"Zranione ptaki" odcinek 28. Levent stara się przekonać Meryem do powrotu. Uda mu się? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 28. odcinku tureckiej telenoweli będziemy towarzyszyć bohaterom w szpitalu, gdzie wciąż przebywa Ulviye . Choć stan seniorki jest dobry, na wieść o tym, co się stało, do placówki pędzi Meryem. Levent zdoła ją przekonać, aby powróciła do rezydencji? Niespodziewanym argumentem będzie pogorszony stan zdrowia chłopca. Levent i Meryem nie wiedzą jednak, że to nie nerwy, a "zasługa" służącej... Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" ODCINEK 28. W ŚRODĘ, 27.04.2022, O GODZ. 18:25 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 28.

Okazuje się, że Ulviye miała skurcz naczyniowy i jej stan jest dobry. Podczas nieobecności domowników Aslı ma zająć się Ömerem. Dziewczyna każe mu jednak nie wychodzić z pokoju i głodzi chłopca. Durmuş wywiera coraz większą presję na Meryem w kwestii ślubu z Tekinem. Dziewczyna jest jednak nieugięta. Na wieść o stanie Ulviye, Meryem spieszy do szpitala. Aysel ukrywa przed Ulviye informację o odejściu Meryem.

Ulviye trafia do szpitala przez kombinacje Hülyi!Zobacz więcej

Levent próbuje namówić dziewczynę do powrotu, ta jednak nie zmienia zdania. Tymczasem Ömer ma kolejny atak astmy. Lekarz informuje domowników, że chłopiec był osłabiony i głodny. Levent jedzie po Meryem. Na wieść o chorobie brata dziewczyna zgadza się wrócić do rezydencji.

Zobacz galerię

Wiemy, który turecki serial zastąpi "Elif" w TVP!Zobacz więcej

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Omer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Arzu Yanardağ jako Hülya, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • ro (gość)

    Dobrze ogląda się to przedstawienie. Nieco drażniący jest nadużywany motyw ubogiej, ale złotej dziewczyny i dzikiego, ale dzianego panicza. Ciekawe dlaczego zawsze nestor danego rodu jest już zawsze po drugiej stronie.. Lubię te sceny ze zraniony ptakami czyli tymi bidulami. Karykaturalna postać ich opiekunki, siostry Veysela rozbawia. Omer jak malowany, gdyby Melek i Kenan mieli syna to byłby właśnie Omer..

    28.04.2022 17:53
  • Aga (gość)

    w sumie serial podoba mi się, chociaż od niedawna oglądam ...i trochę pierwsze odcinki po łebkach, żeby mieć jakiś ogląd.Piękna para i ich miłość ,która napotka mnóstwo trudności i niebezpiecznych momentów, ale tym bardziej będzie mocna i kończy się happy endem! Ta bogata rodzina oprócz Leventa i jego matki to wyperfumowane szambo ale na szczęście wszystko się wyjaśni i winy będą odkupione.Na You Tube można ten serial oglądać. Mnie podoba się mały Omer , niezwykle uroczy chłopczyk !

    28.04.2022 14:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×