"Zranione ptaki" odcinek 34. Melis odnajduje Leventa i Meryem. Stary Remzi ostrzega Leventa przed siostrą Hülyi! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 34. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Melis odnajduje Leventa i Meryem. Kobieta jest zazdrosna o zaradną Meryem, której właściciel starej chaty nie może się nachwalić. Stary Remzi szybko też poznaje się na Melis, przed którą wręcz ostrzega Leventa! Melis na każdym kroku w kółko podkreśla, że Meryem to jedynie służąca, co nie podoba się Leventowi... Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" ODCINEK 34. WE WTOREK, 10.05.2022, O GODZ. 18:25 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 34.

Remzi jest pod wrażeniem zaradności i pracowitości Meryem. Mężczyzna jest przekonany, że Levent i Meryem są parą i robi Leventowi aluzje, żeby jak najszybciej poślubił narzeczoną. Gdy cała trójka zasiada do śniadania, w domu Remziego pojawia się Melis. Remzi od razu wyczuwa prawdziwą naturę kobiety i ostrzega przed nią Leventa. Zazdrosna Melis traktuje Meryem z góry, raz po raz przypominając wszystkim, że Meryem jest tylko służącą.

Meryem i Levent poznają właściciela chaty. Uda im się wyprowadzić go z błędu? Zobacz więcej

Mały, Czita i Ciszka potajemnie odwiedzają Ömera w ogrodzie rezydencji. Dzieci nakrywa Hülya, przez którą Ömer mdleje w ogrodzie. Ku wielkiej uciesze domowników Melis, Levent i Meryem wracają do rezydencji. Na Meryem przed domem czeka Tekin, co wzbudza podejrzenia Leventa.

Zobacz galerię

Wiemy, który turecki serial zastąpi "Elif" w TVP!Zobacz więcej

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Omer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Arzu Yanardağ jako Hülya, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • rrr (gość)

  Pani Uvliye od 1 odcinka robi wszystko byleby zatrzymać przy sobie Leventa, więc ten nawet gdyby zechciał poślubić Hulye to pewnie by im przyklasnęła. Wątpię też by starsza czy młodsza Saracówna wzdrygnęła się na koleżankę mopującą podłogą Asly czy Meryem. Jedynie zareagowałaby na pokaz przed Uvliye lub Leventem, bo nie przed Bahadyrem. To ponura rezydencja, podobnie jak ten sierociniec. Ayse za to niby ma fajny domek z kratami, a w nim ukochaną mamę, ale ani ojca ani siorki. Ciekawe kto im pali w piecu.

  09.05.2022 22:56
 • Goha (gość)

  Ciekawe jak by Uvliye przyjeła by to jak by Meyrem i Levent byli w związku. I swoją drogą ciekawi mnie to czy Hulya zareagowała by gdyby np. jej koleżaneczka jak Panda pomiatatała by jej zaufaną służką Asly.

  09.05.2022 20:31
 • rrr (gość)

  Zależy o której Melek myślimy, czy tej przed czy po zostaniu szefową celi. Tutaj mamy przykład jaką szczęściarą była Sureya, która jako córka służki została sławną fotografką i prawie Haktanyrką. Nie wygląda na to aby Asly wychowywała się z Leventem, bo ten panicz nawet nie zagada do niej czy jej mamy Aysel. Trudno więc zgadnąć co ją tak zmanierowało, może za dużo facebooka Pandy. Meyrem zaś mogłaby poradzić się trochę Asly z Elif odnośnie jak radzić sobie z buforem.

  09.05.2022 20:23
 • Maniek (gość)

  Ten Omer taki słodziak tak jak Elif, że w rezydencji też zachwycają się nim np. pani Uvliye, Levent, Ayse czy ta stara służka tak jak tą ksieżniczką w pałacu Haktanirów. A Asly to kopia Vildan, też znęca się nad tym chłopczykiem bo pewnie też miała trudne dzieciństwo i zazdrości że on też wywłoka a hrabiostwo się nim zachwyca. Melek jak by była w roli Meyrem to nie miała by problemu z tą służką Asly ba nawet kłóciła by się z Hulyą tak jak z Kimet, Figen i Bahrye choć ta była jej pośrednią przełożoną to tym bardziej ustawiła by do pionu tą swoją koleżaneczkę.

  09.05.2022 17:43
 • rrr (gość)

  Hmm tak naprawdę Levent może być kolejnym synem znanego bigamisty Sevkiego. Te same maniery co u młodego Haktanyra. W biurze będzie flirtował z Melis, a w rezydencji znowu wodził wzrokiem za Meyrem. Ta piastunka zranionych ptaków może wcale nie mieć swojego domu, służy im całodobowo. Może i jest nawiedzona i chamska, ale jakoś nikt inny nie garnie się do rzucenia choćby kromki tym dzieciom. Tekin to chyba naprawdę wariat, skoro ubrał na siebie ten łańcuch. A może planował spleść ścieżki Meyrem i swoja tym łańcuchem.

  09.05.2022 17:23
 • Izka (gość)

  Dziś zaczełam oglądać po raz pierwszy ten serial i rzeczywiście ten Levent zgrywa takiego paniczka nie pozwolił Meyrem opatrzeć ranę no bo gdzie to obciach żeby jakaś służka i to brudnymi brudnymi łapskami zmywała jego ranę. A ten Tekin to nie dość, że wredny to jeszcze głupi bo mówi takim tonem jak by był przygłupem a ta jego podwładna to jeszcze głupsza mogła by zabrać tą kasę do domu a co by było jak by jej szef przeszukał szufladę.

  09.05.2022 14:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×