"Zranione ptaki" odcinek 66. Dzieci znajdują schronienie w rezydencji. Meryem wpada w ręce bandziorów! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 66. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak służąca zwraca uwagę Leventowi na dziwne zachowanie Ömera. Mężczyzna odkrywa, że w ogrodzie ukrywają się zranione ptaki - dzieci, które wykorzystuje Tekin. Meryem doprowadza do jego aresztowania, ale to dopiero początek jej kłopotów. Dziewczyna wpada w ręce bandziorów! Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" ODCINEK 66. W PIĄTEK, 24.06.2022, O GODZ. 18:25 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 66.

Asl widzi, jak Ömer wynosi do ogrodu jedzenie. Mówi Leventowi o dziwnym zachowaniu chłopca. Levent przyłapuje w ogrodzie Ömera i dzieci. Zapewnia je, że w rezydencji sa bezpiecznie. Od razu dzwoni do Meryem, by przekazać jej dobre wieści, po czym urządza dla dzieci grilla. W przeciwieństwie do Melis, Ülviye jest zachwycona obecnością dzieci w domu. Melis z trudem udaje, że czuje do dzieci sympatię. Robi jednak wszystko, by zrobić na Levencie wrażenie. Do baraku przyjeżdżają ludzie, którym tekin obiecał dzieci. Neriman jest w potrzasku. Meryem chcąc pomóc ciotce, dzwoni po policję. Tekin zostaje aresztowany.

Meryem zgodzi się pracować dla Tekina?! Melis łączy siły z mężem siostry, by uwieść Leventa!Zobacz więcej

Bahadr stara się przekonać matkę, że Melis jest idealną partią dla Leventa. Słyszy to Meryem, która właśnie przyszła do rezydencji. Nie rozumie, dlaczego tak zabolały ją ich słowa. Tymczasem Melis wykorzystuje każdą okazję, żeby upokorzyć Meryem i zbliżyć się do Leventa. Ülviye postanawia wykorzystać działania fundacji, by zapewnić dzieciom edukację. Levent i Melis kupują dzieciom nowe ubrania i zabawki. Wszyscy oprócz Cichej świetnie się bawią. Okazuje się, że dziewczynka zostawiła w baraku jedyne zdjęcie mamy. Meryem obiecuje po nie pójść. Levent chce jej towarzyszyć, lecz dotknięta zachowaniem Melis dziewczyna odmawia.

Zobacz galerię

Prawda o skradzionej broszce wyjdzie na jaw! Czyny Meryem uratują holding?!Zobacz więcej

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Ömer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • errro (gość)

  Levent jako wilk morski zaprosił Rane na jacht i tak im się spodobało, że od razu ruszyli w rejs. Meliska to wtedy jeszcze Huycie prosiła o kasę na sojowe latte więc nie było mowy o wynajęciu helikoptera. A kiedy zaś multimilioner i jego myszka zawitali do rodzinnego portu to Efe był już w drodze na ten świat. Meyrem to wtedy z Ayse dopiero zaczynały marzyć o prezesach czy mecenasach. Marzenia się spełniają.

  23.06.2022 21:19
 • Goha (gość)

  Dziwne, że Meliska, która od lat pragneła Leventa to nie próbowała rozdzielić z nim Rany.

  23.06.2022 20:51
 • ohnonono (gość)

  A za co Asly ma się odgryźć Huylci? Chyba tylko za to, że ta jej nie powiedziała, że Yasar to tak naprawdę niegdyś majętny jubiler, któremu zranione ptaki podprowadziły rodową broszkę p. Ulviye i teraz musi odpracować dla niej 150 lat jako złota rączka.

  23.06.2022 20:34
 • Goha (gość)

  Spoko Maniek. Jeszcze Asly odpłaci się Huliozie znęcając sie psychiczne nad nią sparaliżowaną jeszcze i to z przyjemnością za to że nie chciała kupić jej markowych ciuchów wręcz nią sponiewierała i teraz ta służka zabierze jej kieckę i doda od siebie, że nawet z jarmarków nie będzie mogła nosić.

  23.06.2022 18:26
 • unro (gość)

  Ja bym je wszystkie pożenił z Veyselkiem/Durmusem i on by im najpierw narobił dzieci, a potem by je lał, za to że zupa za słona. Jedynym wyjściem byłoby wykupienie ubezpieczenia dla mężusia i pavulonik. No ale to i tak by potem te dzieci wykończyły mamuśkę żeby przejąć majątek. Jednak lepiej mieć holding i jachcik, i sexi służki.

  23.06.2022 18:03
 • Maniek (gość)

  Kimet, Arzu, Meliskę i Huliozę należało by wysłać do psychiatryka tam gdzie znęcają sie psychiczne i fizycznie z lubością albo do takiego pudła gdzie strażniczki czy strażnicy są też dewiantami za karę, że tam te z rozkoszą stawiały po kątach służki.

  23.06.2022 16:37
 • noro (gość)

  Kreatywna koncepcja hmm. Ja pójdę w stronę generalnego remontu, a wręcz przerobienia tego bidula na zamek z basztami jak za Sulejmana. Chłop widzi co się dzieję na dzielni, że obie pięknotki celują w klasę wyższą. Jeśli więc góra nie chce do Mahommeta to Mahommet musi do niej. Bogole może i mają wielkie posiadłości z miejscem na kucyka, no ale zamek to zamek. W każdym skrzydle inna nałożnica wybierana przez Sułtankę Matkę Neriman.

  23.06.2022 15:57
 • Maniek (gość)

  Tekin może zamierza stworzyć nową nie czystą działalność np. burdel to pewnie dlatego planuje zatrudnić Meyrem żeby sie oddawała dla jego klientów.

  23.06.2022 15:39
 • niero (gość)

  Jakaś lipa z wchodzeniem komentarzy, aż chce się ż.

  23.06.2022 14:31
 • niero (gość)

  Melek? Niby zrobiła się z niej Żyleta pod koniec, ale na niewiele się to przydało p. Macide czy Haktanyrom. Gdyby p. Ulviye kierowała się radami Aysel to przyjęliby Gulsum i Wróblową, bo ma anielską twarz i małą dziewczynkę. Gulsum z pewnością cieszyłaby się z posady, ale nie z towarzystwa ex restauratorki.

  23.06.2022 14:30
 • Maniek (gość)

  Mogę sobie wyobrazić gdyby u Methanoglu był casting na służki i kandydatkami były by Gulsum, Gonca i Meyrem. P. Ulviye by odrzuciła tą pierwszą bo nie jest zbyt atrakcyjna to zostały by te dwie ostatnie pięknotki. W ostateczności wyłoniła by Meryem ponieważ ma twarz godną zaufania ta druga sprawia wrażenie cwaniaczki i seniorka obawiała by się, że ta ją okradnie. Wróblowa na miejscu córki Durmusa wyczuła by te siostrunie na samym początku i dodatkowo by je szpiegowała i zbierała by dowody na ich brudne sprawki a nastepnie ujawniła by rodzinie Methanoglu a oni wyrzucili by ich ze swojego życia i Melek została by juz żoną Leventa dawno.

  23.06.2022 13:44
 • nierrr (gość)

  Myślałem, że Neriman poprosi Tekina o odzyskanie długu w zamian za połowę, ale widać, że jednak kocha swojego brata i woli, żeby to ktoś obcy go obił.

  23.06.2022 10:23
 • Izka (gość)

  Temu Durmusowi te bandziory powinny mu ręce powyrywać, że nie spłacił im długów, Neriman jedną nogę z d... powyrywać za przegrane jej pieniadze w kasynie a Meyrem drugą nogę z d... za to że neka ją żeby dawała mu pieniądze. To wtedy odechce mu sie kasyna.

  23.06.2022 07:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×