"Zranione ptaki" odcinek 69. Levent i Meryem spędzają razem noc! Trudna sytuacja staje się okazją do szczerej rozmowy! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 69. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Levent i Meryem uciekają bandytom i znajdują schronienie w lesie. Trudna sytuacja zbliża ich do siebie - mają też czas i sposobność, aby wyjaśnić sobie niedomówienia z Melis. Złoczyńcy ich jednak odnajdują - Levent każe Meryem się ukryć, a sam wpada w ich ręce. Dziewczyna jednak opuszcza kryjówkę, gdy słyszy wystrzał! Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" ODCINEK 69. W ŚRODĘ, 29.06.2022, O GODZ. 18:25 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 69.

Policja rozpoczyna poszukiwania Meryem i Leventa jedzie na miejsce, skąd odebrano ostatni sygnał z telefonów zaginionych. Docierają tam również Melis oraz Cemil i Aye. Neriman przekazuje Doanowi pieniądze na adwokata, który ma wyciągnąć Tekina z więzienia. Levent i Meryem znajdują w lesie dom, który wykorzystują jako schronienie na noc. Ciemności utrudniają poszukiwania zaginionych zarówno policji, jak i ludziom Kamila.

Meryem zostaje uprowadzona. Czy Levent zdoła ją ocalić?Zobacz więcej

To przykre doświadczenie bardzo zbliża do siebie Meryem i Leventa. Ukrywając się w leśnej chacie, wyjaśniają sobie niedomówienia związane z Melis. Rankiem ludzie Kamila odnajdują kryjówkę Leventa i Meryem. Levent każe Meryem uciekać i pod żadnym pozorem nie wracać, a sam wpada w ręce złoczyńców. Kamilowi zależy na tym, żeby uciszyć ich oboje i dobrze wie, jak zmusić Meryem do powrotu. Podczas ucieczki Meryem słyszy odgłos wystrzału, przerażona tym, że Leventowi mogło się coś stać, wraca do leśnego domu. Leventowi udaje się obezwładnić Kamila, w tej samej chwili pojawia się policja. Meryem i Levent wychodzą z tej sytuacji cali i zdrowi. Nie sposób również nie zauważyć, jak bardzo tych dwoje się do siebie zbliżyło.

Zobacz galerię

Porwanie, brawurowa ucieczka i szalejąca Melis! Oto, co się wydarzy na koniec czerwcaZobacz więcej

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Ömer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Manek (gość)

    No prosze prosze Meyrem i Levent spędzą razem noc to zapowiada sie pikantnie. Tak jak wcześniej już pisałem, że Tekin ze swoim gangiem to pierdołowaci bo inaczej nie wysyłali by na kradzież "zranionych ptaków". Myślę, że hrabiostwo jak Haktaniry czy Methanoglu zaadoptowali by Omerka. Natomiast te 4 pisklęta (Błotnik, Ciszka, Citiz i Minik) przygarneło by ich mieszczaństwo ale nie źle sytuowani finansowo np. Leman&Safak, Cemil czy Tulay&Veysel. Chociaż tacy wielcy bogole jak Yunus i Kenan każdego by wzieli pod swoje skrzydła.

    28.06.2022 10:18
  • Aga (gość)

    Meliska nie rozumie jednej rzeczy i cytując klasyka A.Mickiewicza ; bo serce nie sługa, nie zna , co to pany i nie da się przemocą okuwać w kajdany , powinna odpuścić ! Zaintrygowała mnie Asly (młodsza służąca) i właściwie powiedziała naszej Huylii, to co chętnie sama bym zrobila , zwyczajnie należało się tej babie za całokształt ale jednocześnie zasygnalizowała,że skorzysta z okazji i uwiedzie Bahadira! Robi się ciekawie....Tatuś Durmus pasożyt i pasibrzuch odgraża się, że gdy tylko Meyerem się odnajdzie to on jej pokaże...a pokaż burasie swojej siostrze Neriman! Całe to szemrane towarzystwo to "Gang Olsena", takie pierdołowate!

    28.06.2022 06:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×