"Zranione ptaki" odcinek 5. Levent czuwa przy dziecku i doznaje olśnienia. Dochodzi do próby porwania! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 5. odcinku tureckiej telenoweli wszyscy odetchną z ulgą - stan chłopca, który szybko trafił w ręce lekarzy, poprawia się. Mimo to, doktor decyduje, że chłopiec musi zostać na noc na obserwacji. Levent, który czuwa przy dziecku rozpoznaje go - a jego przybrana siostra szuka sposobu, by zabrać małego ze szpitala. Dochodzi do próby porwania! Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" ODCINEK 5. W CZWARTEK 24.03.2022, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 5.

Meryem jedzie za samochodem Leventa do szpitala. Ku uldze wszystkich stan chłopca szybko się polepsza. Lekarz decyduje, żeby Ömer pozostał przez noc na obserwacji. Ulviye prosi Aysel, żeby została przy małym, jednak ku radości matki to Levent deklaruje chęć czuwania przy chłopcu. Tekin stawia Durmuşowi ultimatum. Albo znajdzie Meryem i odzyska szkatułkę, albo jego dni są policzone. Ojciec Meryem razem z Doğanem na próżno wszędzie szukają dziewczyny.

Meryem udaje się z Ömerem do rezydencji. Chłopiec nie słucha siostry i wpada w kłopoty!Zobacz więcej

Tymczasem Hülya bezskutecznie próbuje dowiedzieć się, kim jest tajemniczy chłopiec. Levent rozpoznaje chłopca i próbuje dowiedzieć się, dlaczego włamał się na jacht i kim jest Meryem. Ömer jednak nie chce z nim rozmawiać. Meryem szuka sposobu, by jak najszybciej zabrać brata ze szpitala. Tekinowi udaje się ustalić, że Ömer leży w szpitalu. Wysyła tam Durmuşa i Doğana, by porwali chłopca. W ostatniej chwili Leventowi udaje się wyrwać małego z ich rąk. Mężczyzna zawozi chłopca do rezydencji.

Zobacz galerię

Wiemy, który turecki serial zastąpi "Elif" w TVP!Zobacz więcej

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Omer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Arzu Yanardağ jako Hülya, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Monia (gość)

    Jeszcze większe dno niż Elif. Jak TVP może dawać takie badziewie. Jedyna piękność, to że mogę przełączyć kanał TV.

    26.03.2022 11:03
  • Kalimero (gość)

    Uważam, że z jednej strony to dobrze jak policja nie reaguje jak bandziory zabijają np. tak jak w Turcji bo przynajmniej możesz sama wymierzyć w ten sposób sprawiedliwość szefowi z prywatnej firmy, który cię oszukał, wyzyskiwał i mobingował a u nas jak w odwecie zabijesz i okradniesz swojego szefa oraz jego rodzinę to wsadzą cię do pierdla no bo w końcu zabiłeś człowieka i do tego jeszcze go okradłeś.

    25.03.2022 14:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×