"Zranione ptaki" odcinek 92. Melis przechwytuje pierścionek dla Meryem! Babka Cemila wciąż usiłuje poróżnić młodych [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 92. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Melis przechwyci pierścionek, który Levent podarować Meryem. Wymusza na nim tym samym zmianę planów! Bedriye cieszy się, że między Cemilem a Ayşe się nie układa, więc jeszcze bardziej zaognia całą sytuację. Nurgül podburza Durmuşa przeciwko Neriman. Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" ODCINEK 92 WE WTOREK, 2.08.2022, O GODZ. 18:45 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 92.

Meryem kilkakrotnie podejmuje próbę wyznania Leventowi prawdy o Ömerze i o pojawieniu się jego matki, jednak zawsze coś staje jej na przeszkodzie. Tymczasem Levent zamawia pierścionek zaręczynowy dla Meryem. Melis przechwytuje pierścionek, zmuszając Leventa do zmiany planów. Przy okazji Levent zwierza się Ulviye, że zamierza znów założyć rodzinę, nie wyjawia jednak, kim jest jego wybranka.

Nurgül zjawia się w rezydencji! Melis dowiaduje się, komu Levent chce się oświadczyćZobacz więcej

Bedriye cieszy się, że między Cemilem a Ayşe się nie układa. Żeby jeszcze bardziej pogorszyć ich relacje, celowo wylewa wybielacz na ulubioną koszulę wnuka. Nurgül podburza Durmuşa przeciwko Neriman.

Zobacz galerię

Tak wyglądały zaręczyny i ślub Ayşe i Cemila! Zobacz więcej

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Ömer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • rr (gość)

  Jeśli handlowała paciorkami i kalendarzami w urzędzie poczty tureckiej to mogłaby małemu Cemilowi fundnąć sofixy i stomatologa 3 razy do roku, lecz faktycznie nie studia prawnicze na jednej uczelni z Metanolu. Zauważmy, iż tylko Cemil jest wdzięczny p. Ulviye, ani matka, ani babka. To musi być dla nich wstydliwe wydarzenie. Niewykluczone, że chciały chłopa skierować na nauki do Imama.

  01.08.2022 21:05
 • Maniek (gość)

  Badriye jak by była urzędniczką to by sama zapewniła wykształcenie swojemu wnukowi a nie fundacja bogoli. Piekła by ciacha oraz parzyła by kawę swojej koleżance, która była by radcą prawnym (a tacy istnieją w urzędach) żeby pomogła Cemilowi w przygotowaniu na studia prawnicze.

  01.08.2022 19:31
 • Ayse (gość)

  Melis ty też wywodzisz się z dolin społecznych a zamiast nawet do świetnie sytuowanych średniaków garnąć sie to pchasz się na najwyższy szczebel (do hrabiostwa). Mimo, że jestem mesenasową to nie pomiatam biednymi. Ja z całego serca kocham swojego męża a dla ciebie liczy sie tylko władza i kasa natomiast miłość to dla ciebie obce słowo. Ty nawet nie załugujesz na Dogana tego spoko człowieka ale nie wyszłam za niego bo go po prostu nie kocham, choćby był pracujący. Oby ci się trafił taki facet pokroju Tufana nie dość, że nierób to awanturnik.

  01.08.2022 19:01
 • rr (gość)

  Bedriye wygląda na teściową matki Cemila, która to tak jak Ayse pewnie wżeniła się w tą niebiedną, mieszczańską rodzinę toteż stąd ich różne podejście do wybranki wnuka. Może pracowała, może nie, ale przyznasz, że z tą kawą to ma fioła, a to częsta przypadłość urzędowych kwok. Z drugiej strony przywiózł ją jakiś pociotek, a nie szofer co słabo o niej świadczy. Pewnie ma nadzieję, że Cemil z Oyą kupią sobie rezydencje po Haktanyrach i będzie jak Macide pić kawę przy basenie i zatrudni sobie wykidajło jak Mustafa do ochrony przed biedotą jak Ayse, Meyrem czy Sureya.

  01.08.2022 18:14
 • Maniek (gość)

  Babka Cemila raczej nie wygląda mi żeby kiedy i gdziekolwiek pracowała. Była taką gospodynią domową a mąż jej musiał nie źle zarabiać, który zasuwał na utrzymanie rodziny natomiast ona zapewniała rodzinie ognisko domowe: czyste i ciepły obiadek a w wolnych chwilach oglądała telenowele latynowskie czy "Modę na ukces". Gdyby Meliska pozbyła się Meyrem i sama została by żonka Leventa to dała by wtedy sie we znaki Gulnaz i Asly.

  01.08.2022 17:27
 • Melis (gość)

  Ayse nie dość, że wywodzisz się z nizin i do tego jesteś słabo wykształcona to jeszcze nie potrafisz się zająć domem, że nawet zwykły robol cię nie zechce. Idealnie pasujesz do Dogana bo oboje jesteście nierobami.

  01.08.2022 17:01
 • rr (gość)

  Gdyby ta farmaceutka specjalizowałaby by się w maściach na ból dupki to Bedriye mogłaby by ją przyklepać. Sama wygląda na taką kwokę co całe życie przybijała pieczątki w urzędzie, a teraz rżnie wielką szefową. Z drugiej strony Ayse ani nie dba o dom czy obejście ani też jej kufer z posagiem nie wywarł wrażenia. Dlatego tak ważne by w takich mezaliansach jak najszybciej zaciążyć i teściowej/babce mówisz z uśmiechem makao i po makale. Meyrem to już prawie jak Wróblowa układa sobie plan dnia. Asly powinna kulturalnie ją punktować, bo tak daje pretekst Celikównie do odszczeknięcia i rozmycia problemu. Widać że to już za dużo dla tej pięknotki myśleć o pracy, ciotce, matce Omera, Ayse, Lovencie. Dziewczyna źle znosi sytuacje stresowe toteż równie zalecam zaciążenie i po makale. Dogan cóż za gentleman, niestety Ayse oceniła go po okładce. Niestety zajęła ona pokój po Asly, niejedna łez tam opadła tam na pościel i jeszcze opadnie, lecz czy to nie krokodyle łzy. Ciekawe czy tak jak Elyf karmi okoliczne koty i psy.

  01.08.2022 16:40
 • Goha (gość)

  Asli poniekąd ma rację, że rodzina Meyrem to wałkonie. Rozumiem, że Celikówna ma problemy związane z Omerem czy papą ale powinna wziąść się w garść i nie zapominać o robocie bo faktycznie wygląda tak jak by odziedziczyła tą cechę po Durmusie. A Ozerówna franca jedna znęcająca sie nad Huliozą sprawia wrażenie zaharowanej normalne przecież jej cioteczka i mamusia są pracoholiczkami też a wiadomo, że charakterki niektóre są rodzinne. Szkoda, że w ramach przeprosin za zaniedbywanie pracy Meyrem nie zaproponowała Asli, że ona nakarmi siorkę Meliski i jednocześnie uratowała by ją przed taką krnąbrną służką. Siorka Omera już dawno powinna sie bronić przed Asly i zarazem też odciążyć ją od niektórych obowiązków służek. Córka Durmusa od razu dziś powinna powiedzieć Leventowi, że ten słodziak to nie jest jej rodzonym bratem a przecież lepiej, żeby panicz to słyszał z jej ust aniżeli od Meliski czy Tekina bo tam ten uzna ją wtedy za oszustkę i zawiedzie się na niej. Ta wredna starucha szkoli Cemila, żeby nie ulegał żonce a sama pewnie w młodości fochowała na swego mężusia kiedy jej naciskał. A Mecenasik nie powinien robić awantury dla Ayse, że ma przed nim tajemnicę przecież to małżeństwo i tak jest fikcyjne to nie musi być o nią zazdrosny chyba, że już na amen się w niej zakochał.

  01.08.2022 14:22
 • Maniek (gość)

  A ciekawe jak by to żonką Cemila była farmaceutka z własną apteką, ktorą zaaranżowała jego matka czy wtedy jego babka by była zadowolona z takiego małżeństwa czy też próbowała by go rozbić aby ożenić go z Oyą. Mogę sobie wyobrazić jak by była randka Cemila z Ayse to kolację na pewno przygotowała by jej matka a tam ta sama pochwaliła by sie mu, że to ona sama zrobiła. Natomiast Oya na randkę z Cemilem z pewnością sama by przyrządziła taka ucztę.

  01.08.2022 07:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×