"Zranione ptaki" odcinek 44. Melis karmi paranoje Leventa i nastawia go przeciw Meryem! Hülya rozpoznaje w Ömerze Efego! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 44. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Levent coraz bardziej wścieka się na Meryem wskutek intryg Melis, sądząc, że Tekina i dziewczynę łączy romantyczna relacja. Hülya odwiedzając Durmusa zauważa zdjęcia Ömera, w którym rozpoznaje Efego i mrozi ją strach. Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" ODCINEK 44. WE WTOREK, 24.05.2022, O GODZ. 18:25 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 44.

Tekin po raz kolejny prosi Meryem o spotkanie pod pretekstem sprawy Durmusa. Levent jest coraz bardziej wściekły z powodu jej spotkań z domniemanym ukochanym. Dodatkowo intrygi Melis utwierdzają go w jego błędnym przekonaniu. Ayse obawia się gróźb Dogana, a jednocześnie wciąż udaje przed matką Cemila jego narzeczoną. Melis pomaga Hülyi zorganizować pieniądze dla Durmusa.

Hülya i Melis poznają sekrety Meryem. Dziewczyna jest nieświadoma zagrożenia! Zobacz więcej

W domu Durmusa Hülya zauważa zdjęcia Ömera, w którym rozpoznaje Efego. W rezultacie nie dochodzi do transakcji, a Hülya ucieka przerażona. Meryem i Tekinowi nie udaje się wpłynąć na poszkodowanego przez Durmusa mężczyznę. Okazuje się jednak, że Tekin wszystko zaaranżował, chociaż Meryem nie ma o tym pojęcia. Niespodziewanie w firmie pojawia się mama Cemila, która postanowiła zrobić im niespodziankę.

Zobacz galerię

Wiemy, który turecki serial zastąpi "Elif" w TVP!Zobacz więcej

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Omer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Arzu Yanardağ jako Hülya, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • rrr (gość)

    To i tak dobrze, że nie ma brata Głąba, który by jej jeszcze wietrzył torebkę. Takiego chwasta jak Durmus to diabli nie wezmą. Zadziwiające, że Meyrem nie chce wysłać Durmusa do paki. Ewidentnie widać, że ten brodacz musiał prać Omera i/lub Meyrem. Świat to niezła kupa. Tekin i tak przeszedł daleką drogę tylko pytanie czy od Błotnika czy raczej Czity, ja stawiam na tego drugiego. Chłop raz się zakochał i akurat musiał trafić na Meyrem, która już jak i Ayse celuje dużo wyżej. Melis mnie rozwala jak chodzi tym swoim szpagatem giętkim w ten i nazad, po tym od razu można poznać pozoranta. Safiye pewnie do dziś spłaca kredyt za edukację Ayse, a o odsetkach to już w ogóle lepiej nie wspominać. Cały świat Durmsusa to Meyrem, Neriman oraz Tekin i tak odbija się od nich niby kula w pinballu. Tekin jakby podumał to znalazłby mu jako taką pracę i nakazał dbać o Omera i Meyrem i może wtedy wziąłby tą naszą pięknotkę na litość. Ona pewnie i tak miałaby go za frajera, bo morzy się jej jakiś Grey, ale miałby ją w kieszeni.

    23.05.2022 21:36
  • Maniek (gość)

    Szkoda, że Meyrem nie ma brata w swoim zbliżonym wieku to by w jej obronie zdzielił by ojca po ryju za znęcanie się fizyczne nad nią tak jak to zrobił Seba z serialu paradokumentalnego "19+" w obronie swojej matki przed swoim ojcem, który ją pobił. Tekin w swoim ojczystym języku sie jąka a nie wspomne już o jego znajomości języka obcego. Melis niech lepiej zajmie się zarządzaniem holdingu a nie intrygami bo doprowadzi do jej bankructwa tak jak jej siorka. Dziwne, że Safiye jako pracownica butiku jest taka zaniedbana. Durmus wiele razy obiecyje swojej córce, że nie bedzie jej nachodził w pracy albo odrywał jej bo jest jedynym żywicielem w rodzinie a i tak co i rusz zawraca jej gitarę.

    23.05.2022 15:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×