"Zranione ptaki" odcinek 38. Melis groźbą wymusza na Hülyi zmianę planów. Levent jest bezpieczny? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 38. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Levent znowu ma pretensje do Meryem - nie wierzy bowiem, że Ömer faktycznie nie może spać ze strachu. Melis śledzi swoją siostrę, aby zrozumieć, co knuje Hülya. Postanawia zagrozić jej i wymusić na niej zgodę, by odwołała swój niecny plan! Tymczasem Aye ponownie wciela się w narzeczoną Cemila. Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" ODCINEK 38. W PONIEDZIAŁEK, 16.05.2022, O GODZ. 18:25 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 38.

Levent ma pretensje do Meryem, że śpi w pokoju z Ömerem. Nie wierzy, gdy dziewczyna mówi, że chłopiec czegoś się boi. Melis śledzi Hülyę, gdy ta udaje się na spotkanie z Kudretem. Nie może uwierzyć, że jej siostra rzeczywiście zleciła zabicie Leventa. Na polecenie Hülyi Asl wykrada z dokumentów Leventa teczkę Tekina, która miała być przynętą na Meryem. Czicie i Małemu udaje się wykraść zdjęcie mamy Ciszki.

Melis odnajduje raport z wypadku. Nie może uwierzyć w jego treść!Zobacz więcej

Matka Cemila koniecznie chce rozmawiać przez telefon z przyszłą synową, Aye z radością ponownie wciela się w rolę narzeczonej Cemila. Melis żąda od siostry wyjaśnień w sprawie Leventa, a gdy Hülya wszystkiego się wypiera, grozi, że mu o wszystkim powie. W końcu Melis zmusza Hülyę, żeby odwołała Kudreta.

Zobacz galerię

Wiemy, który turecki serial zastąpi "Elif" w TVP!Zobacz więcej

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Omer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Arzu Yanardağ jako Hülya, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • rrr (gość)

  Melek zrobiła kiepskie pierwsze wrażenie i jeśli np. Figen miała wcześniej taką panią jak Aysel czy Yildiz to mogła się zirytować Wróblową. Mimo wszystko jednak nie do takiego stopnia jak to uczyniła. Po prostu była przekwitłą jędzą. Urody mogła więc jej zazdrościć. Szkoda że Melek miała Tarika za wrogą bo obaj wręcz emanowali seksapilem i z tego Elyf mogłaby mieć braciszka ślicznego niczym Omer.

  16.05.2022 21:57
 • Marcin (gość)

  Ciekawe dlaczego Figen tak nie lubiła Melek tylko dlatego, że była służącą, którymi wypada gardzić czy była zazdrosna o jej urodę, młodość i wdzięk.

  16.05.2022 21:15
 • rrr (gość)

  Trza by Melek podpytać jak to jest z udziałami w holdingu, bo o ile same udziały nie wymagają bezkarności to np. wejście do rady nadzorczej holdingu Metanolu już pewnie tak, ale to trzeba dopytać się Melek lub Kimet. Kurczę Meyrem taka dobra osoba i pracowita i piękna i do tego obiadki gotuje... ciekawe czy jeszcze lubi piłkę nożną. Ciekawe czy jak Bahadyr zrobi 2 to woła Hulye że już. Levent zaś pewnie jak dziś zasnął to śniłą mu się Meyrem jak szorowała podkład na jego jachcie w ramach kary za to, że żyje. Asly poziom to jest ten zakolak od Tekina, mogliby godzinami skubać słonecznik i oglądać netflix. Ogólnie kojarzy mi się z młodą Vildan.

  16.05.2022 20:39
 • Aga (gość)

  Przypuszczam,że tureckie prawo też to reguluje, polski KRK oczywiście dotyczy Polaków!

  16.05.2022 20:33
 • Aga (gość)

  Gocha! Levent jednak zażądał informacji o niekaralności i w sumie przypuszczam,że też chciałabyś wiedzieć(być może prowadzisz firmę) czy kandydat na pracownika jest karany bądź nie, to tak dla zdrowia psychicznego! Coprawda Tekin jest udziałowcem w niewielkim% ale dobrze jest wiedzieć z kim się ma do czynienia! Polski KRK to reguluje

  16.05.2022 20:29
 • Goha (gość)

  W firmach prywatnych pracodawca nie ma obowiązku żądać informacji o nie karalności od kandydatów.

  16.05.2022 20:15
 • Aga (gość)

  Nie rozumiem tego wątku z teczką Tekina! Po jaką cholerę miałaby Meyrem wykradać teczkę i wszelkie informacje o przestępczej karcie Tekina, czyżby Tekin nie wiedział,że jest gangsterem? Każda firma na ogół żąda informacji o nie karalności i prędzej czy później takie info otrzymuje, tyle w temacie! Asly awansowała na super szpiega i myśli,że jest ważniejsza od samego Allaha! Czy ktoś lubi donosiciela? Prędzej czy później może ją kupić każdy ,kto da więcej!Dla mnie żałosny pustak!

  16.05.2022 20:04
 • Goha (gość)

  Ten Levent to dupa nie facet mógłby wysiąśc z ze swojego auta i dyskretnie podejść do bramy i podsłuchać rozmowę Meyrem i Tekina a teraz myśli o niej nie wiadomo co. W życiu niespodziewałabym się, że ten gangsta gustuje w pyskatych i niedostępnych laskach, wyglądał mi jakby lubił uległe i łatwe. A Behadir to wogóle dupa wołowa dziś co sekunde działał na każde zawołanie swojej żoneczki, niedługo będzie pytał Hulyę; "Czy mogę iść do toalety" Asli będzie dziś miała ciężki orzech do zgryzienia dla kogo szpiegować Hulyi czy Melis a może na dwa fronty działać. Ta córka Aysel wogóle jest ograniczona, żeby prosto z mostu pytać Meyrem o czym chce rozmawiać z Leventem a mogła by pójść za nimi na podsłuchy. Jest po prostu bezpośrednia. Jeszcze Safiye ma obiadki gotować temu nierobowi a z jakiej racji miała by to robić a figa z makiem, niech zdycha z głodu i o jedną mniej gęby do wykarmienia dla Merem.

  16.05.2022 18:55
 • Aga (gość)

  Meliska dodała dwa do dwóch i...wyszło cztery! Można? Można, ale niestety nic się nie wyjaśni i Levent nie dostanie raportu z wypadku(szczerze mówiąc dziwię się,że nie będzie dociekał, gdzie ów raport?), siostry zawrą diabelski pakt, Levent póki co jest bezpieczny! Jedynie Meyrem z Omerem ma przerąbane bo siły zdwojone ach zapomniałam,że jest jeszcze ten wypłosz Asly, która dokłada swoją cegiełkę!

  14.05.2022 18:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×