"Zranione ptaki" odcinek 138. Oya bruździ między Ayşe a Cemilem! Tekin grozi Meryem i zmusza, by znów okłamała najbliższych! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 138. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak sytuacja między Ayşe a Cemilem staje się coraz bardziej napięta. Do tego swoje trzy grosze dorzuca Oya, wyznająca Cemilowi miłość! Tekin postanawia przypomnieć Meryem, że jeżeli nie będzie postępowała tak, jak on jej każe, życie jej ukochanych zamieni się w piekło... Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" ODCINEK 138. W PIĄTEK, 7.10.2022, O GODZ. 18:45 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 138.

Ayşe chce pożegnać się z mężem przed odejściem z holdingu - Cemil chce ją zatrzymać, ale nagły telefon mu w tym przeszkadza. Prosi, aby poczekała w jego gabinecie. Pojawia się tam Oya, która swoimi słowami sprawia, że Ayşe szybko odchodzi. Oya wyznaje Cemilowi swoje uczucia, ale ten jest przekonany, że jego żona go kocha.

Jaki naprawdę jest serialowy Levent? Nam zdradza wszystko! [TYLKO U NAS, WYWIAD]Zobacz więcej

Tekin postanawia przypomnieć Meryem, dlaczego za niego wyszła - grozi jej, że jeśli nie przekona innych, że ich małżeństwo jest szczęśliwe i udane, to sprawi, że życie Leventa i Ömera zamieni się w piekło.

Zobacz galerię

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Ömer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

Levant z serialu "Zranione ptaki" dołącza do obsady nowej produkcji! Jego postać namiesza? Zobacz więcej

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • piszecie nie na temat (gość)

  Maniek i Ro jestescie popier****ni

  08.10.2022 11:53
 • ro (gość)

  Fundacja raczej zapewnia tylko edukację i ciepłe posiłki tudzież latawce, a i sama Reyhan bywała trochę naiwna. Może wywiozłaby ją do Yildiz o ile tamta by się zgodziła gościć księżną. Ptaki chyba trafiły do sierocińca raczej i dziś nikt już o nich nie pamięta, no może Omer jak chce pojechać Tekinowi po rajtach. Melek od razu by wyczuła Reyhan i ta pięknotka nie miałaby 5 minut na naukę, jeszcze by nocami z Melek te torebki szyła, żeby Elyf miała na kino i balony. Sureya i Asly na pewno będą dalej próbować, choć z czasem będą musiały zrezygnować np. z Leventa na rzecz Bahiego. Jedynie Melek może co i rusz kasować spadek by po chwili stawać na ślubnym kobiercu, a Elyf ino jej kwiatki sypie i na skrzypkach przygrywa Kanon D-dur.

  06.10.2022 22:08
 • Maniek (gość)

  Wcześniej to Meliska była racjonalnie wyrachowaną osobą a teraz jest mniej czujna i bardziej impulsywna.

  06.10.2022 21:15
 • Maniek (gość)

  Tym wykształconym dziewczynom Sureyi i Asly nie udaje się spełnić swoich marzeń. natomiast ta prosta Melek ostatecznie osiaga swoj cel. Jedynie prosta i poczciwa Tulay zawsze znała swoje miejsce. Hulia po wyjściu z ośrodka będzie nową osobowością: inteligetniejsza, sprytniejsza,mniej impulsywna i dyskretniejsza, krótko mówiąc racjonalnie wyrachowana kobieta.

  06.10.2022 21:12
 • Maniek (gość)

  Reyhan choćby nie miała środków na utrzymanie tejże księżniczki to za nic w świecie nie oddała by jej do Kimet wiedząc, że ona jest dla niej niebezpieczna tylko powierzyła by w najlepsze ręce chociażby do fundacji p.Uvliye. Dobrze, że ta szczerozłota pięknotka nie trafiła do roboty Haktanirów kiedy była już Wróblowa bo podzieliła by los Gulsum a Elif się łasiła się do tam tej dziewczyny bo nie miała przy sobie matki, jak trwoga to do Reyhan. A Asly uznała, że za dużo pomogła Melek&Elif, że już najwyższy czas aby myśleć o sobie.

  06.10.2022 21:01
 • ro (gość)

  Tak można uznać, że Asly to taka Reyhan z przyszłości z tym, że wieśniaczka nigdy nie oddałaby Elyf do Kimet gdyby tylko miała środki na utrzymanie, tak jak miały Asly z Birce. Melek w każdym sezonie miała nowego, zazwyczaj dobrze sytuowanego samotnego faceta i co sezon ktoś z jej otoczenia szedł do piachu. Temu właśnie Tulay czy Zeynep z Muratem zerwali z nią kontakt, bo już ni ewiadomo było czy ona jeszcze jest ich rodziną czy daleką znajomą. Podobnie zaczyna się właśnie prezentować Asly u Methangogoglu, tak że matka z ciotką pewnie się jej wyprą, no chyba, że zaciążyła to wtedy już nie skandal, a dar od Boga.

  06.10.2022 19:44
 • Maniek (gość)

  Asly zanim poznała Wróblową to była taka niczym Reyhan tylko teraz sie zepsuła. Ciekawe czy w porze chłodnej kiedy pracowała w szkole to też sie tak ubierała jak w holdingu. Szkoda, że nie osiągneła swojego celu bo jej luby splaytował w nagrodę, że dla Elif poświęciła swoją dobrą posadę w budzie a Melek zdobyła co chciała - dzianego Mahira. Ta mała księżniczka była faworytką sułtanki Macide a i tak sama z siebie Reyhan zaproponowała jej edukacje i Asly sama z siebie załatwiła szkołe w fundacji tej seniorki.

  06.10.2022 18:08
 • ro (gość)

  Meliska dostała posadę w holdingu tak samo jak Sureya czyli bez aplikowania i referencji. Ayse jakoby też jest wykształcona, a jakoś ledwo załapała się na asystentkę i tylko dzięki kręceniu z Cemilem wciąż tam jest, bo tak to by wyleciała przy redukcji jako świeżak. Tak więc to średnie znaczenie jakie mają wykształcenie. Zarówno Bedriye jak i Safiye za długo tam siedzą, strach bąka puścić żeby kogoś nie urazić. Jeszcze jakby tam wpadła matka Cemila to by pierz fruwał. Melek mogła być taką Asly u Haktanyrów. Z tym, że miała prawo do ich majątku czyli Aliye była jeszcze gorsza. Ogólnie te wszystie pięknotki są jedynaczkami toteż mają wysokie wymagania. Już nawet taka Asuman niezbyt nachalnie próbowała mrugała do Kerema i końcowo zadowoliła się Erkutem, którego nikt nie chciał. Tak samo Inci była spoko pyzą, a Elyf czy Tugce to księżniczki.

  06.10.2022 15:40
 • Maniek (gość)

  Meliska przed studiowaniem uczęszczała pewnie do technikum odzieżowego a nie mięsnego skoro ona w USA i teraz w holdingu pracuje w branży modowej. Gdyby nie Oya rozpowiedziała o fikcyjnym małżeństwie Cemila z Ayse to babka Cemila dalej by pierdziała nad ich głową i Safiye. Gdyby Melek nie wychowała się u obcych ludzi to była by złotą kobietą jak Reyhan a tak to jest wyrachowana oraz Meyrem jak by miała porządnego i pracującego ojca to nie latała by za bogolami tylko wzieła by se przystojnego, inteligentnego i niebiednego mieszczanina jak Safak.

  06.10.2022 13:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×