"Zranione ptaki" odcinek 32. Trudna sytuacja zbliży Meryem i Leventa? Melis wyrusza na poszukiwania! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 32. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy skutki intrygi Hülyi. Na szczęście kraksa Meryem i Leventa tylko groźnie wyglądała - ta dwójka wychodzi z wypadku cało. Muszą jednak znaleźć schronienie na noc. Trudna sytuacja zaczyna kruszyć wielki mur, jaki dzieli tę dwójkę. Ich bliscy natomiast odchodzą od zmysłów, zamartwiając się brakiem kontaktu z ich strony a Melis, siostra Hülyi decyduje ruszyć na poszukiwania Leventa. Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" ODCINEK 32. W PIĄTEK, 6.05.2022, O GODZ. 18:25 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 32.

Meryem i Levent wychodzą z wypadku bez większych obrażeń, muszą jednak znaleźć jakieś schronienie na noc. Tymczasem Hülya niecierpliwie wyczekuje informacji o śmierci ich obojga – jest przekonana, że tym razem udało jej się pozbyć niewygodnego szwagra. Meryem i Levent zachowują wobec siebie rezerwę, jednak trudna sytuacja siłą rzeczy zbliża ich do siebie.

Cemil pomaga Ayşe, zatrudniając ją. Levent i Meryem mają wypadek! Zobacz więcej

Przedłużające się milczenie Leventa i nieobecność Meryem wzbudzają coraz większy niepokój wśród ich bliskich. Gdy Bahadır dowiaduje się, że Levent nie spotkał się z agentem nieruchomości jest niemal pewny, że coś się stało. Po tym jak Levent nie pojawia się na umówionym spotkaniu, także Melis zaczyna się o niego martwić i postanawia wyruszyć na poszukiwania.

Zobacz galerię

Wiemy, który turecki serial zastąpi "Elif" w TVP!Zobacz więcej

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Omer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Arzu Yanardağ jako Hülya, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Elka - Meyrem to piękna kobieta, uroda, to rzecz gustu, jednemu podoba się żona a drugiemu teściowa

  06.05.2022 14:47
 • Marcin (gość)

  Dobrze, że Gulsum, Reyhan i Yildiz nie podzieliła losu Meyrem. Oczywiście Melek jako służka ale porządna też miała przywileje i to od poczciwej pani Macide. Yildiz mogła przynajmniej gonić do roboty tą cwaną i leniwą Vildan i Tarik czy Panda nie ochrzaniali ją za to oraz Reyhan nawet mogła obronić tą małą i bezbronną istotkę przed znęcaniem sie nad nią ze strony Vildan. Gdyby te szlachetne służki pracowały u rodziny Metenhanoglu to by się załamały bo musiały by się trząść nawet przed swoją koleżanką Asly ponieważ ona jest pod ochroną swojej żmijowatej pani Hulyi.

  06.05.2022 13:40
 • rrr (gość)

  Źle napisałem, bo właściwie to chodziło mi o to, że Meyrem zna życie i nie konfliktuje się z Asly, ażeby ten szpieg nie gnębił Wytrycha. Ogólnie oglądać i obserwować :)

  06.05.2022 13:11
 • Aga (gość)

  "rrr" pisząc o Asly(tej służącej) pomyliłeś się ździebko ,ta cała Asly chyba zwiąże się z Bahadirem(bratem Leventa)ona faktycznie ma ambicje na bycie "wielką panią", cóż kierowca rezydencji podkochuje się w niej lecz ona zdecydowanie odrzuca te awanse.Bardzo często mamy szczęście w zasięgu ręki i nie zauważamy tego! Asly jest zwykłym i obrzydliwym donosicielem, kupionym za "szklane paciorki",prawdopodnie Melis podbije stawkę i głupia dziewczyna będzie jej służyć. Przy okazji rozjaśniłeś mi trochę te gangsterskie "ustawki" odnośnie Omera! Smutne to wszystko

  06.05.2022 11:16
 • rrr (gość)

  Dziecko do Durmusa dostarczył prawdopodobnie lokalny ojciec chrzestny, więc wszyscy nabrali wody w usta. To dla mnie nie dziwota tak samo jak brak zainteresowania kilkuletnimi żebrakami wystającymi całymi dniami na chodnikach. Meyrem niestety przywykła do szarpanek ojca, a odkąd pojawił się Omer to już w ogóle nie chciała wszczynać kłótni i tak się jej żyje. Podobnie z Asly, ta pięknotka nie chce, żeby Omer dostał rykoszetem. Choć jest młoda to zna życie, niczym osiedlowy kocur. W poczucie beznadziejności świata postawi wszystko na jedno kartę i zwiąże się paniczem Leventem. Mezalians nie mezalians, a życie od razu będzie piękne. Może kiedyś doczekamy się serialu, gdzie ubogi chłopek ożeni się z prezeską holdingu.

  06.05.2022 10:53
 • Izka (gość)

  Nie ogladam tego serialu ale zdziwiło mnie to, żeby jakać służka miała fory u wrednej i nieznośnej pani. W serialu Elif nawet taka cwana Vildan nie miała by przywilejów od rozkapryszonej i złośliwej Pandy i łajdaka Tarika oraz diablicy Kimet czy Gonca mistrzyni szpiegostwa od żmijowatej Arzu tak jak Asly od Hulyi.

  06.05.2022 10:38
 • Aga (gość)

  Komentujecie tu jakiś inny serial, bo ja w sumie niewiele mogę zrozumieć! Odnoszę się tylko do "Zranionych ptaków"Zadziwia mnie ten fenomen seriali tureckich, sama się wciągnęłam i gdy tylko czas pozwala oglądam! Jednak jestem trochę poirytowana przedłużającymi scenami, tą retrospekcją i słabością Meyram, ta jej skromność mnie powala, szanowny "tatuś"szarpie i bije dziewczynę, to chyba jakiś wynaturzony gość, a nasza Meyram znosi wszystko z pokorą! Kur....a dostałbyś stary ode mnie w łeb i na kopach do roboty ...no tak to Turcja, a ja jestem Polką! Zadziwia mnie też ta uległość Meyram wobec służącej Asly niby jadą na tym samym wózku, a ten "wypłosz" jakoś sobie pozwala na takie zachowanie, wiem,że ma przyzwolenie samej Huylii ale nie zdzierżyłabym i chyba zrobiłabym Asly "jesień średniowiecza" .Huylia ma minę jakby kij połknęła,a ta cała Melis to zwyczajna żmija!

  06.05.2022 09:23
 • Maniek (gość)

  Ta aktorka, która gra Melis to ta sama która grała Arzu, to scenarzysta pewnie musi być ten sam co w poprzednim serialu, skoro w jednym i drugim przypisuje ten sam charakter tej postaci. Oby siostrunia Hulyi nie znęcała się tak nad tym Omerem tak jak Karpinarówna nad Elif.

  06.05.2022 08:32
 • Aga (gość)

  Zastanawia mnie fakt,że w rodzinie drobnego złodzieja i pijaczka Durmusa(ojciec Meyrem)nagle pojawia się dziecko i co? Nikt z sąsiadów nie pyta? W tej dzielnicy wszyscy wszystko o sobie wiedzą i co sąsiedzi stracili czujność?Bo o ile pamiętam mama Meyrem nie żyje, ona sama nie jest mamą więc? Teraz gdy dziecko jest w rezydencji nikt nie pyta Meyrem w jaki sposób dziecko trafiło do niej? Poza tym nikt tam ze sobą nie rozmawia, w tej części Levent nie słucha żadnych wyjaśnień, on tylko oskarża! Początkowo irytuje ten jego styl zachowania( W końcu to nie jego wina,że urodził się w bogatej rodzinie!) ale z czasem zaczyna się zachowywać jak normalny gość i powoduje,że zyskuje na sympatii.Huylia nienawidzi wszystkiego, co się rusza i dołącza do rezydencji Melis chyba jednak bardziej niebezpieczna i prawdopodobnie chora psychicznie! Oczywiście nikt nie widzi nie słyszy...a jeszcze raz napiszę nie ma policji i nikt nie bada sprawy śmierci poprzedniej żony Leventa i zaginięcia dziecka.To niestety będzie się ciągnąć aż do bólu! Nie wiem, czy przebrnę, prywatnie mocno stoję na nogach i nie dałabym się tak osaczać komukolwiek!

  06.05.2022 06:39
 • rrr (gość)

  Jeśli Meyrem choć trochę pomoże zranionym ptakom, a w szczególności Cichej to niech się jej szczęści. Jak się to mówi, każdemu na koniec jego własny żart. Mnie jeszcze nikt nikt jako taki nie oczarował z tych seriali, gdyż jako dobry chłop z góry odrzucam osoby w związku. A nawet jeśli to wizyta na instagramie danej osoby wszystko burzy.

  05.05.2022 22:01
 • Aga (gość)

  Meyrem to piękna i naturalna dziewczyna bez kg makijażu i tej kiczowatej biżuterii, zwyczajna skromna ! Ta naturalność sprawia,że ona mnie się podoba! Levant to gość w moim typie, w sumie wraz z rozwojem serialu będzie zyskiwał na zainteresowaniu! Oglądam dalej chociaż te przedłużające sceny są męczące, w sumie wystarczyłoby 20 odc.no może w porywach 30 odc.no ale to musi trwać!

  05.05.2022 20:03
 • rrr (gość)

  Meyrem musiała być z innej matki niż Zeynep, ale i tak dobrze, że nie jest podobna do ciotki. Levent raczej najpierw powinien odbyć jakąś terapię do życia w społeczeństwie , bo strasznie rżnie panicza. Ayse jako dobra koleżanka mogłaby jej niedługo przedstawić choćby jakiegoś kolegę swojego wybranka, a nie przy każdym spotkaniu tylko napycha Meyrem jedzeniem, żeby ta zgubiła talię i nie była tą ładniejsza.

  05.05.2022 19:19
 • Elka (gość)

  Szkoda, że Meyrem złota kobieta nie ma wyjątkowej urody tak jak Asli i Melek to by idealnie pasowała do porządnego i zabójczo przystojnego Laventa.

  05.05.2022 18:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×