"Zranione ptaki" odcinek 77. Levent delektuje się każdą chwilą z Meryem. Broni ją przed złośliwościami Melis! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 77. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak ku uciesze domowników Levent i Ömer szykują śniadanie. Do przygotowań zapraszają Meryem! Melis bezskutecznie próbuje im przeszkodzić, a Levent każdorazowo broni Meryem przed siostrą Hülyi. Dziewczyna nie do końca umie się rozluźnić - martwi ją milczenie przyjaciółki i postanawia sprawdzić, co się z nią dzieje. Dowiaduje się, że Ayşe chce zrujnować sobie życie z powodu plotek! Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" ODCINEK 77. W PONIEDZIAŁEK, 11.07.2022, O GODZ. 18:25 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 77.

W chwili, gdy Meryem ma otworzyć się przed Leventem, do pokoju, w którym rozmawiają wchodzi Melis. Speszona Meryem zostawia ich samych. Cemil jest zaniepokojony tonem wiadomości od Ayşe. Ku uciesze domowników Levent i Ömer szykują razem śniadanie. Choć robią bałagan w kuchni, chłopiec i Levent świetnie się bawią i zapraszają Meryem do pomocy. Choć Melis próbuje im przeszkodzić, Levent każdorazowo wstawia się za Meryem i delektuje się każdą chwilą z nią spędzoną.

Melis zostaje wmanewrowana przez Ömera! Musi spełnić jego prośbę!Zobacz więcej

Meryem jest zaniepokojona milczeniem Ayşe. Postanawia osobiście sprawdzić, co dzieje się jej przyjaciółką. Zaniepokojony jej pomysłem Levent proponuje, że ja tam zawiezie. Meryem podczas rozmowy z Ayşe słyszy słowa Neriman i dowiaduje się o ślubie. NIe może uwierzyć, że przyjaciółka chce zrujnować sobie życie z powodu osiedlowych plotek. Postanawia powiedzieć o wszystkim Leventowi i jedzie do holdingu.

Zobacz galerię

Ayşe zgodzi się na ślub z Doğanem?! Matka każe jej odtrącić Cemila z powodu obelżywych plotek!Zobacz więcej

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Ömer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Izka (gość)

  Asly jest na najniższej drabinie a ma wymagania z kosmosu chce startować na najwyższy szczebel. Jest biednym tłukiem a chce się jej do bogoli "nie odrazu Rzym zbudowano" powinno się być z kimś o równym sobie albo trochę wyższym pozimie (nie taka kolosalna różnica). Mogła by być co najwyżej z właścicielem zakładu krawieckiego czy baru rybnego nadmorskiego. Choć takiej francy życzyłabym żeby się tarafił facet jak Tufan nierób jeden i może by doceniła tą złotą rączke Yasara. Uważam, że Meyrem jest na tym samym wózku co Meliska, która też nie jest zamożna i najprawdopodobniej się wywodzi z niżin ale wykształcona a Ceklikówna jest nie doszłą projektantką to śmiało może konkurować z tą Saracówną o panicza Leventa. A Cemil przecież nie jest bogolem ale jest prawnikiem natomiast Ayse jest uboga ale wykształcona co prawda asystentka holdingu jest niższą rangą zawodową od mecenasa ale nie jest prostym pracownikiem fizycznym to śmiało może związać się z tym prawnikiem bo między nimi nie ma takiej znacznej różnicy. Safak i Julide pasują do siebie obie są na równi wykształceni tylko różnią sie statusem majątkowym oczywiście jest to niewielki skok bo Safak jest średniakiem a Julide pochodzi z ubogiej wsi. Reyhan, Sureya i Asly są wykształcone ale biedne natomiast Panda jest dziana ale nie grzeszy inteligencją. Uważam, że panicze powinni już wybrać panny inteligentne, ładne i dobre (same zrobić karierę, żeby nie być utrzymanką) i nie zamożne a nie taką bogatą głupią lalę, bo z taką to wstyd sie pokazać w towarzystwie.

  09.07.2022 08:28
 • Aga (gość)

  Zacytowałam T.Boy-Żeleńskiego i popełniłam błąd; powinnam napisać " z tym największy jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz"

  09.07.2022 06:59
 • Aga (gość)

  Bo w tym całym jest ambaras ,żeby dwoje chciało naraz! Doganie drogi nawet mi się zrobiło Ciebie żal, lecz pamiętaj razem z Ayse wychowaliście się w tej dzielnicy.Dziewczyna zna Cię jak zły szeląg, Twoja kariera zawodowa to krzywdzenie innych, bo zbieranie haraczy i straszenie lokalnych przedsiębiorców to haniebne zajęcie! Odetnij się od Tekina( to zły człowiek) i stań po Jasnej Stronie Mocy! Świadomość bycia niekochanym nie rokuje na przyszłość, rzekłabym jest dość ryzykowne, owszem trochę poboli ale...pewnie spotkasz kogoś,kto Cię pokocha bezinteresownie, życzę Ci tego, bo jesteś fajny gość i drzemie w Tobie ogromny potencjał! Zacznij żyć tak, by ktoś przez Ciebie nie płakał, to moje motto życiowe i to da się zrobić...pozdrawiam Droga Armio

  09.07.2022 05:30
 • rr (gość)

  Fajna, rozbudowana wizja, ale ciężko sobie wyobrazić rezydencję bez p. Ulviye, przecież te służki tam to by przetrzepały wszystkie szpargały byle coś znaleźć/wynieść, nie no ktoś tam musiał gospodarzyć przez te wszystkie dziesięciolecia. Skoro seniorka nic nie wiedziała o kłopotach holdingu to raczej nie była z branży. Temat seniora jest przemilczany, może typ jak ojciec Ayse kiedyś rzucił ten cały holding i życie w grzechu po czym wyjechał do Niemiec sprzedawać falafle. Wszystkie te dziane niunie są pokazywane negatywnie i być może powinno im się życzyć pozytywnego kawalera jak Kerem czy Levent aby wyszły na ludzi. Bidne i pozytywne pięknotki winny zaś resocjalizować zakapiorów jak Tekin czy Doran, przecież kobiety mają swoje sposoby na wpływanie na facetów, mają to coś. Uważam też, że Meliska to po ślubie raczej sczepiałaby się z Leventm kajdankami bo ma hopla na jego punkcie. Meyrem też, ale ona wie, że go kręci i nie pali się jej, niech pokaże panicz, że na nią zasługuje jak to mówią.

  08.07.2022 21:50
 • Maniek (gość)

  Jeszcze dodam, że p. Uvliye i Eric Forester są rozmemłani a senior Methanoglu tak jak Stephanie są przebojowi z silną osobowością bo w końcu Levent po kimś musiał odziedziczyć swoje męskie cechy.

  08.07.2022 20:40
 • Maniek (gość)

  Losy rodziny Methanoglu są podobne jak rodu Forrester z "Mody na sukces", że p. Uvliye tak jak Eric Forester pochodzą z rodziny krawieckiej a Stephani Duglas wywodzi się z bogatej rodziny tak jak senior Methanoglu, który też za własne pieniądze zainwestował w holding modowy i być może p. Uvliye też na początku tak jak senior Forester współzarządzała firmą i projektowała ubiory tylko odkąd sie pojawił Efe to porzuciła pewnie karierę żeby odciążyć troche służki od opieki nad jej wnukiem a wiadomo, że trzech rzeczy na raz nie da się pogodzić: praca, fundacja i pociechy. Rana pewnie nie miała czasu tak sie zajmować swoim synkiem bo była zajęta modelingiem. Panda niech uważa na słowa nazywając Reyhan "garnkotłukiem" to przyszła nauczycielka i ona doskonale o tym wiedziała, że wybiera sie na studia pedagogiczne. Niech by sobie tak mówiła o słóżce pokroju Asli (córki Aysel) bo to tempa dzida, że nie była zdolna kontynuować żadnej nauki po podstawówce chociażby wyuczyć sie do konkretnego zawodu i tak szacun dla niej że nie została analfabetką z jej móżdżkiem. Założę się jak by Meliska została żonką Leventa to by porzuciła swoje królewskie stanowisko w holdingu i przeżuciła by się na rolę utrzymanki tak jak jej siorka no bo po co ma sobie żyły wypruwać, żeby holding stale prospegował i odpowiadać za jego losy.

  08.07.2022 20:33
 • rr (gość)

  Słusz uwaga odnośnie uniformu pokojówek, tym bardziej, że mamy tu do czynienia z holdingiem odzieżowym. Być może to Hulya zakazała koronek ze względu na swojego męża, miłośnika pięknych kobiet. Dobry motyw z Kudretem, ale dziwne że jakoś Durmusowi nie przeszkadzała jego groźba jak poszedł z ludźmi Tekina. Neriman odkąd nie matkuje ptakom jakoś lepiej wygląda, widac że się w końcu wysypia. Ona i Doran to chyba najlepsi przyjeciele obok Leventa z Cemilem i Ayse z Meyrem. Gdyby się tam Ci młodzi, piękni i bogaci zamknęłi w łazience to nie byłoby wyjścia i Melis musiałaby cofnąc trochę czas i porwać Omerka. Doran jest jak Błotnik, tylko że nie spotkał bogoli, którzy by go posłali do szkoły więc się nie wyrwał. Szczęśliwie teraz przy Ayse na pewno wyjdzie na prostą. Może na początku nie będzie do niego przekonana, ale widać, że ona jest dla niego najważniejsza.

  08.07.2022 19:57
 • Goha (gość)

  Dogan jest nieudacznikiem bo nie może znaleść sobie sensownej, uczciwej i stałej pracy i jest zmuszony pracować dla gangsty. Pewnie jest mało kumaty że być może nie ukończył zawodówy ba a nawet podstawówki.

  08.07.2022 14:43
 • Goha (gość)

  Służki u Haktanirów miały eleganckie uniformy natomiast u Methanoglu jak z targu. Skąd Meyrem przyszło do głowy, że przez Meliskę Ayse miała by zrezygnować z pracy przecież tam ta nic do niej nie ma. Widać, że Neriman i Durmus boją się bardziej Kudreta niż Tekina a przeciez to on jest ich szefem. Ciekawe czym sie teraz trudni ciotka Meyrem skoro już nie ma "zranionych ptaków". Levent i Meyrem powinny sie na klucz zamknąć w pokoju Omera i pójść do łazienki tam znajdującej sie i szeptem wyznać sobie miłość i wtedy nikt z domowników by nie usłyszał.

  08.07.2022 14:39
 • rr (gość)

  Sultan Ulviye pochodzi z rodziny krawieckiej, jednak jako kobieta i do tego jedynaczka mam wrażenie, że zamiast studiować szukała raczej odpowiedniego kandydata do rozwinięcia rodu i holdingu. Tak jak jej synowie wygląda na humanistkę, można też bezpiecznie założyć, że ukończyła kurs pałaszowania ptysi, bez czy eklerów. Mniam. Ayse jako dobra Turczynka i muzułmanka będzie kłamać, że nic się nie stało, aż będzie za 5 dwunasta. Przecież mogłaby powiedzieć o wszystkim Meyrem, a ta by jej nagrała Yasara. Chłop w przeciwieństwie do Dorana przyzwoity i ze stałym zatrudnieniem. Czy więc można nazwać zakolaka nieudacznikiem? A co mu się nie udało? Gra takimi kartami jakie dostał od losu. To określenie lepiej pasuje do Bahiego, który mało nie spuścił firmy w kiblu i ma porąbaną żonkę. Melis kuta na 4 łapy, tylko patrzeć jak sfinguje upadek ze schodów i zrzuci winę na Meyrem lub samochodzik Omera.

  08.07.2022 14:16
 • Goha (gość)

  Ciekawe jakim wykształceniem może sie pochwalić p. Uvliye. Ayse od razu powinna powiedzieć Cemilowi o swojej krytycznej sytuacji i od razu by z nim ślub był by pozorny a nie Doganem, który jest w niej zakochany do szaleństwa bez wzajemności. W gruncie rzeczy ten kumpel Tekina to spoko gość tylko taki nieudacznik. Ku mojemu zaskoczeniu Meliska już teraz na pokaz przed domownikami jest przyzwoita w stosunku do Meyrem.

  08.07.2022 10:21
 • rr (gość)

  Nom ktoś się postarał przy doborze Omera i nie piszę tu tylko o jego rodzicach. Spokoju może nie dawać niepewność związana z rodziną Błotnika, czy jest się teraz komu za nimi ująć czy będzie powtórka historii Ayse i jej mamy. Widać, że autorzy zostawiają furtkę na wypadek, gdyby seriał okazał się hitem i był kontynuowany na miarę Mody na Sukces. W rezydencji Metanolu nie brakuje wariatów, gapciów, spiskowców, kochanków, a nawet kupidyna także należy zapiać pasy i spodziewać się najdzikszych zwrotów akcji. Po Cemilu zaś Ayse nie spojrzy łaskawym okiem na byle górnika, od niego taki złoty pierścionek dostałaby pewnie po urodzeniu bliźniaków, a od teściowej zamiast apaszki dostałaby zestaw garnków do gotowania ziemnioków.

  08.07.2022 10:13
 • Maniek (gość)

  Gdyby w Niemczech obecnie istniało górnictwo to ojcec Ayse pewnie z chęcią sfatał by ją z lokalnym górnikiem bo to nie źle płatny zawód.

  08.07.2022 08:10
 • Aga (gość)

  Gdy patrzę na Omera to kojarzy mi się z bogiem miłości, gdyby mu dodać skrzydeł, łuk i strzały wypisz-wymaluj Amorek! Ten niezwykle uroczy chłopczyk intuicyjnie pragnie spokoju, miłości i czuje,że przy Levencie i Meyerem zazna normalności, jest ogromnie przywiązany do Leventa i vice versa! Wkrótce do gry wkroczy na dobre Tekin i trochę nas podręczy swoją osobą, czy on kcha Meyerem? Szczerze wątpię,on traktuje dziewczynę jak "łup", on rywalizuje z Leventem w każdej dziedzinie i moim zdaniem tak też działa Meliska, ona nawet samej siebie nie kocha, nienawidzi Omera( wie przecież,że to syn Leventa i mogłaby coś zyskać) , gdyby wyszła za Leventa wprowadziłaby swoje "porządki" i nawet pani Ulviye mogłaby się czuć zagrożona! To chora kobieta, co prawda atrakcyjna i znakomicie ubrana ale pozbawiona empatii i serca! Właściwie chciałoby się powiedzieć : dziewczyno zegar biologiczny tyka, czas mija, a Ty niczyja! Levent nie jest Tobą zainteresowany i nigdy nie był!

  08.07.2022 06:25
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×