"Zranione ptaki" odcinek 93. Ayşe i Cemil są sobie coraz bliżsi. Levent z pomocą Ömera przygotowuje się, aby poprosić Meryem o rękę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 93. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak knowanie babki Cemila przynosi efekt odwrotny do zamierzonego - młodzi małżonkowie stają się sobie coraz bliżsi. Tymczasem Leventowi puszczają nerwy - żąda od Melis, aby wyprowadziła się z rezydencji! Z pomocą Ömera przygotowuje idealne zaręczyny z Meryem, którą udawana matka chłopca przekonuje, że wcale nie chce go wywieźć do Niemiec. Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" ODCINEK 93. W ŚRODĘ, 3.08.2022, O GODZ. 18:45 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 93.

Levent nie może znieść zachowania Melis. Ku jej zaskoczeniu żąda, żeby wyprowadziła się z rezydencji. Melis zgadza się, udając głęboko zranioną, jednak tak naprawdę nigdzie się nie wybiera, a w duchu poprzysięga zemstę. Ayşe znajduje ulubioną koszulę Cemila zniszczoną wybielaczem. Małżonkowie szybko orientują się, że to intryga Bedriye, nie dają jednak nic po sobie poznać. Ayşe i Cemil nieświadomie coraz bardziej zbliżają się do siebie.

Melis przechwytuje pierścionek dla Meryem! Babka Cemila wciąż usiłuje poróżnić młodychZobacz więcej

Pomiędzy Nurgül i Neriman dochodzi do kolejnej awantury. Neriman, chcąc zemścić się, mówi Meryem, że Nurgül wywiezie Ömera do Niemiec. Kobiecie udaje się jednak udobruchać naiwną Meryem. Levent z pomocą Ömera przygotowuje się do tego, żeby oświadczyć się Meryem. Melis nie zamierza bezczynnie na to patrzeć.

Zobacz galerię

Tak wyglądały zaręczyny i ślub Ayşe i Cemila! Zobacz więcej

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Ömer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Halka (gość)

  Lewent,niby przesiębiorca a daje sie tak kołować tej morderczyni Melis,którą Lewent poślubi (odc.126 bodajże) w Turcji jest ISLAM i mogą bogaci miec nawet 6 zon,jak ich stac utrzymac.Czy Meriem będzie druga zoną ? Melis z Hulyą będa aresztowane to pewnie Lewentowi zostanie Meriem.Matka L.mówi,że Meriem nie pasuje do Lewenta.Moim zdaniem ten Film ZP to tak jak opera Halka.Rozkocha biedną dziewczyne a ożeni sie z brzydka i bogatą.Na you tube jest ślub lewenta z melis ale po turecku,więc konkretnie nie wiadomo o co chodzi.

  03.08.2022 18:39
 • Aga (gość)

  Meliska odkryła się! To chora psychicznie kobieta i jedyne, co może zrobić Levent to wyrzucić ją na zbity pysk, niech się nią zajmie jakiś psychiatra, bo stanowi niebezpieczeństwo dla otoczenia! Meyerem rodrażniła mnie kompletnie, ta dziewczyna z odcinka na odcinek chce powiedzieć Leventowi o Omerze i co ? Jajco! Pewnie wyjdzie tak, że osoby trzecie doniosą Leventowi tylko nieco w innej formie i oczywiście pogrążą Meyerem totalnie! Tekin "mózg" gangu knuje nadal i wspólnie z Melis są zawsze krok przed Meyerem i Leventem, im zawsze się udaje i w stosownej chwili wycofują się do swoich "norek" i czekają aż uderzą ponownie! Ciekawe, jakoś tak serial jest skonstruowany ,że wszyscy są mało gramotni , a oni niczym agenci obcego wywiadu! Durmus ożywiony i łasy na komplementy, łyka te głupoty niczym pelikan, tak on każdej kobiecie zapewni "dobre życie" podobnie jak Ferdek Kiepski" Babunia Camila chyba wyraźnie się nudzi i to dokuczanie działa odwrotnie na młodych i dobrze , może ignorowanie tej zasuszonej mumii jest lepszym sposobem?

  03.08.2022 06:11
 • Goha (gość)

  Meliska wydawała się nie głupią osobą a dziś walneła jak łaysa o ściane, że jak by się Levent dowiedział, że ona miała związek ze śmiercią jego żony i zaginięciem Efego to wyrzuci ją z rezydencji a nawet wyśle ją do paki mimo jej niepełnosprawności fizycznej. Jakim cudem jak to przecież fizycznie nie jest możliwe żeby ją przenieść a tym bardziej żeby samodzielnie egzystowała w innym otoczeniu.

  02.08.2022 20:49
 • rr (gość)

  Nargul pewno liczyła, że wpadnie w oko Tekin bey i ten jej sfinansuje botoksik, a miast tego ten zakapior grozi jej co i rusz skapiszonowaniem buźki. Durmusz karaluch gdyby nie siorka to pewnie gryzłby tynk, a jeszcze nie dał jej serialu obejrzeć. Lovent mógłby fachowo poradzić się Yasara o pierścionek zaręczynowy, ale pewnie uznał, że ta złota rączka zna się tylko na przepychaniu ich złotych klopów po odgrzewanych koftach, które Meyrem zapomniała schować do lodówki, bo musi powiedzieć Loventowi, że nie jest siorką Omera, ale najpierw musi obejść całą rezydencję, bo krokomierz każe jeszcze 7 tys. kroków, bo bogole preferują kruszynki.

  02.08.2022 17:19
 • Goha (gość)

  Dobrze, że Neriman doniosła Tekinowi na Nurgul. Co sobie wyobraża ta pseudoaktoreczka, wywłoka jedna rżnie wielką gwiazdę hollywoodzką. Zachowuje sie jak prima donna teatralna.

  02.08.2022 15:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×