"Zranione ptaki" odcinek 70. Melis doprowadza Leventa do furii! Durmuş więzi Meryem w komórce na węgiel! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 70. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak gadulstwo Melis doprowadza Leventa do furii! Mężczyzna nie wytrzymuje i wygarnia jej, co o tym myśli. Z kolei szantażowany przez Tekina Durmuş decyduje się na drastyczny krok. Najpierw urządza w nowym miejscy pracy Meryem karczemną awanturę, a następnie zaciąga ją do komórki na węgiel! Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" ODCINEK 70. W CZWARTEK, 30.06.2022, O GODZ. 18:25 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 70.

Meryem nadal bardzo przeżywa ostatnie wydarzenia. Durmuş jest wściekły na córkę, że przez obce dzieci wpakowała się w kłopoty. Tekin coraz bardziej przyciska Durmuşa do muru. Każe mu zmusić Meryem do pracy u siebie. Choć Melis obiecała Leventowi milczenie, opowiada Ülviye, co tak naprawdę się wydarzyło. Levent to słyszy i wściekły krzyczy na Melis. Ayşe namawia Meryem na powrót do rezydencji. Dziewczyna jednak, w obawie o życie Leventa, wie, że nie może tam wrócić.

Levent i Meryem spędzają razem noc! Trudna sytuacja staje się okazją do szczerej rozmowy!Zobacz więcej

Safiye znajduje złoty pierścionek Ayşe. Zanosi go do jubilera, który potwierdza jego autentyczność. Zaniepokojona kobieta wypytuje Doğana o relację jej córki z Cemilem. Za jego namową postanawia jechać do firmy. Meryem idzie do pracy. Szef jak zawsze jest wobec niej opryskliwy, ale Meryem dzielnie to znosi. Durmuş postanawia to ukrócić. Idzie do bistro i robi Meryem awanturę na oczach klientów. Osman zwalnia dziewczynę. Durmuş zaciąga Meryem do komórki na węgiel. Zamyka ją tam i mówi, że wypuści dopiero, gdy ta zgodzi się pracować dla Tekina.

Zobacz galerię

Porwanie, brawurowa ucieczka i szalejąca Melis! Oto, co się wydarzy na koniec czerwcaZobacz więcej

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Ömer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Aga (gość)

  Meliska doprowadza wielu do szału, ta żmija wśliznęła się do rezydencji ,zapominając,że jest na prawach gościa , a szarogęsi się niesamowicie! W Polsce gość i ryba po 3 dniach śmierdzi ,a ta poczyna sobie niby jakaś właścicielka rezydencji! Inna rzecz to brak zdecydowanej postawy Leventa, chłopie skoro jesteś zainteresowany Meyerem to w prostych żołnierskich słowach okaż to tej dziewczynie, a Meliskę sprowadź do pionu!Tyle i aż tyle! Nasza służąca Asly jedzie "grubo" z Huylią( w sumie tej babie to się należy) i gołym okiem widać,że uczeń przerósł mistrza! Meliska, Huylia i Asly to takie "Gracje" lecz o przeciwnym znaczeniu, bo z nich takie "boginie" jak ze mnie baletnica!

  30.06.2022 05:56
 • rr (gość)

  Omer trzyma sztamę sztywniutko z ptakami, lecz warto zauważyć, że to one pierwsze wzięły go pod skrzydła. Teraz jednak nie ma cienia wątpliwości, że to prawdziwa przyjaźń i w przyszłości zatrudni ich w swoim holdingu ewentualne nawiąże bliską współpracę z ich autorskimi holdingami. Inci, ta mała pyza mogłaby mieć swój własny serial o 14 i chyba przez to została wyciętą, bo zabierała zbyt dużo fanów Elyf.

  29.06.2022 22:18
 • Maniek (gość)

  Omer to prawdziwy kumpel "zranionych ptaków" myśli o nich w każdej sytuacji czy na ulicy czy w pałacu. Natomiast Elif odkąd stała się pupilem wszystkich bogoli z wyjątkiem oczywiście Kimet, która serdecznie nienawidziła tej księżniczki to ani słowa o Inci nie wspomniała.

  29.06.2022 20:11
 • rr (gość)

  Melek wiadomix szuka dzianego kawalera lubiącego księżniczki ewentualne wdowca z banknotem. Na stówę nie może on posiadać własnych dzieci, względnie będzie musiał się z nimi pronto pożegnać, gdyż Elyf byłoby smutno gdyby np. dostała gorszy prezent od siorki przyrodniej. Tutaj trzeba docenić starania Wróblowej gdyż pokazuje to jaką miłością darzy swe dziecię i w nosie ma resztę dzieciaków, niech się wdówka Tulay z nimi tuła po Pacanowie.

  29.06.2022 19:47
 • Maniek (gość)

  Czytałem, że ta aktorka która grała Arzu w "Elif" i Melis w "Zranione ptaki" to w życiu prywatnym jest ciepłą osobą. Np. taka meksykańska aktorka Gabriela Spanic, która w rzeczywistości jest wredną i głupią babą a gra różne role w "Porywach serca" i "Virgini" to biały charakter a w "Paulinie" i "Kobieta ze stali" to gra czarne charaktery. Tak więc role nie zależą od prawdziwego charakteru osoby, które je grają i na tym polega kunszt aktorski. Ciekawe czy Wróblowa skusiła by się na Mr. Mccallister z "Kevin sam w domu" co prawda żyje na wysokim poziome ale bez służek tak więc ostrzyła by pazury na Ridge'a Forestera z "Mody na sukces", ktory ma chatę jak pałac ze służbą to miała by z nim królewskie życie ze swoją małą księżniczką. Za to ten dyr zakładu elektrycznego był by luksusem dla Reyhan, ktora jako nauczycielka rozwijała by szerokie horyzonty tego urwisa Kevina i udzielała by też lekcji jego rodzeństwu.

  29.06.2022 09:53
 • Maria (gość)

  Ta Melis to ochydztwo,zakłamane,że oni ja tam tolerują naiwniaki,ale dostanie za swoje,prawda zwycięży,ta aktorka zawsze gra takie rolę,w Elif tak samo,widocznie w życiu prywatnym taż ma taki charakter,wstrętna baba, wyżeł

  29.06.2022 09:09
 • Maria (gość)

  Ta Melis to ochydztwo,zakłamane,że oni ja tam tolerują naiwniaki,ale dostanie za swoje,prawda zwycięży,ta aktorka zawsze gra takie rolę,w Elif tak samo,widocznie w życiu prywatnym taż ma taki charakter,wstrętna baba, wyżeł

  29.06.2022 09:09
 • Maria (gość)

  Ta Melis to ochydztwo,zakłamane,że oni ja tam tolerują naiwniaki,ale dostanie za swoje,prawda zwycięży,ta aktorka zawsze gra takie rolę,w Elif tak samo,widocznie w życiu prywatnym taż ma taki charakter,wstrętna baba, wyżeł

  29.06.2022 09:08
 • Maria (gość)

  Ta Melis to ochydztwo,zakłamane,że oni ja tam tolerują naiwniaki,ale dostanie za swoje,prawda zwycięży,ta aktorka zawsze gra takie rolę,w Elif tak samo,widocznie w życiu prywatnym taż ma taki charakter,wstrętna baba, wyżeł

  29.06.2022 09:08
 • rr (gość)

  Durmus to dekadenta, kieruje się zasadą carpe diem. Chromoli system i podąża swoją ścieżką. Dla niego ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy. Gdyby tylko miał swój holding to nie musiałby wyżywać się na Meyrem i wtedy nawet mama Cemila zechciałaby aby jego wąs.. Levent ma swój holding, a i tak czasem warczy na bidną Meyrem.

  28.06.2022 22:33
 • Goha (gość)

  Ten Durmus to naiwniak jakiś myśli, że jak wyda swoją córkę za Tekina to będzie ją szanował bo bardzo ją kocha oraz nadal będzie mógł się przy nim pożywić. A tu guzik prawda będzie się nad nią pastwił a mu nie da ani dinara bo już osiągnie swój cel. Póki co ten gangsta przekupuje tego durnia starego żeby ten zachęcił lub zmusił Meyrem do ślubu z nim.

  28.06.2022 19:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×