"Zranione ptaki". Elif Erol - jako Hülya grała w serialu pierwsze skrzypce. Wszystko zmienił przyjazd siostry Melis! Jaka prywatnie jest turecka piękność?

Tureckie seriale cieszą się w Polsce sporą popularnością. Jeden z najnowszych, "Zranione ptaki", już zgromadził w kraju pokaźne grono fanów. W serialu występuje postać Hülyi Metehanoğlu - podstępnej i chciwej żony brata jednego z głównych bohaterów. Po kłótni z siostrą Melis, która zepchnęła ją ze schodów, jej postać jest sparaliżowana i niema. Jaka prywatnie jest turecka piękność, która dowodzi, że umie grać także mimiką? Sprawdź naszą galerię!

Multimedia

Elif Erol prywatnie. Jak wygląda prywatnie turecka piękność?

W Polsce od dawna ogromną popularnością cieszą się tureckie seriale. Nowe odcinki przyciągają milionową widownię, budząc spore emocje. Fani produkcji znad Bosforu żywo nad każdym wydarzeniem dyskutują w sieci, identyfikując się z bohaterami i przygodami, jakie przeżywają. Na emocje widzów ogromny wpływ mają przede wszystkim postacie aktorów, którzy pojawiają się w serialach.

Te zdjęcia zadziwią niejednego fana! Tak wyglądały kiedyś gwiazdy tureckich serialiZobacz więcej

Było to widać szczególnie w przypadku takich produkcji, jak "Elif", "Miłość i przeznaczenie", "Zapukaj do moich drzwi" czy "Promyk nadziei". Bohaterowie tych seriali wzbudzali ogromne emocje, zarówno pozytywne, jak i te negatywne.

Jedną z postaci, która powoli budzi emocje widzów, jest Elif Erol, turecka piękność występująca w od niedawna emitowanej tureckiej telenoweli "Zranione ptaki". W serialu wciela się w Hülya Metehanoglu, kapryśną i rozpieszczoną żonę jednego z bohaterów. W serialu jej kreacje są eleganckie, a włosy ma krótkie i ciemne i z lubością rozstawia służące po kątach. Wraz ze swoim mężem, którego jej postać owinęła dookoła palca, spiskują i knują, byleby utrzymać luksusowy poziom życia, podziw innych i nie stracić ani grosza.

Tymczasem Elif Erol prywatnie wygląda i zachowuje się zupełnie inaczej! Jej Instagram pokazuje, że na co dzień aktorka ma zupełnie inny kolor włosów i udziela się jako modelka. Nic dziwnego! Figura tureckiej piękności robi imponujące wrażenie.

Zobacz, jak prywatnie wygląda turecka piękność z telenoweli "Zranione ptaki"!

Zobacz galerię

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Zuza (gość)

    Będę szczera, nie interesuje mnie prywatne życie poszczególnych aktorów, kto, z kim i dlaczego, co robią prywatnie, wszyscy chcą zarabiać, bo konkurencja duża i tak mają zagrać, by widza zainteresować, wzbudzać emocje.Podmiana aktorek Elif Erol na Arzu Yanardag jest dobrym posunięciem, ta druga jest znacznie ciekawsza!

    31.07.2022 08:51
  • Kolos (gość)

    W późniejszym czasie Elif Erol zostanie zastąpiona przez Arzu Yanardag, co moim zdaniem będzie zmianą na lepsze.

    30.07.2022 18:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×