"Zranione ptaki". Gizem Arikan wciela się w biedną Meryem Çelik. Jaka jest naprawdę? Publikujemy prywatne zdjęcia tureckiej piękności!

Burza czekoladowych loków, wielkie zielone oczy i piękny uśmiech - tak w skrócie można opisać Gizem Arikan, którą polscy widzowie znają jako Meryem Çelik z tureckiej telenoweli "Zranione ptaki". Turecka aktorka występowała jednak nie tylko w tej produkcji. Co o niej wiemy? Jaka jest prywatnie? Zobacz zdjęcia tureckiej piękności!

Multimedia

Gizem Arikan - Meryem ze "Zranionych ptaków"

W tureckim serialu "Zranione ptaki" jest wiele istotnych dla fabuły postaci. Przedstawialiśmy między innymi Elif Erol, która wciela się we wredną żonę brata Leventa, jej zdolną do najgorszego siostrę Melis, którą gra Cemre Melis Çınar, znaną m.in. ze "Wspaniałego stulecia" oraz nestorkę rodu Metehanoğlu - Ulviye Metehanoğlu . Przedstawialiśmy również samego Leventa, w którego wciela się turecki przystojniak Ali Yasin Özegemen i Emre Çaltılı, który w tureckiej telenoweli wciela się w Cemila Başar, przyjaciela Leventa.

Emre Çaltılı w serialu wciela się w przyjaciela Leventa. Co o nim wiemy?Zobacz więcej

Najważniejszą postacią w serialu "Zranione ptaki" jest Meryem Çelik. Gra siostrę Ömera, czyli chłopca, który trafił do jej domu za sprawą szemranych interesów jej ojca, Durmusa. Dziewczyna wychowuje chłopca, chroniąc go przed złem tego świata i starając się zapewnić mu wszystko, co najlepsze - rzecz jasna na miarę swoich skromnych możliwości.

Akcja tureckiej telenoweli kręci się wokół niego. Kim jest?Zobacz więcej

Gizem Arikan w serialu wciela się w tłamszoną i doświadczającej różnych form przemocy biedną dziewczynę. Meryem jest uczciwa, dobroduszna i nie ma w niej krzty podłości, którą popisują się inne postacie w serialu - jak choćby duet sióstr, Melis i Hülya. Choć początkowo irytowała widzów swoją nieporadnością i naiwnością, tak z czasem zyskuje coraz większe grono sympatyków. W miarę rozwoju fabuły, Arikan ma okazję przedstawić swoją bohaterkę jako dziewczynę dobrą, ale nie do końca bezwolną.

Gizem Arikan - co wiemy o tureckiej aktorce

Gizem Arikan urodziła się 10 lutego 1994 r. w Stambule, w Turcji. Pierwsze kroki przed kamerą stawiała w filmie dokumentalnym pt. "5 stanów miłości" (2016), ale największą popularność i rozpoznawalność w ojczyźnie dała jej rola Didem w wielokrotnie nagradzanym serialu "Bandyta nie rządzi światem" (org. turecki tytuł: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz - przyp. red.). Swoją pozycję ugruntowała angażując się w kolejne produkcje, w tym w serial "Zranione ptaki" (org. turecki tytuł: Yaralı Kuşlar - przyp. red.).

Prywatnie aktorka nie ma w sobie nic z odgrywanej postaci. Jej media społecznościowe pokazują, że to przebojowa kobieta, która zachwyca urodą i pięknym uśmiechem. Dzięki jej mediom społecznościowym możemy się również dowiedzieć, jak aktorka wygląda w prostych włosach!

Zobacz w galerii, jak wygląda Gizem Arikan która gra Meryem Çelik!

Zobacz galerię

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

"ZRANIONE PTAKI" - OBSADA

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Ömer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×