"Zranione ptaki" odcinek 137. Do Leventa dociera, że Meryem wcale nie jest zakochana! Wszystko z powodu pytań Ömera! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 137. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak wściekły Levent zjawia się w rezydencji Tekina, by zabrać małego. Gdy zostają we dwójkę, malec zadaje pytania, które uświadamiają Leventowi prawdę: Meryem wcale nie jest zakochana, a w jej małżeństwie próżno szukać miłości. Tymczasem Ayşe słyszy rozmowę Dogana i Oyi i pojmuje, że więcej osób znało jej i Cemila sekret. Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" ODCINEK 137. W CZWARTEK, 6.10.2022, O GODZ. 18:45 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 137.

Wzburzony Levent pojawia się w posiadłości Tekina, aby zabrać Ömera. Mąż Meryem próbuje przekabacić chłopca, aby ten został z siostrą. Chłopczyk chce jednak powrócić do domu. Ömer zadaje Leventowi pytania o małżeństwo bez krzty miłości. Chłopiec jest bowiem przekonany, że jego siostra nie kocha Tekina. Po rozmowie z Ömerem Levent uzmysławia sobie, że Meryem tak naprawdę nie jest szczęśliwa pod jednym dachem z Tekinem.

Jaki naprawdę jest serialowy Levent? Nam zdradza wszystko! [TYLKO U NAS, WYWIAD]Zobacz więcej

Ayşe słyszy rozmowę Dogana i Oyi. Dowiaduje się, że jej absztyfikant był świadom, że jej małżeństwo to bujda. Nie może jednak pojąć, dlaczego milczał. Bahadir informuje Cemila, że zdecydował się rozwieść i prosi go o przygotowanie odpowiednich dokumentów.

Zobacz galerię

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Ömer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

Levant z serialu "Zranione ptaki" dołącza do obsady nowej produkcji! Jego postać namiesza? Zobacz więcej

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • PISZCIE TYLKO NA TEMAT 'ZRANIONE PTAKI' (gość)

  NIE PISZCIE TU KOMENTARZY O INNYCH SERIALACH. TU SA MERYEM,OMER,LEWENT ,ULWIJE,I POZOSTALI ,KTÓRZY WYSTEPUJA W ZRANIONYCH PTAKACH. CO ZA MATOŁY TU PISZA???

  07.10.2022 12:11
 • ro (gość)

  Humi to kiedyś Vildan kazała rozsypać płatki róż w sypialni przed przybyciem kociaka mrrrau Tarika. Beka też jak przychodzą bogole do kuchni żeby im podać proszek na bół głowy, a tam służki orka od 5 do 22 pot się po nogach leje, ale już proszę strudzony bogolu. Panda jednak jako jedynaczka bogoli była nie tyle inteligentna co chytra i na samych Haktanyrów pewnie by to stykło. Jakby Kerem po plajcie zaczął tak jechać Asly jak to robił kiedy myślał, że ta kręci z Mahirem to ona by go od razu pogoniła frajera bez banknotu. Elyf z Melek też by go miały w pompie gdyby zaczął jeździć na taxi jak Selim. Wtedy już Yusuf był im bliższy. Niestety masz albo myślisz o nich aż masz.

  05.10.2022 22:26
 • Maniek (gość)

  Zaskoczyła mnie postawa Pandy wobec Haktanirów już myślałem, że ona z takim rozumkiem będzie im wierna i służalcza nawet jak by była żoną panicza a tu prosze podważyła autorytet w rezydencji słynnych i wielkich bogoli. Bo Somerowie nie wyglądają na obrzydliwie bogatych i bardzo słynnych jak Haktaniry. Asly pewnie z litości została z Keremem po splaytowaniu a Sureya by odrazu go zostawiła i poszukała se innego dzianego gościa.

  05.10.2022 22:00
 • Maniek (gość)

  To cud, że Humi nie kazała dla Gulsum przygotowywać kapieli dla niej a Panda z Kimet nosić jej ich zakupy z butiku oraz wszystkie kobiety z rezydencji Haktanirów masować im obolałe głowy czy stopy tak jak Hulioza dla Asly.

  05.10.2022 21:50
 • Izka (gość)

  Ta Meliska zachowuje sie jak jakaś rozkapryszona księżniczka, że Levent ma ją pokochać i kropka bo ona jaśnie pani sobie życzy.

  05.10.2022 21:40
 • ro (gość)

  Niestety Gulsum pewnie całą kasę wysyłała chorej matce, a przecie choćby tona węgla teraz kosztuje ponad 15 tys. lir i jako że pracowała na 6/4 etatu to pewnie nie miała kiedy zaaplikować np. do sklepu Julide. Ogólnie jednak najlepszą służka byłą Yildiz, która przez lata przywykła do służby i przypłaciła to zdrowiem podczas gdy pani Macide śmigała sobie cały boży dzień w alladynkach. Pani Ulviye jako kobieta wie, że Bahi nie ma szans na bezinteresowną miłość z pięknotką toteż faktycznie rozsądniej byłoby zatrzymać skruszoną Hulyoze tyle, że z pełną intercyzą i miesięczną kartą prepaid na 15 tys. lir lub tonę czarnego złota. Jakby przyszła taka Ayse to musieliby jej znowu nakupować precjozów. To samo Meyrem przecież ta pięknotka nie zabierze choćby wacika z domu Tekina, no ale ona chociaż jest wschodzącą gwiazdą świata mody.

  05.10.2022 21:10
 • Maniek (gość)

  Sorki za błąd odnośnie odpowiedzi na twoje komentarze ro zamiast Vildan to miałem na myśli Gulsum ta pierwsza to już w ogóle fochowała, że ona jako ex gwiazda night clubu musiała służyć bogolom.

  05.10.2022 20:32
 • Maniek (gość)

  Vildan jak nie wytrzymuje służenia bogolom to niech zmieni pracę przecież nikt jej nie trzyma na łańcuchu. P.Uvliye z tego co sie orientuje to zaproponuje synowi swojemu aby zastanowił sie dobrze nad rozwodem z Huliozą kiedy ta z ośrodka wróci zdrowa a jak sparaliżowana to rzuci tekstem: "to twoja decyzja". Widać, że ta kobieta lubi piękne otoczenie dla niej śliczne synowe to jak lalki a nie istoty żywe, które też mają swoje potrzeby. Ta seniorka pewnie stworzyła fundacje dla ubogich dzieciaków żeby oczyścić powyższe swoje sumienie.

  05.10.2022 19:53
 • ro (gość)

  Kerem to miękka faja i potrafił się przysadzić tylko do dobrodusznego Leventa. Pan arogant i kropa. Vildan musiała ulokować się w oficynie na wypadek gdyby kociak mrrau Tarik chciał powspominać dawne czasy. Reyhan i Melek nocowały w suterenie, ale Yildiz i Gulsum to chyba miały leżankę w kotłowni. Szczególnie ta druga wiecznie niewsypana i skrzywiona jakby łaskę robiła, że służyła Haktanyrom czy Melek z Elyf.

  05.10.2022 19:22
 • Maniek (gość)

  Szkoda, że Kerem nie powiedział Pandzie, że jej deser nadaje sie do uszczelniania okna. Fajowa była by akcja jak Asly Ozerówna była by służką Parli. Reyhan przynajmniej pod względem zakwaterowania miała lepiej od Vildan bo tam ta miała zakwaterowanie w piwnicy a na chłodną porę ma ciepło natomiast ta druga służka ma wychodne a w zimie i na jesieni ma zimno.

  05.10.2022 14:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×