„Zranione ptaki” odcinek 178. Siostry są przerażone - Ulviye zapisała to, co usłyszała! Rozpoczyna się wyścig z czasem. Kto pierwszy znajdzie zapiski seniorki: Meryem czy Melis? [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Zranione ptaki” - w 178. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy Leventa, podejrzewającego Melis i robiącego sobie wyrzuty o sposób rozmowy z matką. Meryem stara się go pocieszyć, a widok tej dwójki doprowadza Melis do istnej furii! Wściekłość ustępuje miejsca przerażeniu, gdy siostrzyczki dowiadują się, że seniorka zdążyła zapisać wszystko, co usłyszała... Trwa wyścig z czasem: kto pierwszy znajdzie zapiski Ulviye - Meryem czy Melis? Oto, co się wydarzy w następnym odcinku „Yaralı Kuşlar”.

Multimedia

„ZRANIONE PTAKI” ODCINEK 178. W PIĄTEK, 2.12.2022, O GODZ. 18:45 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 178.

Levent podejrzewa, że Melis miała coś wspólnego z zawałem Ulviye. Mężczyzna również siebie obwinia za to, co zaszło. Nie może sobie wybaczyć tego, jak potraktował mamę. Meryem stara się go pocieszyć i obiecuje, że nie wyjedzie dopóki pani Ulviye nie wróci do zdrowia. Melis podsłuchuje rozmowę Meryem i Ayşe. Dowiaduje się, że Ulviye zapisała gdzieś wszystko, co usłyszała z rozmowy Melis i Hülyi. Przerażona, postanawia jechać do rezydencji i poszukać zapisek. Meryem jedzie tam z takim samym zamiarem.

Siostry są przerażone - Ulviye zapisała to, co usłyszała! Rozpoczyna się walka z czasem!Zobacz więcej

Mine napotyka szukających jej mężczyzn. Jest przerażona, a jej zachowanie wzbudza podejrzenia Neriman.

Zobacz galerię

W grudniu będzie się działo. Melis i Hülya o mały włos nie wyślą seniorki do grobu! Zobacz więcej

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial „Zranione ptaki”. Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial „Elif”, który pokochali polscy widzowie. Serial „Yaralı Kuşlar” ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Ömer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom „Elif” jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

„ZRANIONE PTAKI” - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

Wcielał się w Leventa, a jaki jest naprawdę? Nam zdradza wszystko! [TYLKO U NAS, WYWIAD]Zobacz więcej

„ZRANIONE PTAKI” - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Krystyna 🐕 (gość)

  Dla Ciebie Książę Levent Metehanoglu Ali Yasin ozegemen 😘😘😍😍 Dlaczego mężczyzi kochają zołzy do Poradnik dla Kobiet Które Są zbyt miłe słowa nie należy Traktować całkiem serio znajomości dla mężczyzn tęsknota jest równiez naczna z miłością tęsknota jest dobrą do końca trzeba mieć nadzieję że dobrze bo nadzieja umiera ostatnia Szczęścia Kochanej 😍 Nie Radości Miłości Szczęście Zawsze będą mogli Służyć uczciwie Serca Płyną te Przy Tobie 😘🤗 Serdecznie Życzenia Słonecznych i pięknych dni Wesołych zabaw dobrego Zdrowia niesamowitych przygód Spełnia wszystkie Twoje Marzeń 🥂🌞 Do Meryem Celik-Metehanoglu Gizem Arikan 🏞️♥️♥️♥️♥️♥️☃️🌞🌜🛳️

  01.12.2022 17:46
 • Maniek (gość)

  Pewnie p.Ulviye zależy żeby jej synek ożenił się z wykształconą babką a nie jakąś prostą służką pod pretekstem sumienia Leventa z powodu wypadku Meliski a wcześniej zaakceptowała zaręczyny swojego syna z Celikówną żeby znów nie popłynął w daleki świat. I podobnie z sułtanką Macide, że ona odradzała swojemu synowi żenić się z kimś z litości bo wypatrzyła sobie kandydatke na synową biedną lecz wykształconą Sureyę a taka dla niej już lepsza niż głupia i rozkapryszona Panda mimo, że dziana. A gdyby ukochaną Kerema była Reyhan to wtedy też nakazałaby mu poślubić Parle aby odkupił swoje grzechy za jej wypadek no bo jak to wstyd aby jej synową była jakaś nieokrzesana posługaczka.

  01.12.2022 17:07
 • Aga (gość)

  Wiesz ja inaczej postrzegam tę nieszczęsną starą kobietę, doskonale widzi miłość Meyerem i Leventa, to szczere oddanie dziewczyny , a jednak dręczy tych dwoje i nie widzi,że tu akurat będzie troje nieszczęśliwych ludzi! Gdybym kalkulowała Ma i Winien, to zdecydowanie postawiłabym na szczęście syna z Meyerem! Meliska cały czas pokazuje,że ma kłopoty z swoją osobowością, w sumie żal mi tę starszą panią, ta jej szlachetność jest nie do strawienia...podobnie spodziewałabym się zdecydowanej postawy Leventa, bo Meyerem cały czas przeprasza,że żyje...

  01.12.2022 16:01
 • Jojo (gość)

  A mnie ta stara baba doprowadza do pasji .Jest niewdzięczna i w dodatku podła ,bo gdyby nie Meriem to oglądała by zdjęcia syna ,i to dzięki swojej Melis podlej ,egoistyczej szantazystce jakk takie potwory mogą zasmiecac Ziemię. Szkoda że mamunia straci pamięć, bo może fakt, że melisia chciała ja zabić potrząsnął by tą stara fanatyczką.

  01.12.2022 15:48
 • Aga (gość)

  Pani Ulvyie powinna stosować zasadę ograniczonego zaufania ( to działa np. przy prowadzeniu samochodu!), a tak zderzyła się z brutalną prawdą, te dwie larwy pokazały swoje prawdziwe oblicze i intencje. Mamy jazdę bez trzymanki! Coraz bardziej podoba mi się Mine, może nie najpiękniejsza, ale taka konkretna i Dogan powinien zainteresować się dziewczyną, zwłaszcza, że Mine jest nim zachwycona, a przecież jego przeszłość to gangnsterka, bo nie był ministrantem! Zobaczymy co dalej...

  01.12.2022 14:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×