"Zranione ptaki" odcinek 39. Levent wydłuża listę osób, które podejrzewa o najgorsze. Melis w ostatniej chwili ratuje Hülyę z tarapatów! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 39. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Durmus usiłuje przekonać Meryem do małżeństwa z Tekinem. Meryem nie zmienia zdania - dla niej to wykluczone! Podejrzliwy Levent przygląda się swojej szwagierce - dostrzega bowiem, jak Ömer czmycha na jej widok. W ostatniej chwili Hülyę ratuje siostra! Podejrzliwie patrzy też na Meryem - jego zdaniem dziewczyna spiskuje z Tekinem. Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" ODCINEK 39. WE WTOREK, 17.05.2022, O GODZ. 18:25 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 39.

Durmus postanawia przekonać Meryem, że jej ślub z Tekinem będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ömera. Żeby jednak zrealizować swój plan musi dowiedzieć się, gdzie przebywa chłopiec. Levent zauważa Ömera uciekającego przed Hülyą. Kiedy prosi Hülyę o wyjaśnienia, Melis w ostatniej chwili ratuje siostrę z opresji. Melis bezskutecznie stara się wzbudzić zainteresowanie Leventa. Swoją złość wyładowuje na Meryem, w której widzi coraz większe zagrożenie. Levent odkrywa, że teczka Tekina zniknęła. Jest przekonany, że to Meryem ją zabrała, co tylko utwierdza go w przekonaniu, że dziewczyna spiskuje z Tekinem. Tymczasem Hülya potajemnie podrzuca teczkę z powrotem.

Melis groźbą wymusza na Hülyi zmianę planów. Levent jest bezpieczny?Zobacz więcej

Meryem nie rozumie, dlaczego Levent tak źle ją traktuje, ale on nie zamierza jej niczego wyjaśniać. Tekin mianuje Doana swoim kierowcom. Mężczyzna nie posiada się z radości, gdyż dzięki temu będzie mógł częściej widywać się z Aye. Błotniak przyłapuje Ciszkę ze zdjęciem mamy. Ku oburzeniu Małego i Czity oraz rozpaczy Ciszki chłopak rwie fotografię. Chłopcy mają jednak plan jak odnaleźć mamę Ciszki. Cemil informuje Aye, że pod budynkiem firmy widział Doana. Dzięki temu Aye dowiaduje się też, że Tekin został wspólnikiem w firmie. Dziewczyna ostrzega Cemila przed Tekinem, postanawia też poinformować o tej sprawie Meryem. Levent śledzi Meryem, a kiedy ta udaje się do firmy i jest przekonany, że dziewczyna zamierza przekazać Tekinowi teczkę.

Zobacz galerię

Wiemy, który turecki serial zastąpi "Elif" w TVP!Zobacz więcej

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Omer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Arzu Yanardağ jako Hülya, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Maniek (gość)

  Ku mojemu zaskoczeniu Panda prowadziła akcje harytatywna w domu dziecka a ciekawe czy Sureya juz jako żona Kerema tez udzielała by sie społecznie. Dobrze, że Meyrem nie trafiła na kogoś takiego jak Wróblowa&Elif bo jescze tego by brakowało, żeby przez nich zrujnowała sobie życie na amen już wystarczająco ma dużo problemów i to od dziecka.

  18.05.2022 08:44
 • Hulya (gość)

  Melis Ty mi oddaj hajs za tampony w 2018, a później sobie postuj z Polakami.

  17.05.2022 20:14
 • Melis (gość)

  Droga Agusiu. Ja trzymam wszystkich moich pracowników za pyski bo inaczej zcwanią sie i wejdą mi na łep a gardzę Meyrem nie dlatego, że jest służką ale tylko dlatego, że poluje na mojego ciacha Leventa nawet jak by moja przyjaciółka czy siorka też śliniły sie do mojego wybranka to też bym obrzydzała im życie.

  17.05.2022 18:58
 • rrr (gość)

  Durmus to niezły patolog, ale realnie po wyjściu z kicia nikt nie wyciąga do niego pomocnej ręki. Mógłby go zatrudnić lokalny Imam do przygrywania na fujarce. Mogę sobie tylko wyobrazić, iż w młodości nie raz i nie dwa przegonił wredne dzieciaki nabijające się z małej Nerimanki. Dziś jednak już nikt o tym już nie pamięta. Te ptaki nawet włączając w to błotnika to śmietanka tego serialu, ciało pedagogiczne może być z siebie dumne.

  17.05.2022 18:31
 • Goha (gość)

  A po co ma dawać żreć Durmusowi temu co dinarem nie śmierdzi i jeszcze śmie prosić ją o pieniądze a te pisklęta to żyła złota dla niej i trza je karmić, żeby miały siłe pofrunąć po złote łupy dla nich.

  17.05.2022 17:50
 • rrr (gość)

  Jak to łatwo kogoś oskarżyć, a przecież Tekin może wpłacać zarobione przez ptaki pinionżki na przyszłe stypendia tudzież na wycieczkę do Disneylandu. Gdyby wszyscy pracowali to ceny poszłyby do góry i wtenczas mógłby sobie nie pozwolić na utrzymanie swojego błękitnego passeratti i czym by wtedy jeździł z Neriman na targ po odpadki dla ptaków? Kurczę Neriman taka kucharka, a bratu nawet bigosu nie narobi.

  17.05.2022 16:42
 • Maniek (gość)

  Tekin mógł by być pozytywnym gagstą, okradać i oszukiwać bogaczy w zamian że wyzyskują nędzarzy i podzielić sie tym łupem z sierotami a nie wykorzystywać ich. Przecież sam wywodzi sie z plebsów to powinien być solidarny z ludźmi ze swojego środowiska. Powinien też wyprosić Allaha o komunę w Turcji, żeby każdy miał pracę.

  17.05.2022 09:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×