"Zranione ptaki" odcinek 77. Levent delektuje się każdą chwilą z Meryem. Broni ją przed złośliwościami Melis! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 77. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak ku uciesze domowników Levent i Ömer szykują śniadanie. Do przygotowań zapraszają Meryem! Melis bezskutecznie próbuje im przeszkodzić, a Levent każdorazowo broni Meryem przed siostrą Hülyi. Dziewczyna nie do końca umie się rozluźnić - martwi ją milczenie przyjaciółki i postanawia sprawdzić, co się z nią dzieje. Dowiaduje się, że Ayşe chce zrujnować sobie życie z powodu plotek! Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" ODCINEK 77. W PONIEDZIAŁEK, 11.07.2022, O GODZ. 18:25 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 77.

W chwili, gdy Meryem ma otworzyć się przed Leventem, do pokoju, w którym rozmawiają wchodzi Melis. Speszona Meryem zostawia ich samych. Cemil jest zaniepokojony tonem wiadomości od Ayşe. Ku uciesze domowników Levent i Ömer szykują razem śniadanie. Choć robią bałagan w kuchni, chłopiec i Levent świetnie się bawią i zapraszają Meryem do pomocy. Choć Melis próbuje im przeszkodzić, Levent każdorazowo wstawia się za Meryem i delektuje się każdą chwilą z nią spędzoną.

Melis zostaje wmanewrowana przez Ömera! Musi spełnić jego prośbę!Zobacz więcej

Meryem jest zaniepokojona milczeniem Ayşe. Postanawia osobiście sprawdzić, co dzieje się jej przyjaciółką. Zaniepokojony jej pomysłem Levent proponuje, że ja tam zawiezie. Meryem podczas rozmowy z Ayşe słyszy słowa Neriman i dowiaduje się o ślubie. NIe może uwierzyć, że przyjaciółka chce zrujnować sobie życie z powodu osiedlowych plotek. Postanawia powiedzieć o wszystkim Leventowi i jedzie do holdingu.

Zobacz galerię

Ayşe zgodzi się na ślub z Doğanem?! Matka każe jej odtrącić Cemila z powodu obelżywych plotek!Zobacz więcej

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Ömer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • rr (gość)

  Sułtanka Macide z pewnością poinformowałaby taką osobę, by przetwory dostarczać na adres fundacji Haktanyr. Ino najlepsze delikatesy przynosić do rezydencji jak jest podopieczna Elyf. Wypłata byłaby świadczona w uśmiechach tej małej księżniczki. Kimet by tak załatwiła notariuszy, że jeszcze by ta gosposia przepisała na nią calutki majątek, albo w najgorszym razie Mahira by jej wpisali do dowodu i on by odziedzył. Zuzo na imię masz Hans, prawda? :S

  10.07.2022 20:13
 • Zuzanna (gość)

  Na piłce nożnej się nie znam i browara nie piję, ale lubię kasztany, a one są najlepsze na Placu Pigalle i tylko jesienią,! Pozdrawiam rrr

  10.07.2022 19:57
 • Maniek (gość)

  Szkoda, że nie było ex służki mężatkiej z hydraulikiem czy policjantem która ma bistro i co jakiś czas przynosi Haktanirom przetwory i soki własnej roboty nie oczekując w zamian pieniędzy licząc, że sułtanka Macide po swojej śmierci przepisze im część swojego majątku w postaci gotówki. Ciekawe czy ta przebiegła żmija Kimet by się domyśliła jej planów.

  10.07.2022 19:18
 • rr (gość)

  Wiem, że to bajki, ale żeby jeszcze uniżona służka między zmywaniem podłóg, a obieraniem mandarynek miała jeszcze się głowić, którą pięknotkę panicz powinien zabrać na lody. Mimo wszystko Sommerówna zamówiłaby wówczas 20 kg tort i rozkazała służką przenieść go na linie nad basenem wypełnionym aligatorami. Wkręciłaby Haktanyrom, że tak się teraz robi i już.

  10.07.2022 18:54
 • Goha (gość)

  Szkoda, że nie było u Haktanirów młodych przebojowych służek to by między sobą obgadały, że do Kerema pasowała by inteligentna asystentka holdingu Asly a nie głupiutka dziana lala Pandzia. Ciekawe co by Somerówna wtedy zrobiła jak by przyłapała służbę na takich plotkach.

  10.07.2022 18:43
 • rr (gość)

  Nie można wykluczyć, że Haktanyry zatrudniali przez agencję, która w razie potrzeby sama użerała się z roszczeniowymi pracownikami. Tam nigdy nie było widać zaciążonej pracownicy, zupełnie jakby dzieci w Turcji przynosił bocian. Zuzo kurczaki, ale Ty się znasz na kebsach, może jeszcze lubisz piłkę nożna i browar?

  10.07.2022 18:07
 • Zuzanna (gość)

  Oczywiście belferek Safak! Sorry

  10.07.2022 17:05
 • Zuzanna (gość)

  belferek Safan! Wyraz "kebab piszemy z końcówką "b".Zakładam,że zawiodła klawiatura,a poza tym masz rację!

  10.07.2022 17:00
 • Maniek (gość)

  Kobiety z rodziny Foresterów nie tylko pełnią stanowiska dyrektorskie ale są projektankami, laborantkami, modelkami, kadrowymi a nawet sekretarkami, lekarkami. Natomiast z Methanoglu i Haktanirów co najwyżej dyrektorkami. Widać, że w holdingu Leventa Cemil też musi pełnić dodatkową funkcje kadrowego no i może asystentka Ayse pomaga mu załatwiać sprawy pracowników i taniej jest dla prezesika bo ta pewnie skończyła studia administracyjno-ekonomiczne. Haktaniry nie mieli mecenasa firmowego to mieli kadrowych.

  10.07.2022 15:52
 • belferek Safak (gość)

  Zuzo wykrzyknik stawiaj bezpośrednio za wyrazem. Alevsien jędzo, wyobraźnia Cie nie opuszcza. Jednak Tufan już się pochwalił, że został Twoim rajfurem i wybieracie się na rajd po północnym Meksyku, gdzie co noc będziecie golić napalonego turystę z hajsów i biżuterii. Jak już nazbieracie na kupkę to ponoć macie otworzyć kebap gdzieś w Niemczech, ale uważaj, bo Tufan ma ponoć hazardowe długi u Kulawego Kamila. Trzym się.

  10.07.2022 15:37
 • Zuzanna (gość)

  Alev ! Nudziarze piszemy przez rz, a poza tym jedź, gdzie chcesz!

  10.07.2022 14:57
 • Alev (gość)

  Wyjadę do Meksyku bo ja jestem przebojowa i pasowałabym tam do towarzystwa zatrudniła bym się tam w holdingu gdzie mogłabym sie ubierać seksownie i poflirtować z wyluzowanymi przystojniakami oraz poplotkowała bym sobie z koleżaneczkami z poczuciem humoru i wyjeżdżała bym z nimi na wakacje na kurorty morskie wśród palm do Acapulco. A może zostałabym żonką wyluzowanego właściciela haciendy mogła bym sobie śmigać z nim konną po trawiastych polach i po rzece tam płynących bądź zażyć kąpieli w wodospadzie znajdującym się ogrodzie naturalnym z egzotycznymi owocami i palmami oraz mogła bym pić sobie tańsze martini. A tu wszyscy są nudziażami a kobiety są zarozumiałe i chodzą jak by kij połkneły.

  10.07.2022 14:07
 • rr (gość)

  Po namyśle Reyhan jest zbyt młoda, co to ledwo by studia ukończyła i zamiast upragnionej praktyki miałaby zaciążyć, bo presja Leman i to kto wie czy nie 2 razy? Melek mogła by się zgodzić, no ale Safak musiałby odremontować dla nich ten wcześniejszy dom, bo teraz wszystko tam by jej przypominało o tragedii Tulay i Inci.

  10.07.2022 13:46
 • Goha (gość)

  Szkoda, że Safakowi nie trafiła się kobieta o urodzie Reyhan bo on taki przystojniak. Gdyby Safak poznał absolwetkę pedagogiki, która miała by cechy Reyhan to Leman była by z niej zadowolona bo spełniała by jej wymagania. Bo jej przyszła synowa jest ładna, dobrze wykształcona i pracowita, która pomogła by jej w obowiązkach domowych.

  10.07.2022 08:07
 • rr (gość)

  W Turcji pracownice obawiają się, że końskie zaloty nie byłyby dobrze odebrane przez otoczenie i mogłyby zostać pomówione. Służki zaś będące zasłonięte nierzadko grubym murem chrzanią babochłopy z warzywniaka i mizdrzą się na potęgę do swych obrzydliwie bogatych panów. W Meksyku zaś panuje więcej frywolności choćby ze względu na brak muzułmaństwa i wieczne upały.

  09.07.2022 22:20
 • Maniek (gość)

  W meksykańskich telciach pracownice firm ubierają sie wyzywająco dekolt po pempek czy mini spódniczka po pośladki i służki bawią się w swatki swoich panów, że dobierają im żonki a w tureckich serialach pracownice holdingu są ubrane skromnie i elegancko natomiast służki same ostrzą pazury na paniczów.

  09.07.2022 18:34
 • rr (gość)

  Tanio to można sobie pasztetowej kupić jak się termin kończy. Alev na stówę wzięłaby się za Bahiego i może nawet wykazałaby się pomyślunkiem, że ona pomoże Meyrem z Levetem, a ta jej. Od soków itd. to mają służbę. Kurczę przecież tam nawet Yasar jest szoferem, ochroniarzem, hydraulikiem, dekarzem, a ty byś chciał, żeby bogole płacili komuś z zewnątrz za robotę Aysel. Asly widzi po Ranie, Hulyi i Meyrem, że Metanolu kręcą pięknotki toteż sama strojąc się w cudze piórka chce zadać sobie sznytu i ustrzelić jelenia.

  09.07.2022 18:02
 • Maniek (gość)

  Gdyby Alev trafiła jako służka do rezydencji Methanoglu i jeszcze Yasar był by przystojny to czemu miała by nie zostać żonką złotej rączki i mogli by wynająć tani domek wolnostojący i ta pięknotka po pracy robiła by przetwory i soki owocowe dla swoich pracodawców żeby im było taniej i zdrowiej i w zamian z ich holdingu dostawała by markowe ciuchy. I taka Asly mogła by też ruszyć swoje szare komórki i zrobić tak jak by Alev postąpiła i nie musiała by polować na paniczów aby mieć piękne kiecki przecież i tak dla niej nie liczy sie wygląd u facetów.

  09.07.2022 16:54
 • rr (gość)

  Niby tak, ale taki właściciel bistra czy zakładu szewskiego to musiał zęby zjęść, żeby do tego dojść. Bahi zaś od małego karmiony złotą łyżeczką nie zna wartości piniondza i tego co ludzie gotowi są dla niego zrobić. Teoretycznie jest łatwiejszym celem dla zdeterminowanej Asly. Tak naprawdę nie wiadomo kto byłby dobrą partią dla Yasara. Skoro służki chcą do master bedroom, to on chyba powinien gdzies z chlewni wyciągnąć pięknotkę i broń boże nie pokazywać bogoli. Kiedyś tam w podstawówce faktycznie Celikówna jak i Saracówna jechały na jednym wózku, ale później jak Meyrem była hostessą na promocji ogorków by wykarmić Omera to Melis w LA słuchała Barry White'a, popijała szkocką i badała światowe trendy. Cemil był mecenasem Niemców więc jest z topu i za czapkę gruszek nie robi. Jeśli z dnia na dzień kupił drogi pierścionek to raczej nie dzwonił po niego do bociana. Przecież kobiety oceniają facetów m.in pod kątem zamożności, co stworzy im komfortowe warunki do rozrodu. Julide z Safakiem wszystko dzieliło.

  09.07.2022 16:30
 • Anioł Asly ponownie spotyka porzuconego Dogana - stacja II (gość)

  Na pustyni ujrzałam stwora, bestię nagą. Przykucnął, żarł serce trzymane na dłoni. Spytałem: – Dobre, przyjacielu? – Gorzkie ono, gorzkie – odpowiedział – ale mi smakuje, bo jest gorzkie i to serce moje.

  09.07.2022 15:59
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×