zranione ptaki meryem

"Zranione ptaki" odcinek 91. Nurgül zjawia się w rezydencji! Melis dowiaduje się, komu Levent chce się oświadczyć [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 91. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Melis dowiaduje się, komu chce się oświadczyć Levent. Nie zamierza na to pozwolić! Z kolei do rezydencji przychodzi nikt inny, jak Nurgül, podszywająca się pod matkę chłopca. Jej wizyta sprawia, że Meryem postanawia wyznać całą prawdę Leventowi i Ömerowi. Tymczasem Ayşe zastanawia się, czy troska Cemila to gra czy naprawdę mężczyźnie na niej zależy. Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

30.07.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki" odcinek 90. Levent, Meryem i Ömer spędzają razem miłe chwile. Nurgül gubi spreparowane zdjęcie, które znajduje chłopczyk! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 90. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Levent, Meryem i Ömer spędzają razem miłe chwile. Levent czeka, aż Meryem się przed nim otworzy, a dziewczyna tymczasem stara się przełamać, by wyznać mu wszystko o nagłym pojawieniu się rzekomej matki chłopca. Spotykają ją w parku, gdzie kobieta chce przytulić chłopca... Ku przerażeniu Tekina, Nurgül gubi spreparowane zdjęcie, na którym jest z rocznym Efe. Zdjęcie trafia w ręce Ömera, który nie rozumie, dlaczego jest na nim z panią z parku. Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

28.07.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki". Przygotowania do zaręczyn, wyrzucenie Melis z rezydencji i intryga Tekina, by rozdzielić Meryem i Ömera. Oto, co się wydarzy na początku sierpnia!

Koniec lipca i początek sierpnia w serialu "Zranione ptaki" to spora dawka emocji! Levent z pomocą Ömera będzie przygotowywał się, aby oświadczyć się nieświadomej jego zamiarów Meryem. Ma nawet pierścionek - ale wpadnie on w ręce Melis! Jednak nie wszystko pójdzie po jej myśli. Levent, mając już dość jej zachowania, poprosi ją o... opuszczenie rezydencji! Sprawdź, co wydarzy się na przełomie lipca i sierpnia w serialu "Yaralı Kuşlar". Najnowsze zdjęcia z odcinków publikujemy w galerii!

27.07.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki" odcinek 89. Meryem jest załamana wizją utraty brata. Zwierza się przyjaciółce, a babka Cemila wykorzystuje sytuację! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 89. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak wielki talent aktorski ma Nurgül, podszywająca się pod matkę Ömera. Meryem nie może w to wszystko uwierzyć i jest załamana myślą, że będą z braciszkiem rozdzieleni. Zwierza się Ayşe, którą prosi o dyskrecję. Wykorzystuje to Bedriye, która nastawia wnuka przeciwko świeżo poślubionej żonie! Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

27.07.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki" odcinek 87. Levent daje Meryem jasno do zrozumienia, co czuje. Odrzucona Melis poprzysięga zemstę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 87. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Leventowi wreszcie udaje się szczerze porozmawiać z Meryem. Daje jej jasno do zrozumienia, że nie odwzajemnia uczuć Melis! Tymczasem Melis, opętana zazdrością, jedynie udaje, że rozumie, że ona i Levent mogą być tylko przyjaciółmi... Babcia Cemila daje się nowożeńcom we znaki. Nie może znieść Ayse, bo na żonę dla wnuka wybrała inną kandydatkę! Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

25.07.2022Zranione ptaki

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×