręczyn, wyrzucenie Melis z rezydencji i intryga Tekina, by rozdzielić Meryem i Ömera. Oto, co się wydarzy na początku sierpnia!

Koniec lipca i początek sierpnia w serialu "Zranione ptaki" to spora dawka emocji! Levent z pomocą Ömera będzie przygotowywał się, aby oświadczyć się nieświadomej jego zamiarów Meryem. Ma nawet pierścionek - ale wpadnie on w ręce Melis! Jednak nie wszystko pójdzie po jej myśli. Levent, mając już dość jej zachowania, poprosi ją o... opuszczenie rezydencji! Sprawdź, co wydarzy się na przełomie lipca i sierpnia w serialu "Yaralı Kuşlar". Najnowsze zdjęcia z odcinków publikujemy w galerii!

27.07.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki". Ślub, morderstwo i zemsta opętanej zazdrością Melis. Oto, co wydarzy się w lipcu w tureckim serialu!

Lipiec w "Zranionych ptakach" oznacza ogromne emocje i niespodziewane zwroty akcji! Będziemy świadkami ślubu Ayşe i Cemila. Odrzucony Doğan będzie celował do niego z broni! To jednak nic w porównaniu z tym, co urządzi Melis po odrzuceniu przez Leventa i do czego posunie się Tekin! Sprawdź, co wydarzy się w lipcu w serialu "Zranione ptaki". Najnowsze zdjęcia z odcinków publikujemy w galerii!

08.07.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki". Porwanie, brawurowa ucieczka i szalejąca Melis! Oto, co się wydarzy w tureckiej telenoweli na koniec czerwca

Czerwiec w "Zranionych ptakach" kończy się z przytupem! Meryem wpadnie w ręce bandziorów, a Levent ruszy jej na pomoc bez chwili zastanowienia! To nie spodoba się Melis, która będzie odchodziła od zmysłów. Trudne chwile będą dla Leventa i Meryem szansą na szczerość względem siebie. Sprawdź, co wydarzy się w czerwcu w serialu "Zranione ptaki". Najnowsze zdjęcia z odcinków publikujemy w galerii!

24.06.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki". Levent pozna prawdę o skradzionej broszce. Nad holdingiem zawisną ciemne chmury! Dzięki Meryem pojawi się światełko w tunelu!

Czerwiec w "Zranionych ptakach" oznacza spore emocje! Nad rezydencją i holdingiem zawisną ciemne chmury. Pojawi się jednak światełko w tunelu, a to za sprawą działań Meryem! Levent nie odpuści również sprawy kradzieży broszki i wreszcie ustali prawdę - a przynajmniej jej część. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w czerwcu w serialu "Zranione ptaki". Najnowsze zdjęcia z odcinków publikujemy w galerii!

10.06.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki". Oskarżenie o kradzież, tragiczny finał kłótni sióstr i wizja bankructwa! Oto, co się wydarzy w czerwcu. Publikujemy najnowsze zdjęcia z tureckiego serialu

Czerwiec w "Zranionych ptakach" oznacza spore emocje! Chora po zabójstwie Kudreta Hülya będzie odurzana przez własną siostrę. Kłótnia, jaka się wywiąże będzie miała fatalne konsekwencje! Co gorsza, intrygi Melis sprawią, że wszyscy będą myśleli o Meryem jako o złodziejce... Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w czerwcu w serialu "Zranione ptaki". Najnowsze zdjęcia z odcinków publikujemy w galerii!

30.05.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki". Udawany związek, starcie sióstr na śmierć i życie oraz kosztowne intrygi. Oto, co wydarzy się w połowie maja. Publikujemy najnowsze zdjęcia z tureckiego serialu

Maj w "Zranionych ptakach" oznacza spore emocje! Aye i Cemilem zacieśniają więzy udając związek, Levent gubi się we własnych opiniach o Meryem, a między Melis i Hülyą dojdzie do starcia na śmierć i życie - dosłownie! Której uda się przeforsować swoje zamiary? Sprawdź, co jeszcze w maju czeka bohaterów serialu "Zranione ptaki". Najnowsze zdjęcia z odcinków publikujemy w galerii.

11.05.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki". Meryem i Ömer wreszcie się odnajdą! Czy Levent nie stanie na ich drodze?

Turecka telenowela "Zranione ptaki" od niedawna jest na antenie Telewizji Polskiej, ale z odcinka na odcinek gromadzi coraz większe grono fanów. Historia nieustraszonej dziewczyny opiekującej się małym bratem, borykającą z biedą i okrutnym ojcem ujmuje serca polskiej publiczności. Co widzowie zobaczą w najbliższych odcinkach serialu "Yaralı Kuşlar"? Sprawdź galerię i dowiedz się, co się wydarzy!

11.04.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki". Co się wydarzy w kwietniu w tureckiej telenoweli? Ucieczka, próba porwania i nieoczekiwany sojusz!

Kwiecień w tureckiej telenoweli "Zranione ptaki" to spore emocje i nieoczekiwane zwroty akcji. Mały Ömer dołoży siostrze zmartwień, która będzie świadkiem próby porwania chłopca! Ku zaskoczeniu wszystkich, a przede wszystkim Meryem, w odbiciu chłopca pomoże jej... Levent! To nie wszystko - podstępny Durmuş i Tekin nie poddadzą się tak łatwo, widząc w chłopcu szansę na zarobek. Czy siostra ocali braciszka? Oto, co się wydarzy w kwietniu w tureckiej telenoweli "Yaralı Kuşlar" w Polsce znanej jako "Zranione ptaki"!

01.04.2022Zranione ptaki

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×