zranione ptaki domy gwiazd

"Zranione ptaki". Tutaj rozgrywa się to, co najważniejsze, a złoto kapie z sufitu! Zobacz, jak wygląda willa rodziny Metehanoğlu z tureckiego serialu!

Serial "Zranione ptaki" zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Produkcja znad Bosforu traktująca o losach biednej Meryem i jej braciszka, który jest porwanym dzieckiem Leventa o czym mężczyzna nie wie, jest typowa dla Turcji. Oznacza to, że nie brak w nim okazałej willi, w której rozgrywa się większość fabuły! Sprawdź w naszej galerii, w jakich luksusach mieszkają serialowi bohaterowie "Yaralı Kuşlar"!

17.05.2022Zranione ptaki

Przeczytaj także:

"Zranione ptaki". Porwanie, brawurowa ucieczka i szalejąca Melis! Oto, co się wydarzy w tureckiej telenoweli na koniec czerwca

Czerwiec w "Zranionych ptakach" kończy się z przytupem! Meryem wpadnie w ręce bandziorów, a Levent ruszy jej na pomoc bez chwili zastanowienia! To nie spodoba się Melis, która będzie odchodziła od zmysłów. Trudne chwile będą dla Leventa i Meryem szansą na szczerość względem siebie. Sprawdź, co wydarzy się w czerwcu w serialu "Zranione ptaki". Najnowsze zdjęcia z odcinków publikujemy w galerii!

24.06.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki". Gizem Arikan wciela się w biedną Meryem Çelik. Jaka jest naprawdę? Publikujemy prywatne zdjęcia tureckiej piękności!

Burza czekoladowych loków, wielkie zielone oczy i piękny uśmiech - tak w skrócie można opisać Gizem Arikan, którą polscy widzowie znają jako Meryem Çelik z tureckiej telenoweli "Zranione ptaki". Turecka aktorka występowała jednak nie tylko w tej produkcji. Co o niej wiemy? Jaka jest prywatnie? Zobacz zdjęcia tureckiej piękności!

15.06.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki". Cemre Melis Çınar wciela we wredną kombinatorkę. Jaka jest naprawdę? Fani znają ją z serialu "Elif" i "Wspaniałe stulecie"!

Cemre Melis Çınar to aktorka, która wciela się w serialu "Zranione ptaki" w postać siostry Hülyi, Melis. Jej postać budzi ogromną niechęć fanów produkcji! Nic dziwnego - kłamie, kombinuje i nie miała oporów, by zbrukać ręce krwią! Fani tureckich telenowel znają ją również z serialu "Elif" i "Wspaniałe stulecie"! Jaka Cemre Melis Çınar jest prywatnie? Publikujemy zdjęcia tureckiej piękności!

02.06.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki" odcinek 33. Meryem i Levent poznają właściciela chaty. Uda im się wyprowadzić go z błędu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 33. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak zaniepokojona rodzina Metehanoğlu usiłuje odnaleźć Leventa. Meryem z kolei poszukuje jej ojciec, Tekin i jego pomagier Dogan. Levent i Meryem poznają właściciela starej chaty, w której się schronili. Mężczyzna jest przekonany, że młodzi uciekli, aby się pobrać. Uda im się wyprowadzić go z błędu? Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

06.05.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki" odcinek 23. Hülya znów knuje. Przyjaciółka Meryem oberwie rykoszetem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 23. odcinku tureckiej telenoweli akcja skupi się na holdingu należącym do rodziny Leventa. Przyjaciółka Meryem, Ayşe, ma szansę zacząć pracę jako asystentka Hülyi. To nie może skończyć sie dobrze... Wszyscy z niepokojem wyczekują ważnego zebrania Metehanoglu, od którego przebiegu wiele zależy. Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

18.04.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki". Histeryczka, zołza, pantoflarz. Widzowie mają ich dość! Kto wkurza najbardziej?

Telewizja Polska od końca marca emituje nową dla polskich widzów turecką telenowelę "Zranione ptaki". Zastąpiła ona emitowany od 2017 r. serial "Elif". Za nami już blisko dwa tuziny odcinków - widzowie zdążyli poznać więc niemalże wszystkich co istotniejszych bohaterów produkcji. Niestety - część postaci fanów w Polsce nie zyskała! kto irytuje najbardziej? Sprawdzilismy to!

18.04.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki". Ayşen İnci gra Ulviye Metehanoglu. Jaka prywatnie? Wszystko, co wiemy o aktorce z serialu "Yaralı Kuşlar"

Ayşen İnci to turecka aktorka, którą widzowie poznali za sprawą serialu "Zranione ptaki". W tureckiej telenoweli "Yaralı Kuşlar" wciela się w seniorkę rodu Metehanoğlu, do którego należy dwóch braci: Levent i Bahadır. To chyba jedyna postać tej produkcji, która budzi pozytywne emocje wśród widzów. Kim jest i jaka jest prywatnie? Wszystko, co wiemy o tureckiej aktorce Ayşen İnci!

16.04.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki". Kim jest Elif Erol, która w serialu gra podstępną złośnicę? Prywatnie wygląda zupełnie inaczej!

Tureckie seriale cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Dowodem tego był "Elif", jedna z najdłużej emitowanych w polskiej telewizji tureckich telenowel. Ten serial jednak się skończył, a jego miejsce na antenie zajął inny - "Zranione ptaki". Jedną z głównych postaci jest Hülya Metehanoğlu, grana przez turecką piękność Elif Erol. Kim jest i jak wygląda prywatnie turecka aktorka? Sprawdź naszą galerię!

24.03.2022Zranione ptaki

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×