"Zranione ptaki" odcinek 129. Tekin mści się na Meryem w wyrachowany sposób. Melis nie ustaje w próbach zainteresowania sobą Leventa [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 129. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Tekin w ramach zemsty za ucieczkę Meryem zabiera ją na służbową kolację, by obnosić się małżeństwem pod nosem Leventa. Aby uniknąć powtórki z rozrywki, dziewczyny pilnuje jej ojciec. Rozpacz Ömera za siostrą sprawia, że Levent z trudem tłumi wściekłość na dziewczynę. Tymczasem Melis dwoi się i troi, byleby przykuć jego uwagę. Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" ODCINEK 129. W PONIEDZIAŁEK, 26.09.2022, O GODZ. 18:45 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 129.

Tekin jest wściekły na Meryem za jej ucieczkę, w akcie zemsty na niej i Levencie, zamierza zabrać Meryem na służbową kolację z panem Vedatem - potężnym inwestorem, z którym holding chce nawiązać współpracę. Chcąc, żeby Meryem oszołomiła wszystkich swoim wyglądem, Tekin jedzie kupić jej sukienkę, a jako stróża żony wzywa Durmuşa. Ömer rozpacza za siostrą, co jeszcze bardziej podsyca złość Leventa na Meryem. Tymczasem Melis robi wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę Leventa.

Ayşe jest przekonana, że stoi na drodze miłości Cemila i Oyi i dlatego musi się rozwieść z Cemilem. Cemil, aby nie dopuścić do rozwodu, postanawia w końcu wyznać Ayşe swoje uczucia.

Jaki naprawdę jest serialowy Levent? Nam zdradza wszystko! [TYLKO U NAS, WYWIAD]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Ömer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

Zaręczyny Leventa i Meryem były jak z bajki! Romantyczne chwile zrujnował nalot policji!Zobacz więcej

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • ro (gość)

  Asly zaczęła by kaprysić już po zaciążeniu, ale odkryłaby by się dopiero po szczęśliwym rozwiązaniu gdyż rozwód wtenczas nie byłby już opcją ze względu na dobro bąbelka, a sam Bahi przecież jej nie kręci. Co mnie ciekawi to co jeśli w holding Methangogolu podjęłaby zatrudnienie Asly od Elyf.. to która powinna mieć pierwszeństwo względem dziedzica ona czy Meyrem, a może jednak Wróblowa z Elyf ze swoimi uśmiechami najlepiej ożywiłyby całą rezydencję? Służki na pewno trzymałaby ich stronę :)

  25.09.2022 19:25
 • Izka (gość)

  Hulcia to taka Alutka z "Rodziny zastępczej" która też była rozpieszczona przez swojego mężusia tylko, że ona bawiła sie w poetkę a tam ta w prezeskę holdingu. Ciekawe jak by Asly została żonką Bahiego to też by sie odnosiła do niego opryskliwie?.

  25.09.2022 09:36
 • Izka (gość)

  A ciekawe jak by Meliska była w roli Hulyi czyli też jak miała by takiego dobrotliwego i naiwnego mężusia na którego by stroiła fochy i była by potem przykuta do łóżka to też by żałowała, że z jej powodu on pcha sie w ramiona służki.

  24.09.2022 13:14
 • Aga (gość)

  wiesz co Izka? Hulcia chyba zbyt późno zdała sobie sprawę,że przegapiła to prawdziwe oddanie Bahadira i tę jego miłość do niej! "Leżakując" mocna żałowała zbyt opryskliwe traktowanie męża i chyba zdała sobie sprawę,że straciła wiele.Asly nie miałaby szans na uwiedzenie Bahadira , gdyby tylko zajęła się mężem należycie! Swoją drogą Bahadir znów spotyka na swej drodze "złą" kobietę, kurcze nie ma chłopina szczęścia! Wiem,że wkrótce Huylia wróci do rezydencji(będzie to nowa aktorka) i ciekawi mnie jak uzasadnią jej powrót?Coś mi zgrzyta

  24.09.2022 12:42
 • Izka (gość)

  Tak to prawda Maniek, mieć faceta ciamajdę to też ma minusy i Hulcia jak pragneła sterować facetami to musi się liczyć, że też będzie miała rywalkę. Dziwne, że skoro Meliska ma zapał do władzy to dlaczego ona nie zabiega o tego pyzę?, przecież Levent to nie typ faceta aby nim sterować a siorki swojej i tak nienawidzi i to ze wzajemnością. Tekin myśli, że jak będzie obsypywał drogimi prezentami swoją żonke to będzie mu posłuszna, miłość to nie supermarket, że jak kupisz jakiś przedmiot to możesz z nim robić co sie podoba. Dziwne, że Durmus już nie jest za Tekinem a przecież jego bogactwo jest zbliżone do Methanoglu.

  24.09.2022 12:00
 • Aga (gość)

  Myślę,że masz rację Maniek ! A rożaniec turecki to Tasbih/Tespih/Subha, ale czy wszystko musimy wiedzieć? Zobacz jak Dogan nosi taki różaniec i jak haniebnie się zachowuje względem Meyerem!

  24.09.2022 11:44
 • Maniek (gość)

  Pewnie Hulioza po tym jak Asli sie mizdrzyła do Bahiego to teraz żałuje, że nie wybrała bogola z jajami, który nikomu nie dał by sie omotać a tym bardziej jakiejś głupiej gęsi.

  24.09.2022 10:47
 • Aga (gość)

  Tekin jak w tym przysłowiu: na złość mamie odmroził sobie uszy:! Od początku wiedział,że przegrał , robi tylko dobrą minę do złej gry, za namową nietoperza-Melis organizuje wspólną kolację i...cóż Levent i Meyerem mimo chwilowych przeciwności losu po prostu się kochają! Tych dwoje Tekin i Melis są bezsilni i zwyczajnie zaczną popełniać błędy...to już się dzieje.Melis i Tekin mają robaczywe dusze i boksują się z przeznaczeniem, a upadek tych potworów będzie spektakularny...jeszcze trochę!

  24.09.2022 10:33
 • Vildan (gość)

  Oczywiście ten mój post był adresowany do pani Humeyry.

  24.09.2022 08:55
 • Vildan (gość)

  Skąd pani znasz jogę jak pani nie potrafisz nawet przyrządzić tostów i dzwigać worek z ziemią do szklarni a nie wspomnę już o umiejętności sadzenia roślin i kwiatków, że musiał cie pani uczyć pan Levent. Może jeszcze pani zechcesz zostać baletnicą. Zaskoczyłaś mnie pani podstawową znajomością historii naszego kraju, że wcześniej władzę sprawował sułtan, myślałam już, że ci pani przez gardło nie przejdzie takie słowo jak"sułtan".

  24.09.2022 08:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×