"Zranione ptaki" odcinek 82. Levent jest zaskoczony wyznaniem Melis! Wszystko słyszy Meryem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 82. odcinku tureckiej telenoweli Levent jest zaskoczony wyznaniem Melis! Wszystko słyszy Meryem! Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" ODCINEK 82. W PONIEDZIAŁEK, 18.07.2022, O GODZ. 18:25 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 82.

Levent jest zaskoczony wyznaniem Melis. Kobieta ma nadzieję, że Levent odwzajemnia jej uczucia. Mężczyzna jednak jasno mówi, że ceni ją jako przyjaciółkę i to się nigdy nie zmieni. Melis wyrzuca mu, że to Meryem odpowiada za jego obojętność. Meryem jest załamana tym, co słyszała. Wierzy, że Levent również kocha Melis. Dziewczyna jest zupełnie rozbita.

Melis nie chce dopuścić do tego, żeby Levent wyznał Meryem miłość! Coś knuje!Zobacz więcej

Tekin uspokaja Durmuşa w kwestii Kudreta, mówiąc, że mu zapłacił kazał wyjechać ze Stambułu. Durmuş nie do końca wierzy w wyjaśnienia Tekina i nie rozumie, dlaczego szef nie pozwala mu odebrać Ömera z rezydencji rodziny Metehanoğlu. Tekin zaś planuje rozwiązać kwestię Meryem i chłopca raz na zawsze. Wściekła i zawiedziona Melis wyjeżdża z impetem. Postanawia zemścić się na Levencie. Mężczyzna niepokoi się jej nieobecnością i przez całą noc bezskutecznie szuka Melis. W końcu dostaje od niej wiadomość, w tonie listu pożegnalnego. Tymczasem Cemil i Ayşe świetnie sprawdzają się w roli współlokatorów.

Zobacz galerię

Tak wyglądały zaręczyny i ślub Ayşe i Cemila! Zobacz więcej

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Ömer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Maniek (gość)

  Ciekawe jakie bikini wax depilation u kobiet preferuje Levencik.

  17.07.2022 20:12
 • rr (gość)

  Meyrem u Wróblowej musiałaby również prócz kelnerowania zaopiekować się Elyf, gdyż Melek na pewno osobiście dostarczałaby na wynos szamę pewnej, nowej wdowie bogolce. P. Ulviye po śmierci męża przestała o siebie dbać i nie w głowie jej jakieś stanie przy patelni. Szczególnie jak zatrudnia takie energiczne młódki jak Celikówna i Asly. Co prawda ona w ich wieku to parostatkiem opływała Europę, ale i ich na stówę spotka szczęście, a póki co do garów dziewuchy bo zara Yasar przywiezie dorsze do patroszenia.

  17.07.2022 19:22
 • Maniek (gość)

  Mogę sobie wyobrazić jak Melek miała by resteurację nad brzegiem Bosfor i u niej kelnerzyła by Meyrem. Wróblowa puszczała by oko ze wzajemnością do dzianego jej gościa natomiast Celikówna do kolegi z sąsiedztwa o imieniu Levent, który jest właścicielem luksusowego jachtu również ze wzajemnością. Sułtanka Macide czasem zajmowała sie gotowaniem i ogrodem w przeciwieństwie do p.Uvliye. Seniorka rodu Methanoglu pod nieobecność Aysel powinna sie zająć kucharzeniem a Asly i Meyrem niech zajmą się pozostałymi pracami domowymi a nie tylko fundacja i kawka to poprawiła by się u niej higiena psychiczna.

  17.07.2022 18:37
 • rr (gość)

  Levent nie dorasta do pięt Yusofowi, który by dźgany, ostrzeliwany i zainwestował przy tym w ukochaną Melek i Elyf parę mln dolarów. Najmądrzejszą gąską była Reyhan, która bez żalu zostawiła wrednych bogoli by nieść kaganek oświaty dla zranionych ptaków.

  17.07.2022 18:21
 • Goha (gość)

  Levent jest nie tylko dzianym przystojniakiem ale i rycerski potrafi stanąć w obronie kobiet. Panda ta głupia gęś nie nadaje się nawet do zamiatania ulicy a tym bardziej do służenia bogolom.

  17.07.2022 17:12
 • rr (gość)

  Zwyczajna skromność. Gdybym teraz zaczął oglądać serial to nawet nie pokapowałbym się od tak kto jest tam panią, a kto Anią, kto dziedzicem, a kto cieciceem.

  17.07.2022 16:54
 • Maniek (gość)

  Dziwne, że rodzina Methanoglu u siebie w rezydencji ma drewnianą saune zamiast marmurowego i złotego hammamu czy spa.

  17.07.2022 15:18
 • rr (gość)

  Czym by się Bahi nie zajął tak Hulia jeszcze wystąpiłaby do niego o alimenty jako luksusowa utrzymanka. On sam mógłby co prawda zostać coachem dla takich jak on średniaczków odnośnie zdobycia pięknej kobiety, lecz cały wykład okazałby się plajtą, bo ograniczałby się do zagadnień: kasa i kukold. Levent jako ochroniarz VIPów na pewno wkręci szwagra na fotel kierownika nocnej zmiany cementowni. Humi i Macide faktycznie zajęłyby się domem, jednak o większość przepisów musiałyby co rusz telefonować do poirytowanej Yildiz. Asly wróciłaby do szkoły, gdyż wraz ze sobą sprowadziłaby do tej placówki malutką geniuszkę Elyf. Melek z Mahirem zaś zajęliby się handlem import/export , gdyż Wróblowa wciąż ma dostęp do bogatej kolekcji mebli rodu Emiroglu.

  17.07.2022 14:53
 • Goha (gość)

  Ciekawe jak by rodzina Methanoglu zbankrutowała to co by wtedy zrobił pierdołowaty Bahi.? Levent i Meyrem sobie poradzą on zatrudnił by się na sternika jachtu a ona by tam kelnerzyła. Natomiast życie rodziny Haktanirów po zplaytowaniu podejrzewam, że wygląda tak: Levent jako pracujący mężczyzna (trudniąc sie jako osobisty ochroniarz celebrytów czy stróż holdingu) sprząta chatę bo jako wdowiec musiał sam zająć sie domem, Asly pracowała by jako nauczycielka w prywatnej szkole czy sekretarka w drugim holdingu. Macide by pichciła w kuchni. A ciekawe co by zrobili te bananowe dziecie tej sułtanki, Humi to z pewnością pomagała by w kuchni swojej mamie ale czym by realizowała się zawodowo z paniczem to nie wiadomo.

  17.07.2022 13:17
 • tt (gość)

  Dla zaś mogliby przywieźć tequilli, aby utopił swe smutki, a kiedy zaś w końcu opróżni karton i otrzeźwieje na dnie znalazły wisiorek z tęczowego obsydianu z Meksyku, który zapewniłby mu powodzenia na poziomie Leventa. Gdyby to zaś nie pomogło w jednej z butelek powinna znaleźć się mapa do skarbu ukrytego za wodospadem. Jednak do jego wydobycia Dogan użyłby za dużo TNT i ostatecznie straciłby pamięć. Będąc w sercu dżungli rannym zaopiekowaliby się mistyczni Aztekowie, który uznali by go za wysłannika Huitzilopochtli z uwagi na błyszczącą glacę, a on sam stanie się ich łącznikiem i odtąd co noc będzie witał w ramionach nową Ayse.

  17.07.2022 13:04
 • Gosc (gość)

  Jestem pod wrażeniem czytając wasze komentarze....to całkiem nowy scenariusz 😍🙃

  17.07.2022 12:28
 • Gosc (gość)

  Jestem pod wrażeniem czytając wasze komentarze....to całkiem nowy scenariusz 😍🙃

  17.07.2022 12:28
 • Małgorzata Oczki (gość)

  Jestem pod wrażeniem.Czytam całkiem nowe scenariusze .Jesteście niesamowici.😍🙃

  17.07.2022 12:25
 • Małgorzata Oczki (gość)

  Jestem pod wrażeniem.Czytam całkiem nowe scenariusze .Jesteście niesamowici.😍🙃

  17.07.2022 12:25
 • Maniek (gość)

  Jak by to był prawdziwy ślub Cemila i Ayse to mogli by sie wybrać w podróż poślubną do Meksyku bo ten mecenasik jest dziany to stać go na lot ale pobyt tam był by tani. Zwiedzili by wszystko w tym egzotycznym kraju. Od agroturystyki po piramide azteków do kurortów nad lazurowym morzem. Na ranchu by śmigali konną we dwoje po polach trawiasto rzecznych oraz zażyli by kąpieli w wodospadzie i mieszkali by w hotelu w stylu hacienda i tam by zasmakowali tradycyjne dania meksykańskie oraz grillowane przekąski, pili by martini, wino, czekoladę ze śmietaną, americano coffee i tequilę. A potem byczyli by się na plaży z palmami popijając mleczko kokosowe i koktajle pod słomianymi parasolami. I na pamiątke kupili by swoim matkom kaktusa (roślinę doniczkową), biżuterię aztecką oraz przyprawę aby mogły do swojego dania przyprawić tą egzotyczną przyprawą.

  17.07.2022 07:58
 • Maniek (gość)

  Stephanie Forrester świetnie sie sprawdza zarówno w biznesie jak i w roli pani domu natomiast p.Uvliye i sułtanka Macide są bardzo kiepskimi gospodyniami jak nie potrafią zarządzać rezydencją, żeby było tanio, wydajniej i bez żadnych roszczeń i gość codzienny ich zachowuje się jak właścicielka pałacu pomiatająca cichymi służkami a cwana pokojówka wynosi precjozy. Głupia Meliska że wykorzystuje Asly do szpiegowania przecież predzej czy później może się odwrócić przeciwko tej Saracównej bo w pewnym momencie córka Aysel może wyjawić jej brudy Methanoglu, mogła by się sama pobawić w agenta bez udziału jakieś służki i tak w holdingu guzik robi to ma czas na takie zabawy. Te dwie ostatnio wymienione seniorki tego rodu jak by zasiadły na tron prezesa holdingu to by w 5 minut zbankrutowały z takim rozumem.

  16.07.2022 13:17
 • 33 (gość)

  Tak, właśnie dziwne, że Hulya jako niedawna szefowa Ayse i tak naprawdę osoba, która podała jej rękę na bezrobociu nawet nie została zaproszona, ani odwiedzona. Cóż widocznie ta ex-Kilicówna, nowobogacka wyznaje zasadę, iż liczą się tylko te dni, których jeszcze nie znamy. Meyrem faktycznie mogłaby sobie strzelić plusa u p. Ulviye gdyby ogarnęła organizację, ale kiedy miałaby to rozkminić? Teraz non stop chodzi z bananem na buzi bo już widzi siebie jako p. Metanolu i Leventa na jachcie z szampanem i krewetkami jak pokazują fakola temu właścicielowi bistra co ją zwolnił za nieobecności. Żeby się nie zdziwiła ta nasza pięknotką jak będzie za Asly torby nosić na zakupach. Skoro Melis kocha Leventa w swoim mniemaniu od x lat to raczej się nie wycofa dla sprytnej, choć wciąż posługaczki, to zbyt silny policzek. No i faktycznie lata lecą, mogłaby już nie znaleźć nowego dziedzica z tak wyczesanym poczuciem humoru.

  16.07.2022 12:43
 • Goha (gość)

  Hulioza powinna też spędzić wesele. Przydało by się jej świeżego powietrza a nie non stop siedzieć w czterech ścianach i miała by fajne wspomnienia ze swojego ślubu a Bahi by ją karmił weselnymi daniami a nie Asly jej oddzielnie gotować. Mężulek powinien ją wykąpać a Meyrem ubrać ją i zrobić jej make up bo jako nie doszła stylistka ma gust a Meliskę strach wysłać bo będzie jeszcze się znęcała nad swoją siostrunią a Asly kradła jej ciuchy. Dla Asly też Levent powinien przynieść szykowna kieckę z holdingu. Takie przyjęcie powinno być urządzone w stylu szwedzkiego stołu. Levent z Yasarem ustawili by stoły a Asly, p.Uvliye i Meliska by ustawiały poczestunki, dania i napoje przecież to tylko 5 minut roboty i wszyscy by sobie świętowali w spokoju wraz ze służbą bez ciągłego przynoszenia. A dania mogły by przygotować dzień wcześniej Asly i Meyrem (w sumie dwa rodzaje) a rano poczęstunki a część zamówić w resteuracji. I można by sobie pozwolić sprowadzić na ceremonię profesjonalnego fotografa no i wszystko było by tanio i wygodnie w taki sposób zorganizować taką imprę. Sama Meyrem mogła by tak zaproponować seniorce i miała by u niej plusy, że ma smykałkę do zarządzania a nie widziała w niej jako głupią, prostą zwykłą służkę.

  16.07.2022 07:53
 • Aga (gość)

  Jakaż to miłość Melisko, jeśli planujesz ściągnąć kłopoty na Leventa? Tak nikt prawdziwie nie kocha, Meyerem jest gotowa do największych poświęceń, a Ty? Moja serdeczna rada, rozejrzyj się wokół, jest Dogan do wzięcia, Durmus co prawda trochę wyleniały, ale zawsze to chłop i...Tekin taki pod 50-tkę i charakter podobny do Twojego! Spiesz się bo zegar biologiczny tyka i jak się mówi ...czas mija a Ty niczyja! Podoba mi się Gulnaz, chyba wprowadzi trochę świeżości do rezydencji!

  16.07.2022 07:30
 • Aga (gość)

  Jakaż to miłość Melisko, jeśli planujesz ściągnąć kłopoty na Leventa? Tak nikt prawdziwie nie kocha, Meyerem jest gotowa do największych poświęceń, a Ty? Moja serdeczna rada, rozejrzyj się wokół, jest Dogan do wzięcia, Durmus co prawda trochę wyleniały, ale zawsze to chłop i...Tekin taki pod 50-tkę i charakter podobny do Twojego! Spiesz się bo zegar biologiczny tyka i jak się mówi ...czas mija a Ty niczyja! Podoba mię Gulnaz, chyba wprowadzi trochę świeżości do rezydencji!

  16.07.2022 07:28
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×