"Zranione ptaki" odcinek 33. Meryem i Levent poznają właściciela chaty. Uda im się wyprowadzić go z błędu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 33. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak zaniepokojona rodzina Metehanoğlu usiłuje odnaleźć Leventa. Meryem z kolei poszukuje jej ojciec, Tekin i jego pomagier Dogan. Levent i Meryem poznają właściciela starej chaty, w której się schronili. Mężczyzna jest przekonany, że młodzi uciekli, aby się pobrać. Uda im się wyprowadzić go z błędu? Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" ODCINEK 33. W PONIEDZIAŁEK, 9.05.2022, O GODZ. 18:25 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 33.

Meryem i Levent znajdują schronienie w pustej chacie. Meryem czuje się winna z powodu wypadku. Dziewczyna troskliwie zajmuje się Leventem, a ten, choć ujmuje go opiekuńczość Meryem za wszelką cenę próbuje traktować ją chłodno i z dystansem. Tymczasem rodzina Metehanoglu coraz bardziej niepokoi się brakiem wieści od Leventa, a Ayse i Durmus nieobecnością Meryem. Ayse dzwoni do rezydencji i dowiaduje się, że Levent i Meryem wyjechali razem do Şile. Durmus rusza na jej poszukiwanie razem z Tekinem i Doganem, ale wracają z niczym.

Trudna sytuacja zbliży Meryem i Leventa? Melis wyrusza na poszukiwania!Zobacz więcej

Do chaty przyjeżdża jej właściciel, stary Remzi. Mężczyzna jest przekonany, że Meryem i Levent uciekli razem, żeby się pobrać. Młodym nie udaje się wyprowadzić go z błędu. Levent pożycza od mężczyzny telefon i kontaktuje się z Bahadirem. Bracia ustalają, że Bahadir przyjedzie po nich następnego dnia rano, jednak uprzedza go Melis. Hülya wpada w szał na wieść, że Levent przeżył.

Zobacz galerię

Wiemy, który turecki serial zastąpi "Elif" w TVP!Zobacz więcej

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Omer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Arzu Yanardağ jako Hülya, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • rrr (gość)

  A tam, toż wyraźnie pani Ulvije opowiedziała, że wszystko zaczęło się od 1 maszyny do szycia i w ciągu jednego czy dwóch pokoleń mają już jacht czy winnice. Nie dziwota, że Bahriye tak osaczała Cehavira, musiała słyszeć to historię wcześniej.

  08.05.2022 14:41
 • Maniek (gość)

  Ci wielcy bogacze i wpływowi ludzie w Turcji to wywodzą się pewnie od sułtanów i wezyrów. A ze średniej klasy lecz dobrze sytuowani finansowo to z beyów.

  08.05.2022 09:43
 • rrr (gość)

  Tak , wszystko jest możliwe, Elif i Melek nie takich sytuacji doświadczyły. Cokolwiek się nie wydarzy my będziemy tego świadkami i w razie czego zeznamy na korzyść Meryem&Leventa. Bahadyr to mógłby wstąpić do klasztoru ma taki braciszkowaty wygląd.

  07.05.2022 23:07
 • Goha (gość)

  Możesz mieć racje rrr te siostry wywodzą się ze średniej klasy tak jak Rana i to nie źle sytuowana finansowo bo są też klasy średnie którym sie nie przelewa specjalnie tak jak np. Sule (koleżaneczki Leyli). Pewnie Melis i Hulya też tak jak Rana ma ambicje wspiąć wyżej ekonomicznie i społecznie. Założe sie, że pod koniec sezonu ta Melis, która jest sprytniejsza i inteligentniejsza od swojej siorki podstępnie przejmie udziały tej ciamajdy Behadira tak jak ta lisica Rana od Tarika. Pewnie też podstępnie wsypie pigułke gwałtu dla Leventa bo widać, że ma na niego chrapkę i wrobi go w dziecko i w ten sposób osiągnie swój cel (będzie milionerką oraz przynależeć do arystokracji i mieć władzę na równi z prezesikiem w holdingu czyli krótko mówiąc będzie sobie panią).

  07.05.2022 19:38
 • rrr (gość)

  To całkiem możliwa, że Hulya wyszła za pyzę, bo osiągnęła słuszny wiek itd. Jednak z drugiej strony, ani nie starają się o dzieci, ani póki co nie utrzymują kontaktu z nikim poza najbliższa rodziną, a zależy jej jedynie na przejęciu majątku. Zauważ jednak, że Melis do Stambułu przybyła pociągiem czy czymś takim i dopiero na miejscu miała samochód, być może firmowy, więc też nie jest milionerką. Obie są zapewne super wykształcone i mają znajomości, ale na pewno bez rodzinnego holdingu, który to w serialach rozgranicza plebs od "ludzi szlachetnych".

  07.05.2022 18:05
 • Aga (gość)

  "rrr" dzięki za dowcipne wytłumaczenie tematu "krat"! Obśmiałam się setnie, lubię ludzi z poczuciem humoru...i okazuje się,że nie jesteś ponurakiem!

  07.05.2022 16:55
 • Goha (gość)

  Pisałeś rrr, że Hulya nie jest taka bogata. Wyszła za tego pyzę bogatego bo akurat nie trafił jej się przystojny bogacz a kobiecie z wyższych sfer nie przystoi wyjść za ubogiego choć był by nie złym ciachem ponieważ jest ryzyko, że oskubie ją z kasy. A do Tekina zwróciła się o kase bo pewnie strwoniła je że prawie nic nie zostało, widać to po niej, że lubi sporo na siebie wydawać i to na bzdety albo jest chorobliwą materialistką, że musi mieć pieniądze w nieskończoność a może wzieła kredyt na szpiega i musi mieć z czegoś spłacić.

  07.05.2022 15:54
 • rrr (gość)

  Domy mają kraty po to, żeby w nocy tacy bogacze jak Ulvije czy Levent nie wykradali takich pereł jak Meyrem czy Ayse, a bez których ta dzielnica będzie pełna jedynie zakolaków i żebraków. Jeśli w pałacu nie jest zbyt ciepło to z uwagi na służki, żeby się nie grzały za bardzo i nie chorowały. Arzu czy Kimet napędzane były poniekąd nieszczęśliwą miłością, a Hulya jest tak zimna, że Bahadyr śpi przyz niej w wełnianych skarpetach.

  07.05.2022 14:23
 • Elka (gość)

  Ta cała Hulia dla mnie to mentalność Pandy czyli idiotka oraz Arzu czy Kimet to żmija.

  07.05.2022 10:53
 • Aga (gość)

  może ktoś z Was wyjaśni dlaczego w dzielnicy, w której mieszka Meyrem te wszystkie domy są okratowane? Co w razie np. pożaru?! Dom Leventa to faktycznie pałac, ale jakoś tak wieje chłodem ,raczej mało przytulny dom!

  07.05.2022 06:50
 • rrr (gość)

  Ja jak dorosnę to chciałbym mieć branie jak Tarik Karakas. Nie było większego gracza przez całe 1165 odcinków.

  06.05.2022 22:15
 • rrr (gość)

  Jak Leyla to i Sule, one mogłyby stawać w szranki z dwójką Asly, Melek.

  06.05.2022 21:25
 • Goha (gość)

  Dla mnie najprzystojniejsi faceci z "Elif" to Kenan, Selim, Mahir, Kerem, Necedet, Umit, Safak, Tolga, Yunus, Akim i Orhan a ze "Zranione ptaki" to Levent, Dogan, Tekin i Cemil.

  06.05.2022 21:02
 • Maniek (gość)

  Zapomniałem dodać jeszcze że Leyla była najładniejsza.

  06.05.2022 20:48
 • rrr (gość)

  Niezla lista, każda z nich coś miała, od siebie dodam Ayle, które zawsze kojarzyła mi się z A.Jolie i faworytę Bahriye. Niestety siła zderzenia była tak dużo, że Levent może już nie pamiętać o braku hamulców, a auto zostało kompletnie zniszczone. Melis może dodać 2 do 2, ale na pewno nie wsypie siorki na tym etapie. Na razie Uvliye ma Hulye co najwyżej za idiotkę, ale pewnie już za 142 odcinki skapnie się, że to wróg jej rodziny. Ciekawe kiedy zaczną znikać pierwsi bohaterowie.

  06.05.2022 20:39
 • Aga (gość)

  Mnie interesuje czy ktoś będzie pytał kto przeciął przewody hamulcowe i stawiam orzechy przeciw dolarom, że się nie dowiemy!Dobry detektyw potrzebny od zaraz! Huylia spokojnie funkcjonuje w rezydencji i codziennie patrzy w swoją twarz zabójcy! można? można !

  06.05.2022 19:45
 • Maniek (gość)

  Najpiękniejsze kobiety w serialach tureckich jakie znam to Asly, Melek, Gonca, Asuman, Panda, Reyhan, Sureya, Alev, Tulay, Feraye, Kimet z "Elif" oraz Uvliye, Hulya i Asly z "Zranione ptaki".

  06.05.2022 18:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×