„Zranione ptaki” odcinek 179. Melis i Meryem niezależnie od siebie przeszukują rezydencję! Doğan postanawia dowiedzieć się prawdy dla Ayşe! [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Zranione ptaki” - w 179. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Melis symulując złe samopoczucie rusza do rezydencji, by odnaleźć zapiski Ulviye. Stan seniorki jest krytyczny - lekarz każe rodzinie szykować się na najgorsze! Tymczasem Doğan postanawia dowiedzieć się prawdy - czy Cemil naprawdę zdradził Ayşe, czy to tylko intryga Oyi? Oto, co się wydarzy w następnym odcinku „Yaralı Kuşlar”.

Multimedia

„ZRANIONE PTAKI” ODCINEK 179. W PONIEDZIAŁEK, 5.12.2022, O GODZ. 18:45 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 179.

Stan Ulviye jest krytyczny. Lekarz każe szykować się domownikom na najgorsze. Melis symuluje złe samopoczucie i jedzie do rezydencji. Równocześnie z Meryem szuka notatek Ulviye. Asli nie radzi sobie z Ömerem. Chłopiec nie chce jeść i twierdzi, że nie pójdzie do szkoły dopóki nie zobaczy Meryem. Yasarowi udaje się go jednak udobruchać.

Siostry są przerażone - Ulviye zapisała to, co usłyszała! Rozpoczyna się walka z czasem!Zobacz więcej

Doğan postanawia dowiedzieć się prawdy. Dla dobra ukochanej Ayşe, chce ustalić, czy zdjęcia faktycznie są wynikiem intrygi uknutej przez Oyę. Ayşe przyłapuje go na przeglądaniu jej telefonu. Pokazuje Doğanowi zdjęcia Cemila i Oyi, po czym usuwa je z galerii.

Zobacz galerię

W grudniu będzie się działo. Melis i Hülya o mały włos nie wyślą seniorki do grobu! Zobacz więcej

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial „Zranione ptaki”. Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial „Elif”, który pokochali polscy widzowie. Serial „Yaralı Kuşlar” ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Ömer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom „Elif” jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

„ZRANIONE PTAKI” - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

Wcielał się w Leventa, a jaki jest naprawdę? Nam zdradza wszystko! [TYLKO U NAS, WYWIAD]Zobacz więcej

„ZRANIONE PTAKI” - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Izka (gość)

  Szkoda, że piękna Meyrem nie ma takiego statusu społecznego i majątkowego jak Mine to bez żadnej krępacji mogła by się związać z mega bogatym i przystojnym Leventem bo ich pozycja nie różniła by sie znacząco i pani Ulviye już od początku nie kreciła by nosem, że do siebie nie pasują.

  03.12.2022 15:22
 • Aga (gość)

  Wiesz, co Ci powiem Maniek? Miłość ,miłością ale tak zachowywać się nie można, rozumiem złość Ayse i podkopane zaufanie, ale żeby na podstawie paru zdjęć przekreślić wszystko? Tu się rozmawia i nie przy tak licznej widowni, wszystko trzeba wyjaśnić, a cóż drętwa Ayse robi? Upokarza Cemila i traktuje jak byle chłystka, a przecież to póki co mąż! Jeśli moje drogie dziewczyny i chłopaki chcecie stracić ukochaną osobę, Ayse podaje instrukcje jak to zrobić! Wiele razy pisałam,że dla niej i Camila odpuściłabym serial...tak wiem grają tak, jak przewiduje scenariusz , również Meyerem gra taką drętwą i wystraszoną osobę, ciągle mam wrażenie,że gdy otwiera usta to zachowuje się jak ryba nagle wyjęta z wody, zawsze wycofana i ciągle zachowująca się na zasadzie "chciałabym,a boję się" Złości mnie to niepomiernie, bo siostruniom nadaje się szczególne cechy ( są sprytne, przewidujące, w porę zauważają niebezpieczeństwo) i...wciąż są bezkarne, natomiast w przypadku pani Ulviye stawiam dolary przeciw orzechom, że niczego się dłu...go nie dowiemy, taki klimat...

  02.12.2022 12:12
 • Maniek (gość)

  Odkąd Ayse dowiedziała sie, że Cemil odwzajemnia jej uczucia to stała sie zaborcza i nie pozwoli mu nawet rozmawiać ze swoimi koleżankami w obawie, że w nich sie zabuja.

  02.12.2022 09:29
 • Aga (gość)

  Wczorajsza scena Ayse z Camilem sprawiła,że straciłam resztę szacunku do Ayse, tak się nie rozmawia z mężem! Nie można odstawiać cyrku i upokarzać faceta i wciągać do głupich gierek Dogana, któremu czacha dymi! Tu się rozmawia, wyjaśnia i...na miejscu Camila droga Ayse odeszłabym bez słowa po takim zachowaniu. Natomiast Meyerem powinna opowiedzieć , wszystko ,co wie obu braciom, to ważne, a ona przewraca oczami i mruczy coś pod nosem...no nie tak być nie może, a larwa Melis już atakuje i jest gotowa obwinić Meyerem. Słabe to...ale to nie ja piszę scenariusze !

  02.12.2022 08:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×