"Zranione ptaki" odcinek 97. Levent postanawia prześwietlić Nurgül. Melis naciska na Tekina! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 97. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak wszyscy domownicy rezydencji są w szoku z powodu ostatnich wydarzeń. Levent jednak nie próżnuje i wraz z Cemilem decyduje się sprawdzić, kim naprawdę jest Nurgül. Melis naciska na Tekina, a mężczyzna - na udającą matkę Ömera kobietę... Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" ODCINEK 97. WE WTOREK, 9.08.2022, O GODZ. 18:45 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 97.

Yaşar cierpi, widząc Aslı zalecającą się do Bahadıra. Próbuje ją od tego odwieść, ona jednak wszystkiemu zaprzecza. Levent czuje się, że Meryem zawiodła jego zaufanie, zatajając przed nim prawdę o Ömerze. Cemil próbuje naprawić relacje z Ayşe. Tekin jest pewien, że Levent w końcu się złamie i odda Ömera matce.

Kłopoty przyjaciół zbliżą do siebie Cemila i Ayşe. Nurgül naciska rodzinę Metehanoğlu!Zobacz więcej

W rezydencji wszyscy są wstrząśnięci ostatnimi wydarzeniami, Levent jednak nie próżnuje, prosi Cemila o sprawdzenie Nurgül. Melis przekonuje Tekina, że jego działania powinny być bardziej skuteczne, on natomiast wywiera coraz większą presję na Nurgül.

Zobacz galerię

Bajkowe zaręczyny i ślub Ayşe i Cemila. Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Ömer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Hiii (gość)

  Wy ludzie tak serio?

  10.08.2022 15:36
 • maria (gość)

  Mayer Lavent powinni zarzadac od tej falszywej matki metryke urodzenia i jakie imie mu dala bo imie jakie obecnie ma to nadala mu Mayer jest tyl sposobow ze by oszustke rozpznac Mayer ma zdjecie dziecka jak byl maly ma bucika i inne rzeczy ktore dziecko mialo przy sobie w chwili odrzucenia mamnadzieje to to wszystko sie wyjasni a oszusci pojda na czele zMelisa do wiezienia

  10.08.2022 11:39
 • rr (gość)

  Neriman jest kryta i wysoko postawiona w organizacji Tekina, który też dał Durmusowi zielone światło na klapsa czy dwa dla Meyrem na otrzeźwienie. Wątpię by Bahi fundował Asly coś więcej niż kawę choć i to było dziwaczne, prędzej ta służka wymieniła sukienki Hulyi na inne na vinted. Meyrem jak zobaczyła zaręczynową inscenizację Leventa to ją oszołomiło, bo zobaczyła, że gdyby nie ściemniała to dziś piłaby Cristal i kosztowała kawior. Cemil przed ślubem był sporo fajniejszy, ale teraz Ayse za bardzo naciska na jego wyznania i przez to chłop się gubi. Te pięknotki nie tyle zakochały się w bogolach, co w fajnych bogolach. Nie we fajnym ogrodniku czy młodszym rachmistrzu. To musiała być pełna pula bogol + ciacho + kochaś. Jak już pisałem Meyrem ten bogol się po prostu należy za to, że uratowała Efe i ogólnie nie dla niej trudy życia. Ayse zaś to niezła figlara, która wykorzystała Dogana i bez żalu porzuciła jak zużytą chusteczkę. Powinna raczej pomyśleć jak ułożyć sobie życie i przy tym nie obciążać Cemila niż dążyć do rozmów o ciąży z powody niesnasek z babką. A weź napisz jeśli możesz dlaczego piszesz z tylu nicków? I to używając rożnych zaimków.

  08.08.2022 23:01
 • Elka (gość)

  Z tego co sie orientuje to Dogan spiknie sie z ładną, dobrą i skromną dziewczyną tylko nie wiem w jakich okolicznościach ją pozna. Założę się jak by Meyrem rzuciła się na Nurgul tak jak Neriman to Durmus zaraz by ją uspokoił przemocą fizyczną natomiast swojej siorce ten patol zwrócił delikatnie uwagę. Napewno tą szykowną sukienkę do kina dla Asly kupił Bahi bo na pewno nie Meliska bo ta służka zaraz musiała by się jej tłumaczyć na co jej potrzebna jest taka kiecka. Celikówna powinna odpowiedzieć na złosliwe zaczepki dzisiejsze Saracówny, że to moja sprawa. Dziś zaskoczyło mnie zachowanie Cemila z jego niewybrednym żarcikem o dziecku jego kumpla przecież to dobrze wychowany facet z szanowanym zawodem i takie niesmaczne teksty to nie w jego stylu. Nie rozumiem was Maniek i rr dlaczego uważacie, że Meyrem i Ayse to kopaczki złota. Te dziewczyny naprawde zakochały sie w tych gentelmanach. Celikówna poświęciła swoje marzenia i edukację dla obcego dzieciaka inna na jej miejscu oddała by go do bidula. Choć ona wie, że Methanoglu nie zaakceptowali jej związku z Levenyem to mogła by wyjechać do Antalyi aby zapomnieć o swoim obiekcie uczuć, który też odwzajemnia jej uczucia aby nie cierpieła a została w Stambule dla Omera, który czuje sie happy w tej bogolskiej rodzinie. Ayse ma tyle zmartwień, że nie może sie skupić na prowadzeniu domu to z jednej strony złośliwy babsztyl a z drugie boji się żeby na dzielni nie wydało się, że jej małzeństwo to fikcja i w związku z tym trafiła by do okrutnego ojca za granicę. I dodadkowo też przeżywa, że Cemil nie odwzajemnia jej uczuć. Jak by sytuacja się uspokoiła i ten mecenasik wyznał jej miłość to by sie zajeła domem i to z zapałem.

  08.08.2022 19:51
 • rr (gość)

  Jest coś takiego, że ładnym osób trudniej się odmawia i choćby dlatego takim pięknotkom łatwiej o każdą oczywiście stosowną lub nie do umiejętności posady. Yasar też może tam już z 10 lat polewać samochody z szlaufa, a kiedy się zatrudniał był jak Apollo i wtedy p. Ulviye spotkała go u jubilera to obiecała mu rozwojową posadę i nielimitowany dostęp do służek. Safiye b. szybko przejrzała Bedriye z tym, że tamta wcale się nie kryje i faktycznie mogła chcieć podrażnić babkę, ale na stówę zaklaskałaby uszami na wiadomość, że Ayse jest w stanie błogosławionym. Potem zaczął by się temat, że ten dom będzie za mały po przyjściu dziecka na ten świat i potrzebna jest mała rezydencja, żeby Safiye z nimi zamieszkała do opieki nad maluchem hehe do miodu to każdy poleci. Neriman tak fajna postać, dla ptaków była surowa ale nie złośliwa i ładnie przeżegnała matkę Ciszki. Dogan mój ulubiony bohater, jeśli nie spotka swojej miłości to dla mnie ten serial nie skończy się pozytywnie, bo bogole czy pięknotki to zawsze coś dobrego spotka, a temu zakolakowi ino wiatr w oczy i to z piachem z kociej kuwety kuchnia.

  08.08.2022 18:47
 • Goha (gość)

  P. Uvliye mogła by powiedzieć swoim synom, że uroda nie jest ważna tylko liczy się wykształcenie bądź równy status majątkowy albo jak jej zależy na tym aby panicze miały piękne żonki to mogła by im wcisnąć bajerę, że kobiety z wyższej klasy bądź wykształcone z różnych sfer są śliczne a proste kobiety z nizin są brzydkie i nie musiała by zatrudniać ładnych służek.

  08.08.2022 16:43
 • Maniek (gość)

  Ja bym proponował bogolom aby zatrudnili jedną brzydką służkę, która by sie zajmowała gotowaniem, praniem, prasowaniem, sprzątaniem, czyszczeniem butów, cerowaniem i zmianą pościeli. Natomiast piękną służkę do nakrywania do stołu, otwierania drzwi gościom, domownikom oraz przygotowywaniem im poczęstunku i podawanie tego oraz parzenie i podawanie kawy i herbaty oraz szklanki wody domownikom i ich gościom oraz do masowania częsci ciała domowników wszystkich oraz czesania i ubierania seniorek i ich córek i synowych oraz świadczenia usług seksualnych paniczom i seniorom. Panda jak by miała człowieczy rozum to by nie uwierzyła takiej służce Vildan, że Kerem i Sureya zamierzają sie pobrać. Widać było dziś po twarzy, że Safiye kręciła bajerę z wnukiem aby podrażnić tą złośliwą staruchę w odwecie, że ta zciemnia z miłością Cemila do Oyi. Wygląda na to, że Neriman bardziej się troszczy o Dogana niż o Durmusa i Meyrem. Ten zakolak najprawdopodobniej specjalnie sprowokował Tekina żeby zadał mu ból fizyczny aby zapomnieć o bólu psychicznym z powodu nieodwzajemnionej miłości do Ayse.

  08.08.2022 16:34
 • rr (gość)

  A po co p. Ulviye te ociekające złotem wnętrze i basen z którego de facto nie korzystają, a jego utrzymanie kosztuje krocie zwłaszcza w czasie kiedy mówi się tyle o zmianie klimatu. Nawet Yasar nie jest jakimś zakolakiem z brzuchem tylko pod krawatem pełni rolę reprezentacyjną. Aysel czy jej siorka siedzą głównie w kuchni więc mogą nie mieć figury osy. Piękne i "proste" służki cieszą oko i mają przypominać jej synom, że uroda to nie wszystko, a oni są paniczami Methanoglu i winni znaleźć sobie żonki ze swojej sfery. Melis na rękę jest uwiązanie Bahiego do Hulyozy, bo w tym położeniu nie ma mowy o nowych dziedzicach. a ona słabo znosi konkurencję. Widać po oczach Hulyi, że dokonała się w niej przemiana i zakładam, że będzie chciała jakoś naprostować sprawy choć bez ponoszenia odpowiedzialności. Safiye jaka natarczywa z tymi wnukami, na stówę już to widzę jak namawia Dogana na wystaranie się z Ayse o bliźniaczki hehe.

  08.08.2022 15:28
 • Goha (gość)

  Ale ty Mańku i rr wymyśliliście, że p.Uvliye trzyma Meyrem ze wzgledu na jej urodę, trzyma ją ze wzgledu na Omera, który przypomina jej zaginionego wnuka to dlatego ją faworyzuje bo to siorka tego słodziaka. Co to seniorki obchodzi czy ładna służka czy brzydka ważne, że jest uczciwa i pracowita. To dla paniczy i seniorów męskich liczy się piękna służąca. Seniorkom i ich synowym jest to na rekę jak służy u nich brzydula to nie wyniesie ich precjozy wykorzystując swoją urodę ich ukochanych a tym bardziej nie rozbiją ich małżeństwa. Z tego co sie orientuje to Meliska ochrzani Asly za próbe uwodzenia Bahiego a co ją to obchodzi jak ona i tak nie życzy najlepiej swojej siorce wręcz traktuje ją jak rywalkę ani ten pyza nie jest jej obiektem westchnień. Dziwne, że Hulioza jak odzyska zdrowie to nie wyrzuci tej Ozerównej za to, że sie znęcała nad nią psychicznie jak była chora.

  08.08.2022 14:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×