"Zranione ptaki" odcinek 56. Durmus urządza Meryem karczemną awanturę! Hülya orientuje się, że siostra ją odurza i dochodzi do szarpaniny! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 56. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak domownicy, w tym Levent, wciąż nie mogą uwierzyć, że Meryem dopuściła się kradzieży. Dziewczyna jest załamana całą sytuacją. Znajduje w walizce pieniądze i chce je odnieść do rezydencji. Wpada na własnego ojca, który urządza jej karczemną awanturę. Hülya orientuje się, że Melis ją odurza. Między siostrami dochodzi do fatalnej w skutkach awantury! Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" ODCINEK 56. W CZWARTEK, 9.06.2022, O GODZ. 18:25 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 56.

Ulviye i Aysel nie mogą uwierzyć, że dziewczyna dopuściła się kradzieży. Levent bez słowa wyjaśnienia, wywozi zszokowaną Meryem z rezydencji. Kiedy w końcu wyjaśnia jej o co chodzi, Meryem zarzeka się, że jest niewinna, ale Levent nie ma zamiaru jej słuchać. Meryem jest załamana. Hülya orientuje się, że Melis próbuje otumanić ją lekami. Hülya atakuje ją i stawia siostrze ultimatum: albo ta pozbędzie się Ömera-Efego albo Hülya przyzna się, że to ona spieniężyła broszkę.

Hülya na oczach Leventa znajduje pieniądze w pokoju Meryem. Każe jej spakować rzeczy i wywozi z rezydencji!Zobacz więcej

Doan i Ptaki bezskutecznie szukają Błotnika. W końcu pobity chłopiec wraca do baraku. Nie chce jednak wyjawić prawdy o tym, co się stało. Meryem znajduje w swojej walizce pieniądze. Gdy zamierza je odnieść, zatrzymuje ją Durmus i urządza córce awanturę. Melis, zorientowawszy się, że Hülya nie bierze leków, podaje je siostrze w soku. Kiedy Hülya się budzi, jest wściekła na Melis za jej podstęp. Między siostrami dochodzi do kłótni. Hülya każe Melis wynosić się z rezydencji. Podczas szarpaniny Melis spycha Hülyę ze schodów.

Zobacz galerię

Wiemy, który turecki serial zastąpi "Elif" w TVP!Zobacz więcej

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Omer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • rrr (gość)

  Najlepszą osobą jak ptaki poznały w swoich krótkich życiach jest najpewniej mamcia, która to nawet ostatnio przymyka oczy na drobne przewinienia. Pewnie ma to związek z dobrym humorem spowodowanym okrągła kwotą, po którą to wybrał się jej braciszek. Czy Meyrem lub Ayse dałyby radę zastąpić tą dziką piastunkę? Wątpliwe, dzieci albo byłyby chowane w sztucznych i odrealnionych warunkach, bo w życiu to jednak każdy sobie rzepkę skrobie, albo wręcz po kilku dniach zrezygnowałaby ponieważ w okolicy brak byłoby dla nich odpowiedniej partii z wyższych sfer, a są w wieku prokreacyjnym więc hormony buzują. Tutaj naprawdę w grę wchodzi tylko mamcia. Ojciec Błotnika musiał śmigać do jednej klasy z Durmusem i Tufanem tylko chyba jeszcze ciężej studiował. Dziwne, że jeszcze nie krzyczy, że to nie jego dzieci i nie będzie płacił, no ale wtedy straciłiby szacun na dzielni, a tak krzyczy, że haruje i okrada ich. Ojcu pewnie nie na rękę, żeby córka się uczyła, bo przecież to długo trwa, a tak mogłaby już żebrać, by po kilku latach.. Gdyby to tam trafił Omer to albo dziś byłby sprzedany do USA nie wiadomo do kogo albo ze starym obrabialiby karmiki dla ptaków.

  09.06.2022 11:01
 • Maniek (gość)

  Ojcec Błotnika też pracujący człowiek a żałuje hajsu na wyprawki do szkoły swojej córeczki, hmm pewnie oszczędza na tym aby mieć za co pić trunki. A w ogóle to nie czaję postawy nauczycielki żeby złościła się na skrajnie ubogie dziecko, że nie ma zeszytu czy ona nie wie, że wyprawki szkolne nie są tanie chyba że sama nie ma dzieci. Chociaż personel biblioteki szkolnej mógł by wpaść na to aby charytatywnie zrobić kiermasz darmowych podręczników wzieli by od poprzednich roczników a młodsi wtedy bezpłatną mieli by wyprawkę szkolną. Albo niech mamuśka zgłosi się do fundacji p. Uvliye albo sułtanki Macide albo do tych osób u których sprząta o ile oni prowadzą taką działalność charytatywną. Jak by ją uczyłą taka Reyhan, Safak i Asly to na pewno by jej jakoś pomogli w tej sprawie. Ale taka Leyla albo ta beflerka z 3 sezonu, która tak bardzo lubiła Elif to miały by to gdzieś.

  09.06.2022 08:16
 • rrr (gość)

  Całe szczęście, że Leventowi wpadła w oko zgrabna Meyrem, bo inaczej raz, dwa by ją wykopali i może jeszcze ciągali po sądach. Na jej miejsca zaś przyjęliby z polecenia kuzynów Haktanyrów pewną samotną matkę z malutka dziewczynką o imieniu Elyf, ale wtedy by się zaczęły akcje. Po kilku miesiącach okazałoby się, że mąż Ulviye był ciotecznym bratem żony stryja ze strony matki Wróblowej i tak naprawdę należy się jej 51% holdingu Metanolu. Seniorka jak zwykle nie skumała coby zadzwonić do jubilera i zapytać o brożkę. Jemu samemu nie wypadało o nią pytać, gdyż na pewno jako człowiek z miasta zna doskonale ich mizerną sytuację finansową. Hulyoza też miała wczoraj opory przed oddaniem biżuterii do czyszczenia, no ale najłatwiej uderzyć w biedną mieszkankę zakratowanych domków jednorodzinnych. Macide też wierzyła Kymet, że Melek zepchała ją ze schodów i teraz śmiga po niebiańskich łąkach, a tak mogłaby Elyf warkocze pleść i razem z nią karmić okoliczne kocięta.

  09.06.2022 00:54
 • Elka (gość)

  Czasem tak jest jak ja pisałam komentarz to mi się nie chciało raz załączyć to musiałam czekać z 10 s i musiałam napisać drugi raz ten komentarz i się załączył już i pojawiły się moje identyczne dwa komentarze pod rząd i widać, że u Manka też tak było bo zauważ Agusiu, że poniżej są dwa identyczne jego komentarze. No dobrze a teraz już przejdę do komentarza dzisiejszego odcinka tego serialu. Już myślałam, że Melis będzie zadawać Meyrem robotę niewykonalną albo wiele że sie tam ta nie wyrobi i nie będzie miała ani chwili wytchnienia bądź będzie ją za wszelką cenę upokarzać aby sama zrezygnowała ze służenia a tu wpadła na taki pomysł żeby wrobić ją w kradzież aby jej sie pozbyć. Sądziłam, że pani Ulviye będzie bronić niewinnośći Meyrem tak jak sułtanka Macide Reyhan a tu nawet sama podejrzewa, że ona jest złodziejką ale cóż sie dziwić jak przypadkowo dała złapać haczyk Meliski nawet chorobliwie podejrzliwy na ogół Levent nie wierzył, że ona mogła to zrobić. Ta Meyrem to też jakaś sierotka Maryśka mogła by od razu powiedzieć Leventowi, że poszła w sprawie jego holdingu i on by był jej wdzięczny do końca i nie dał by sie nabrać na intrygi tych sióstr przecież to nie Kerem, któremu można wcisnąć kit tam ten jest nie głupi i myślący człowiek.

  08.06.2022 16:11
 • Aga (gość)

  próbuję już drugi raz zamieścić komentarz i...nie wchodzi! Też tak macie?

  08.06.2022 15:32
 • Maniek (gość)

  Za to jasnowłosy Behadirek pewnie gustuje się w ciemnookich kobietach i dlatego ożenił się z Huliozą a gdyby został po niej wdowcem to z pewnością wziął by sobie na żonkę Meliskę. Na pewno by mu się spodobała Gonca, Alev, Humi, Panda, Feraye, Ipek, Ayse. Dobrze by było jak by Wróblowa trafiła na takiego Levencika bo on w odróżnieniu od Mahirka jest męski i ustawił by ją do pionu i ona by się nie szarogęsiła, nie brykała, nie wrzeszczała i nie robiła by żadnych cyrków. A Keskin był by na każde jej zawołanie, dosłownie Melek robiła by z nim co chciała krótko mówiąc był by jej pantoflarzem nie dziwota skoro był pod spódnicą Kimet.

  07.06.2022 22:14
 • rrr (gość)

  Wróblowa - bez kitu takiej bohaterki już nie ujrzyy, to były 2 albo i 3 pieczenie przy jednym ogniu jak wmówiła Haktanyrom, że nie jest matką Elyf. Meyrem choć nie jest biologiczną siostrą Efe to poświęca się dla niego co nie przeszkadza jej kręcić z paniczem. Można, można. Obawiam się, że gdyby Melek była na tyle naiwna by szantażować Hulyoze czy Melyoze to za dwa kiwnięcia ogonkiem Elyf byłaby już związana w jakimś magazynie i rzucałaby frytkami w Kymet.

  07.06.2022 22:00
 • Maniek (gość)

  Melek na miejscu Meyrem od razu wyczaiła by że to jej rywalka Melis wrobiła ją w kradzież. Wróblowa nie zostawiła by tej sprawy tak, zaraz by zmusiła Meliskę do przyznania się do swojej takiej intrygi pod wpływem groźby, że ujawni sekrety jej i Huliozy.

  07.06.2022 19:34
 • Maniek (gość)

  Melek na miejscu Meyrem od razu wyczaiła by że w kradzież wrobiła ją rywalka Melis i tam ta nie zostawiła by tak sobie tej sprawy. Zaraz Wróblowa zmusiła by Meliskę do przyznania się że uknuła taką intrygę pod wpływem gróżb, że wyjawi wszystkie sekrety Huliozy i jej.

  07.06.2022 19:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×